Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Akıllı Asistan Ugi

    Akıllı Asistan Ugi’nin desteğiyle bankacılık işlemleriniz artık daha kolay!

    Tek yapmanız gereken gerçekleştirmek istediğiniz işlemi söylemek veya yazmak. Gerisini Akıllı Asistan Ugi’ye bırakın!

    Yapay zeka destekli Akıllı Asistan Ugi’yle bankacılık işlemlerinizi, tamamen doğal konuşmaya dayalı olarak ses veya yazıyla gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı Asistan Ugi, 200’den fazla konu hakkında size yardımcı olabilir, gerekli durumlarda sizi canlı destek asistanlarına bağlayarak soru ya da sorununuzu hızlıca çözüme ulaştırır.

    Ugi’ye ulaşmak için Garanti BBVA Mobil ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna dokunmanız yeterli!

    • Ugi Sizin İçin Neler Yapabilir?

     • Kart Bilgileri
      Ugi, kart bilgilerinizi sizinle paylaşabilir veya yaptığınız harcamaları sizin için listeleyebilir. Ekstre bilgilerinizi görüntülemenize yardımcı olabilir. Dilerseniz ödül bilgilerinizi paylaşabilir, kartınızı internet alışverişlerine açma/kapama işlemlerinizi Ugi’nin desteğiyle hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kart başvurusunda bulunmak isterseniz veya kartınızın kurye akıbet bilgilerine ulaşmak isterseniz bu durumda da Ugi size destek olur.
     • Hesap Bilgileri
      Hesap bakiyenizi Ugi’den öğrenebilir, Ugi’nin hesap bilgilerinizi listelemesini talep edebilirsiniz. Hesap açma veya kapatma işlemleri, fatura, SGK, vergi ödemeleri gibi birçok ödememeyi nasıl yapacağınızı Ugi’den öğrenebilirsiniz.
     • Kredi İşlemleri
      Mevcut kredinizin detayları veya yeni kredi başvuru koşullarıyla ilgili sorularınızı Ugi’ye iletebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için talepte bulunabilir, kredi başvurusunda bulunacağınızı söyleyerek Ugi’nin sizi doğru adıma yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.
     • En Yakın ATM/Şube Arama
      Ugi’den size en yakın ATM veya şubemizin yerini öğrenebilirsiniz. "Haritada Gör" özelliğini kullanarak yol tarifi alabilirsiniz.
     • Döviz/Piyasa Bilgileri ve Yatırım
      Döviz hesaplamak istediğinizde Ugi’ye sorabilirsiniz. Örneğin; “50 dolar kaç TL?” gibi bir soru sorduğunuzda Ugi sizin için hemen hesaplar. Ayrıca piyasa bilgileri ve yatırım ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz Ugi size yardımcı olur.
     • Ödemeler ve Taksitlendirme
      Bulmakta zorlandığımız ödeme adımlarına ulaşmak için Ugi’den destek alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan yaptığınız taksitlendirmeye uygun tek çekim harcamalarınızı Ugi sizin için taksitlendirebilir. Ugi’ye taksitlendirme yapmak istediğinizi söyleyerek sadece birkaç adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz.
     • Limit İşlemleri
      Anlık kalan limitlerinizi Ugi’den öğrenebilir, limit artırmak istediğinizi söyleyerek sizi doğru adıma yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu tüm limit işlemleriniz için gerçekleştirebilirsiniz.
     • Başvurular
      Hesap, kredi, kredi kartı, sigorta gibi birçok ürün hakkında Ugi’den bilgi alabilirsiniz. Bunun için Ugi’den başvuruda bulunmak istediğiniz ürün hakkında size bilgi vermesini ve sizi doğru işlem adımına yönlendirmesini talep etmeniz yeterli!
     • Canlı Destek Asistanı
      Kartınızı yenilemek istediğinizde, paranız veya kartınız ATM’de sıkıştığında, para transferi işlemleriniz gerçekleşmediğinde, işleminizi iptal etmek istediğinizde taleplerinizi Ugi’ye iletebilirsiniz. Ayrıca Ugi’nin sizi anlayamadığı durumlarda canlı destek asistanlarımız size yardımcı olacaktır. Canlı destek asistanlarına resmi tatiller dışında her gün 08:30-17:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 
     • Engelsiz Bankacılık
      İşitme engelli müşterilerimiz, canlı destek asistanlarımızdan kolayca hizmet alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ana sayfasında ekranın yukarısında yer alan canlı destek asistanını davet etmeniz yeterli.