Garanti BBVA Mobil

Garanti BBVA Mobil ile şubeniz artık cebinizde! Online bankacılık ile işlemlerinizi kolayca her yerden yapın.

Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Garanti BBVA Mobil, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda.

Garanti BBVA Mobil nedir?

Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Garanti BBVA Mobil nasıl indirilir?

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play Garanti BBVA Huawei AppGallery

Aynı zamanda 3342’ye "Garanti BBVA Mobil" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link’e tıklayarak da Garanti BBVA Mobil uygulamasını anında indirebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil’e nasıl girilir?

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti BBVA Mobil‘e Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile cihazınızın eşleşmesi ile tek parola ile kolayca giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Nasıl parola alınır?

Garanti BBVA Mobil’i kullanmaya başlamak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Mobil Özellikleri
  • Garanti BBVA Mobil ile İstanbulkart yüklemesi yapmak artık çok kolay! İstanbulkart’ınızı tanıtarak hızlıca yükleme yapabilir, bakiyenizi görüntüleyebilir ve İstanbulkart’ınızı kaydederek bir sonraki yüklemenizi kolayca yapabilirsiniz!
   Ayrıca İstanbulkart’ınızı kaydettiğinizde hesabınızın bakiyesini ve bekleyen bakiyenizi de görüntüleyebilirsiniz.

   İstanbulkart yüklemenizi Garanti BBVA hesaplarından ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

   İstanbulkart Yüklemesi Garanti BBVA Mobil’den Nasıl Yapılır?

   İstanbulkart’ınıza Garanti BBVA Mobil’in Ödemeler >> Ulaşım Kartları >> İstanbulkart Yükleme menüsünden ulaşabilirsiniz.

   Temassız Okuyucu (NFC) özelliği bulunan Android işletim sistemli telefon kullanıcıları, yükleyecekleri tutarı belirttikten sonra İstanbulkart’ı telefonlarının arkasına okutarak tek seferde para yükleyebiliyor.

   Temassız Okuyucu (NFC) özelliği bulunmayan telefonlarda ise kullanıcılar, İstanbulkart numarası ile yükleme talimatı verdikten sonra, bakiyenin karta geçmesi için İstanbulkart’ını Biletmatik’e ya da online talimat yükleme noktalarına okutarak işlemlerini tamamlıyor.

  • Garanti BBVA Mobil ile şubede yapılacak işlemler için de Garanti BBVA Mobil’i kullanabilir veya dilerseniz şube seçimi ve randevu/bilet sistemi özellikleri ile şubede daha az vakit geçirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

   1. Garanti BBVA Mobil’den Randevu:

   Şubeye gitmeniz gerekiyorsa şubede ne kadar bekleyeceğinizi düşünmenize gerek yok! Randevu alarak randevu saat aralığında şubemize gelip, sıra beklemeden* işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Randevu İşlemleri” adımından randevu alabilir, bu sayede şubede hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirisniz.


   2. Garanti BBVA Mobil’de Şube Yoğunluğu Haritası:

   Hemen şubeye gitmek istiyorsanız ve çevrenizde birden fazla şube varsa hangi şubeye gideceğinize şube bekleme sürelerine bakarak karar verin!

   Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna ya da login olduktan sonra “Araçlar” menüsünden “Bize Ulaşın” ikonuna tıklayıp “ATM/Şube Haritası” seçeneğinden şubeleri ve bu şubelerdeki tahmini bekleme sürelerini görebilirsiniz. Bu sayede şubelerin uzaklık-bekleme süresi bilgilerine bakarak en uygun şubeden hizmet alabilirsiniz.

   3. Garanti BBVA Mobil’den Şube Bileti Alma:

   Şubede sıra almak için TCKN girmenize ya da kart kullanmanıza gerek yok, Garanti BBVA Mobil ile sıra numaranız cebinizde! Şubeye geldiğinizde Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Bilet İşlemleri” adımından adınıza kolayca sıranızı alabilirsiniz.

   *Öncelikli hizmet alabilmek için randevu gününde ve ilgili saat aralığında randevu şubesine gidilmesi, Garanti BBVA Mobil ya da şubelerde yer alan “G-matic”lerden TCKN girerek ya da Garanti Kartları ile sıra alınması gerekmektedir.

