Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı İşlemleri

    Bireysel emeklilik için en hızlı yol Garanti BBVA İnternet’te!

    Bireysel Emeklilik Başvurusu

    Başvuru menüsü altından “Bireysel Emeklilik”i seçerek sisteme hemen katılabilirsiniz.

    Mevcut Sözleşmeleriniz için İşlemler

    Mevcut bireysel emeklilik sözleşmeleriniz için işlemlerinizi Hesaplar ve Ürünler menüsü Emeklilik adımından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

    Bu adımdan, işlem yapmak istediğiniz sözleşmenizi seçip katkı payı ödeyebilir, sözleşme bilgilerinizi, fon bilgilerinizi ve fon fiyatlarını görüntüleyebilir, hesap ekstrenize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz katkı payınızı ve ödeme aracınızı değiştirebilirsiniz. Fon dağılım değişikliği, birikim hesaplama ve diğer işlemleriniz için ise Garanti BBVA Emeklilik İnternet Bankacılığı'na tekrar parola girmenize gerek kalmadan direkt geçiş yaparak işlemlerinize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

    Katkı Payı Değişikliği

    Bu adımı kullanarak katkı payı tutarınızı değiştirebilirsiniz. Ödemek istediğiniz yeni katkı payı tutarını, para birimini ve ödemelerinizi yapmak istediğiniz dönemi yazmanız yeterli!

    Ödeme Aracı Değişikliği

    Bu adımı kullanarak, katkı payı yatırımlarınızı yapacağınız ödeme aracını, Garanti BBVA hesaplarınız ya da kredi kartlarınızdan biri olarak belirleyebilirsiniz.

    Ödeme

    Emekliliğiniz için daha çok birikim yapmak isterseniz, bu adımı kullanarak ek katkı payı yatırabilir, ödemediğiniz katkı paylarını ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi hesabınızdan ya da kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

    Sözleşme Bilgileri

    Bu adımı kullanarak Bireysel Emeklilik Sözleşmeniz ile ilgili bilgilere ulaşabilir, toplam birikiminizi görüntüleyebilir ve katkı payı ödemesi yapacağınız ileri vadeleri "Vade Görüntüleme" seçeneğinden görüntüleyebilirsiniz.

    Hesap Ekstresi

    Bu adımdan hesap bildirim cetvelinize ve ödeme bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

    • Hesap Bildirim Cetveli: Görüntüleme yapmak istediğiniz tarih aralığını, başlangıç ve bitiş tarihlerini ekrana girerek istediğiniz döneme ait Hesap Bildirim Cetvelinizi görüntüleyebilirsiniz.
    • Ödeme Bilgileri: Bu adımı kullanarak, gerek tahsil edilen, gerekse provizyonda bekleyen ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız ödemelere ait ödeme belgeniz, e-ödeme belgeniz ve dijital imzalı e-ödeme belgenize ulaşabilir, yaptığınız ödemelere ait detayı görüntüleyebilirsiniz.
    • Ödeme Detayı: Ödeme Detayı adımından, yaptığınız ödemeye ait kesinti, yatırıma yönlendirilen tutar ve bu tutarın hangi fonlarda değerlendirildiği bilgilerine ulaşabilirsiniz.

    Yatırım Bülteni

    Yatırım Bülteni adımından emeklilik sözleşmeniz kapsamında alınmış olan yatırım fonlarının toplam tutar, fiyat ve getiri bilgilerine bu adımı kullanarak ulaşabilirsiniz.

    Fon Fiyatları

    Emeklilik sözleşmeniz kapsamında yer alan fonların seçmiş olduğunuz tarihler arasındaki fiyat bilgisine bu adımı kullanarak ulaşabilirsiniz. Geçmiş Fon Fiyatları seçeneğinden, fonlarınızın bugüne kadar olan performanslarını görüntüleyebilirsiniz.