Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Akıllı İşlemler

    Garanti BBVA Akıllı İşlemler sayesinde finansal yaşamınızı zahmetsizce yönetin!

    Garanti BBVA Mobil’de yer alan Akıllı İşlemler ile bireysel finans yönetiminde asgari düzeyde efor harcayacağınız araçlar sunmayı amaçlıyoruz.

    Bu amaç doğrultusunda müşterilerimiz ile paylaştığımız araçlarla finans kaynaklarınızı rahatça yönetebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki dönemlerde yeni araç ve kurallarla Akıllı İşlemler deneyimini geliştirmeyi hedefliyoruz.

    • Özellikler

     • Fatura Öde
      Fatura Öde kuralı sayesinde sık ve düzenli olarak yaptığınız fatura ödemelerini görüntüleyebileceğiniz gibi, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir ve fatura takibini kolaylaştırabilirsiniz.
     • Harcadıkça Biriktir
      Harcadıkça Biriktir kuralı ile kredi kartı harcamalarınız üzerinden sizin belirlediğiniz oranda düzenli olarak birikim yapabilirsiniz. Böylece bütçe dengenizi koruyabilirsiniz. Detaylı Bilgi
     • Otomatik Altın Biriktir
      Otomatik Altın Biriktir kuralı ile vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan her ay sizin belirlediğiniz miktarda düzenli olarak gram, çeyrek, yarım veya tam altın biriktirebilirsiniz. Detaylı Bilgi
     • Vadeli Hesaba Düzenli Para Aktar
      Vadeli Hesaba Düzenli Para Aktar kuralı ile vade takibine ihtiyaç duymaksızın, birikimlerinizi otomatik büyütebilirsiniz.