Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Prestige Plan

    Prestijli emeklilik planımızla emekliliğinizi ayrıcalıklarla yaşayın!

    Prestijli bir emekliliğe düşük kesinti ve çok özel avantajlarla katılmak istiyorsanız Prestige Plan tam size göre!

    Prestige Plan’ın sunduğu 2 ayrı seçenekten size uygun olanı seçerek ödemelerinizde avantaj sahibi olabilirsiniz. Size en uygun ödeme koşullarını sunmak için oluşturulan alternatifleri değerlendirerek emeklilik planınızı yapmaya bugünden başlayın!

    Ayrıca Bonus ve Flexi kredi kartınızla yaptığınız ödemelerde ekstra bonus kazanabilir ve biriken bonuslarınızı emeklilik sözleşmenize aktararak emeklilik birikiminizi artırabilirsiniz.

    • Özellikler ve Avantajlar

     Kendinize en uygun ödeme planını seçin: İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun planı oluşturabilmeniz için Prestige Plan’da sizlere iki seçenek sunuyoruz:
     • İlk seçenekte sadece 3.430 TL aylık katkı payı ödeyerek birikim yapmaya başlayabilirsiniz.
     • İkinci seçenekte 67.164 TL başlangıç kapitaliyle birikimi başlayabilir, ve aylık sadece 1.620 TL ödeyerek katkı payı tutarınızı düşürebilirsiniz.

     100’ü sizden 30’u devletten: Bireysel emeklilikte her ay ödediğiniz katkı payına %30 devlet katkısı sağlanır. Örneğin, siz her ay 1.000 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 300 TL katkı sağlar ve birikim, hesabınıza 1.300 TL olarak yansır.

     • Devlet katkısı hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
     • Kesintiler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

     Bonus emeklilikten yararlanabilirsiniz: Birikmiş bonuslarınızı bireysel emeklilik hesabınıza aktararak daha çok yatırım yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

     Başka bir emeklilik planına geçme hakkı: Yıl içinde 4 kez plan değişikliği yapma hakkına sahipsiniz. Böylelikle kolayca başka bireysel emeklilik planlarına geçiş yapabilirsiniz.

     Fon dağılımı değişiklik hakkı: Yıl içinde 12 kez fon dağılımı değişikliği yapma hakkına sahipsiniz. Prestige Plan’la birikimlerinizi ve tasarruflarınızı büyütürken kendinize özel fon dağılımını belirleyebilirsiniz. Fon dağılımını risk getiri tercihlerinize ve yatırım yapmak istediğiniz para birimine göre Garanti BBVA’nın yatırım alanındaki başarısına güvenerek yapabilirsiniz. Fonlarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

     Ödemeler kontrolünüz altında: Bireysel emeklilik planlarımız esnek bir ödeme anlayışına sahiptir. Dilediğiniz zaman aylık katkı payı ödemelerinizi artırabilir, düşürebilir, dilerseniz ödemelere ara verebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular