bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Akıllı Asistan Ugi

    Yapmak istediğiniz işlemi söyleyin veya yazın, Akıllı Asistan Ugi size yardımcı olsun.

    Ugi’ye ulaşmak için; Garanti BBVA Mobil ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna dokunmanız yeterli.

    Yapay zeka destekli Akıllı Asistan Ugi ile bankacılık işlemlerinizi, tamamen doğal konuşmaya dayalı olarak sesle veya yazıyla gerçekleştirebilirsiniz. 200’den fazla konu hakkında size yardımcı olacak, gerekli durumlarda sizi canlı destek asistanlarına bağlayarak hızlıca çözüme ulaştıracaktır.

    • Ugi Sizin İçin Neler Yapabilir?

     • Kart Bilgileri
      Ugi kart bilgilerinizi sizinle paylaşabilir veya yaptığınız harcamaları sizin için listeleyebilir. Ekstre bilgilerinizi görüntülemek isterseniz talep etmeniz yeterli. Dilerseniz ödül bilgilerinizi paylaşabilir, kartınızı internet alışverişlerine açma/kapama işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir. Yeni kart başvurusunda bulunmak isterseniz veya kartınızın kurye akıbet bilgilerine ulaşmak isterseniz Ugi size destek olacaktır.
     • Hesap Bilgileri
      Hesap bakiyenizi Ugi’den öğrenebilir, hesap bilgilerinizi listelemesini talep edebilirsiniz. Hesap açma veya kapatma işlemleri, fatura, SGK, vergi ödemeleri gibi birçok ödemeyi nasıl yapacağınızı Ugi’ye sorabilirsiniz.
     • Kredi İşlemleri
      Mevcut kredinizin detayları veya yeni kredi başvuru koşullarıyla ilgili sorularınızı Ugi’ye iletebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için talepte bulunabilir, kredi başvurusunda bulunacağınızı söyleyerek sizi doğru adıma yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.
     • En Yakın ATM/Şube Arama
      Ugi’den size en yakın ATM veya şubemizin yerini öğrenebilirsiniz. Haritada Gör özelliğini kullanarak yol tarifi alabilirsiniz.
     • Döviz/Piyasa Bilgileri ve Yatırım
      Döviz hesaplamak istediğinizde Ugi’ye sorabilirsiniz. Örneğin; “50 dolar kaç TL” gibi bir soru sorduğunuzda hemen sizin için hesaplayacaktır. Ayrıca piyasa bilgileri ve yatırım ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz Ugi size yardımcı olacaktır.
     • Ödemeler ve Taksitlendirme
      Bulmakta zorlandığımız ödeme adımlarına ulaşmak için Ugi’den destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan yaptığınız taksitlendirmeye uygun tek çekim harcamalarınızı Ugi sizin için taksitlendirebilir. Ugi’ye taksitlendirme yapmak istediğinizi söyleyerek sadece birkaç adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz.
     • Limit İşlemleri
      Anlık kalan limitlerinizi Ugi’den öğrenebilir, limit artırmak istediğinizi söyleyerek sizi doğru adıma yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu tüm limit işlemleriniz için gerçekleştirebilirsiniz.
     • Başvurular
      Hesap, kredi, kredi kartı, sigorta gibi birçok ürün hakkında Ugi’den bilgi alabilirsiniz. Başvuruda bulunmak istediğiniz ürün hakkında size bilgi vermesi ve doğru işlem adımına yönlendirmesi için Ugi’ye sormanız yeterli.
     • Canlı Destek Asistanı
      Kartınızı yenilemek istediğinizde, paranız veya kartınız ATM’de sıkıştığında, para transferi işlemleriniz gerçekleşmediğinde, işleminizi iptal etmek istediğinizde taleplerinizi Ugi’ye iletebilirsiniz. Ayrıca Ugi’nin sizi anlayamadığı durumlarda canlı destek asistanlarımız size yardımcı olacaktır. Canlı destek asistanlarına hafta sonu ve resmi tatiller dışında hafta içi 08:30-17:30 aralığında ulaşabilirsiniz.