   Garanti BBVA Mobil’den Randevu Alma özelliği, şubelerde Bireysel ve Kobi müşterilerine, gişe ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak işlemler için geçerlidir.  Bu hizmetten yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullanmak ve uygulama ile kullanılan cihazın eşleşmiş olması (tokenization) gerekmektedir. Randevu hizmeti günlük kotalar dahilinde verilmektedir ve Müşterilerin şubede öncelikli hizmet alabilmeleri için randevu saat aralığında kendilerini tanıtarak bilet almaları ve şubede sıra alırken randevu bilgileriyle işlem yapılması gerekmektedir. Randevusunu biletleştirmiş müşteriler şubede ilk olarak çağrılacaktır. Yoğunluğa göre sırasının gelme süresi değişebilir. Garanti BBVA Mobil’den Randevu almış müşterilerin çağrılma önceliğinin değiştirilmesi hakkı Garanti BBVA’ya aittir.

   • Garanti BBVA Mobil giriş sayfasına yer alan ATM’den Para Çek/Yatır adımı ile Garanti BBVA ATM’lerinden karta ihtiyaç duymadan para çekme ve yatırma işlemlerinizi QR kodla yapabilirsiniz. Üstelik ortak QR sayesinde diğer banka ATM’lerinden QR ile para çekebilirsiniz.
   • Para transferlerinizi IBAN girmeden QR kodla kolayca yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil giriş sayfasından hesabınıza ait QR kodu görüntüleyebilir, size para gönderecek kişilerle paylaşabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’den QR ile para transferi işlemi Garanti BBVA veya başka banka hesaplarına, uygulamaya kamera kullanım izni verilerek yapılabilmektedir. İşlem, türüne göre Ürün ve Hizmet Ücretleri tablosunda açıklanan tutar ve oranlara göre ücretlendirilir.Ürün ve Hizmet Ücretlerini görmek için tıklayın
   • QR kod sayesinde ödeme yaparken yanınızda kart taşımanıza gerek yok! Garanti BBVA Mobil’den, ortak QR üretebilen tüm banka POS’larında yer alan QR kodu okutarak hesap ve kartlarından kolayca ödeme yapabilirsiniz.

   *QR ile para çekme/yatırma işlemleri yapılabilmesi için konum izninin açık olması gerekmektedir.

    

  • Garanti BBVA Mobil’de yapmak istediğiniz işlemi söyleyin veya yazın, yapay zekalı bankacı Ugi yapsın.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi ile bankacılık işlemlerinizi, tamamen doğal konuşmaya dayalı olarak sesle veya yazıyla gerçekleştirebilirsiniz.

   Ugi’ye ulaşmak için, Garanti BBVA Mobil ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi, doğal konuşmayı anlama üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Bu yüzden spesifik kelimeler ya da cümleler kullanmanız, bankacılık dilinde konuşmanız gerekmez. Gelişmiş anlama kapasitesi doğal konuşmayı destekleyici şekilde hazırlanmıştır.

   Bu fonksiyon ile hesap ve kart işlemleri, para transferleri, döviz kuru sorgulama, döviz alım satım vb. bir çok işlem yapılabilir. Basit sorgularla işlem yapılabilmesinin yansıra, karmaşık ve içinde tamamen size özel ürünleri ve içerikleri içeren cümlelerle de ihtiyaçlarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

   Ugi ile yazışarak ihtiyacınız olduğu anda müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi söyleyerek canlı destek asistanınıza hemen bağlanabilirsiniz.*

   Kartınızı yenilemek istediğinizde, paranız veya kartınız ATM’de sıkıştığında, para transferi işlemleriniz gerçekleşmediğinde veya işleminizi iptal etmek istediğinizde taleplerinizi Ugi’ye iletebilirsiniz. Ugi gerekli durumlarda sizi canlı destek asistanlarına bağlayarak hızlıca çözüme ulaştıracaktır.

   *Canlı destek asistanlarına hafta sonu ve resmi tatiller dışında hafta içi 08:30-17:30 aralığında ulaşabilirsiniz. Canlı destek asistanı hizmeti Bankamızca belirlenen kişi sınırlamaları dahilinde müşterilerimizin kullanımına sunulmakta olup, bu sayı Bankamızca kademeli olarak artış gösterecektir.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi ile yapabileceğiniz örnek işlemler:

   • Ali’ye Etiler şubesindeki hesabımdan 100 Lira göndermek istiyorum
   • Geçen ay Bonus kartımdan yaptığım akaryakıt harcamaları
   • 150 dolar kaç lira?
   • Vadeli hesabımın bakiyesi
   • "Birikim” isimli hesabımın bakiyesi nedir
   • Etiler hesabımdan market alışverişine ne kadar harcadım?
   • Kredi kartımın kullanıbilir limiti nedir?
   • Kiramı yatıracağım
   • Dolar bozduracağım
   • Ek kartımın EUR borcunu öğrenmek istiyorum
   • Dolar hesabımda ne kadar var
   • En yakın ATM nerde?
   • Sigorta poliçelerim
   • Kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorum
   • BIST 100 Endexi
   • Bu ayki maaşım yattı mı?
   • Son 1 yıl içerisindeki maaş hareketlerim
   • Döviz almak istiyorum
   • Toplam ne kadar fonum var?
   • Iban numaramı kopyala
   • Hesap numaramı öğrenmek istiyorum
   • Kart bilgilerim
   • Ekstremi e-posta yoluyla almak istiyorum.
  • Garanti BBVA Mobil’den Görüntülü Kredi ile kredi başvurunuzu bir uzmanla yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

   Bu adım sayesinde kredi başvurusunun yanı sıra,

   • canlı destek alabilir,
   • başvuru sonucunuzu sorgulayabilir,
   • ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

   Üstelik kredi onayı sonrası, kredi tutarınızı Garanti BBVA Mobil’den ilgili işlemleri yaparak hesabınıza geçirebilirsiniz.

   Uygulama içindeki “Kredi Başvurusu” adımından “Görüntülü Başvuru” butonuna basarak Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

   Bu hizmetimizden 09:00 - 00:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

  • Garanti BBVA Mobil’de yer alan Para Transferleri menü yapısı ve kullanıcı deneyimi yeniden tasarlandı. Temel değişiklikler şunları içermektedir:

   • Garanti BBVA Mobil kullanıcıları son transfer yaptığı kişileri liste halinde Para Transferleri ana menüsünde görebilmekte ve tek dokunuşla tekrar para gönderimi yapabilmektedir.
   • Kullanıcı, EFT ya da Havale diye seçim yapmak zorunda kalmadan, gönderim yapılacak kişiye ait IBAN ya da hesap numarası bilgilerine göre doğru adıma yönlendirilmektedir.
   • Para gönderimi işlem sonrası ekranında alıcının kayıtlı bir kişi olmaması durumunda, Kayıtlı Kişilere Ekle yönlendirmesi yapılmaktadır.

    

  • Cepten Krediye Nasıl Başvuru Yapabilirim?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu adımında;
    • Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilir,
    • Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak müşteri temsilcilerimizle görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
   • Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları* sağlamanız durumunda kredi kullandırım sürecine cep şubesi üzerinden devam edebilirsiniz.

   Cepten Kredi Başvurumu Nasıl Takip Ederim?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu adımına tıklayarak Kredi Başvuru Takip seçeneğinden kredinizin sürecini takip edebilirsiniz.

   Cepten Kredimi Nasıl Kullanırım?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsü altında Kredi Başvuru Takibi adımında Kredi Kullan seçeneği ile kullandırım sürecine başlayabilir,
   • Sözleşmelerinizi Garanti BBVA Mobil üzerinden okuyup onaylayabilir,
   • Şubeye gitmeden kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Yapabileceğiniz İşlemler

   Giriş Sayfası

   • Para Çekme / Yatırma
   • Hesaplamalar
   • ATM/Şube
    • Döviz Çevirici
    • E-Vadeli Hesap
    • Kredi
    • Avans Hesap
    • Randevu İşlemleri
    • Bilet İşlemleri
    • Şubeye Gitmeden Yap
    • ATM/Şube Haritası
    • Kampanyalar
    • Piyasalar 

   QR İşlemleri

   • QR ile Para Çekme
   • QR ile Para Yatırma
   • QR ile Para Transferi 
   • QR ile Öde

   Hesaplar

   • Hesap Görüntüleme
   • Hesap Detayı
   • Hesap Hareketleri
   • IBAN Paylaşma / Kopyalama
   • Vadesiz Hesap Açılışı
   • E-Vadeli Hesap Açılışı
   • IBAN Sorgulama /Kopyalama

   Kartlar

   • Kullanılabilir Limit / Kalan Borç Bilgisi
   • Hesaplamalar
    • Ekstre
    • Dönem İçi İşlemler
    • Gelecek İşlemler
   • Borç Ödeme
   • Nakit ve Ödeme Çözümleri
    • Limit Artırım
    • Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
    • Taksitli Para
    • İşlem Ertele / Taksitlendir / Ek Taksit
   • Kart Bilgileri / Değişiklik
    • Kart Şifre İşlemleri
    • Hesap Ekleme / Çıkarma
    • E-Ekstre Tanımlama
    • Limit / Ödeme Bilgileri
   • Başka Banka Kartı Borç Ödeme
   • Kart Numarası ile Borç Ödeme
   • Ödül Aktarımı/Kart Şifre İşlemleri/Hesap Ekleme-Çıkarma/E-ekstre Tanımlama/Ödeme Bilgileri

   Transfer

   • Kayıtlı Para Transferi
   • Hesaplarım Arası Havale
   • İsme Havale
   • Hesaba EFT
   • SWIFT (Döviz Transferi)
   • CepBank (Cebe Gönder) / Gelen Parayı Hesaba Aktarma
   • Para Transferi (Havale/EFT) Emirlerim

   Ödeme

   • Fatura
    • Tesisat No ile Fatura Ödeme
    • Kayıtlı Fatura Ödeme
    • Yeni Fatura Talimatı
   • Kredi Kart Borç Ödeme
   • GSM TL / Paket Yükleme
   • Şans Oyunları
    • Bilyoner
    • Birebin.com
    • Misli.com
    • Nesine.com
    • Nimetabla.com
    • Oley.com
    • Tjk.org
    • Tuttur.com
   • Vergi / Para Cezası
    • Motorlu Taşıtlar Vergisi
    • Trafik Para Cezaları
    • Tapu Harcı
    • Yolcu Telefon IMEI Harcı
    • Gelir Vergisi (GMSİ)
    • Yüksek Öğrenim Kredisi Borcu
    • Yüksek Öğrenim Harç Kredisi
    • Diğer Vergi – Harç – Cezalar
    • Gümrük Vergisi
   • HGS/OGS Başvuru/Kayıtlı OGS Ödeme
   • Üniversite Ödemeleri
   • Bağış
   • SGK İşlemleri
   • Senet İşlemleri
   • Ulaşım Kartları 
    • İstanbulkart Yükleme
    • Kent Kart
   • OGS / HGS İşlemleri
   • iTunes Kod
   • GSM TL Yükleme
   • SGK İşlemleri

   Döviz İşlemleri

   • Döviz Alış / Satış
   • Döviz Arbitraj

   Yatırım

   • Fon İşlemleri
   • Altın İşlemleri
   • E-Vadeli İşlemleri
    • Para Çekme
    • Para Yatırma
    • Hesap Kapama
   • Hisse İşlemleri
   • Yatırım Ekstreleri
   • Uygunluk Testi
   • Piyasa Bilgileri
   • Reuters Haberleri
   • Döviz Çevirici

   Profil ve Ayarlar

   • Giriş ve Güvenlik Ayarları
   • Uygulama Ayarları
   • Tanımlamalar
   • Belgeler
   • Bildirim Ayarları
   • Uygulamayı Değerlendir
   • Bize Ulaşın
   • Kullanıcı Değiştir
   • Uygulamayı Paylaş
   • Çıkış
   • Bize Ulaşın
 • Günlük İşlem Limit ve Saatleri

   Garanti BBVA Mobil Günlük İşlem Limitleri (TL)

    

   Havale Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   EFT Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   Fon Üst 1.000.000
   Günlük 1.000.000
   Alt 0,01
   Hisse Senedi Üst 1.500.000
   Günlük 1.500.000
   Alt 0,01
   FAST Üst 2.000
   Günlük 2.000
   Alt 0,01

    

   Garanti BBVA Mobil Günlük İşlem Saatleri

    

   İşlem İşlem Saati
   B Tipi Likit Fon 24 Saat Alış (16:00-18:00 Hariç)
   24 Saat Satış (17:30-18:00 Hariç)
   Döviz Alış-Satış 24 Saat
   EFT 08:00-17:15
   Havale 24 Saat
   Kredi Kartı İşlemleri 24 Saat
   Hisse Senedi İşlemleri 24 Saat
   Türk Telekom 09:00-17:00
   Kablolu Tv 09:00-17:00

   *EFT saatleri 15-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında 08:00-17:30 olarak güncellenmiştir.

   **FAST limitleri kapsamındaki işlemler 24 saat yapılmaktadır.

   Ürün ve hizmet ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Güvenlik

   Biz ne yapıyoruz?

   Garanti BBVA Mobil aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti BBVA Mobil işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

   Garanti BBVA’nın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:

   • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi,
   • "Tek Kullanımlık Şifre" üretme cihazı Şifrematik,
   • Java uygulamalarını çalıştırabilen ve cep telefonlarında kullanılmak için Cep Şifrematik.

    

   Siz ne yapmalısınız?

   Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

   • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
   • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
   • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
   • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
   • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
   • Garanti BBVA Mobil açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin,
   • Garanti BBVA Mobil’den Çıkış butonuna basarak çıktığınızdan emin olun.