Kredi Ödeme Güvencesi

Kredi Taksitleriniz Güvencede.

.

İşsiz kalırsam kredimin taksitlerini nasıl öderim diye artık dert etmeyin. Kredi Ödeme Güvencesi ile kredi taksitlerinizin ödenmesini garantileyin. İşinizi kaybetseniz bile kredi ödemeleriniz aksamasın.

Kredi Ödeme Güvencesi ile kredi vadeniz ile uyumlu olarak kredi borcunuzu güvence altına almış olursunuz; bordrolu çalışanlar için istek dışı işsizlik durumuna ya da serbest meslek sahipleri, emekliler, ev hanımları ve diğer meslek grubundaki kişiler için hastanede yatış durumunda oluşacak gelir kaybına karşı kredi borcunuz için güvence sunar. Üstelik; sigorta süresi boyunca yaşam kaybı, kaza ya da hastalık sonucu maluliyet gibi beklenmedik durumlar için de güvence sağlar.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz,

Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesi’ne uğrayabilirsiniz.

Hemen Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifrenizi almak ister misiniz?

*Yıllık Yenileme Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

 • Teminatlar ve Ek Bilgiler

  Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası

  Kredi Ödeme Güvencesi ile vefat veya kaza sonucu daimi maluliyet halinde teminat limiti kapsamında kalan tüm kredi borcu Garanti Emeklilik tarafından ödenmektedir. Bu teminatların yanında bordrolu çalışıyorsanız işsiz kalmanız, serbest meslek sahibiyseniz kaza veya hastalık sonucu hastanede yatmanız durumunda kredi taksitleriniz güvence altına alınmış olur. Kredi Ödeme Güvencesi’nde bir poliçe yılı içerisinde maksimum 6 kredi taksidiniz ödenir.

   

  Kredi Ödeme Güvencesi
  Sigorta Teminatı

  Vefat, kaza sonucu maluliyet.Bordrolu çalışanlar için işsizlik, serbest meslek sahipleri için gündelik hastane tazminatı. Emekli ve sözleşmeli çalışanlar bu teminatlardan yararlanamazlar

  Teminat Tutarı Kredi tutarına ve kredi taksidine bağlı olarak belirlenir.
  Sigorta Süresi Kredi süresine göre 1 yıl  ile 8 yıl arasında değişmektedir
  Sigorta Primi Sigorta primi, teminat tutarına göre değişmektedir.
  Tahsilat Tahsilat ile ilgili bilgileri Garanti BBVA şubelerinden öğrenebilirsiniz.
  Faydaları Vefat veya kaza sonucu malul kalınması durumunda, sigortalının bankaya olan tüm kredi borcu kapatılır. Ödeme yapıldıktan sonra varsa kalan tutar hak sahiplerine ödenir. Ayrıca sigortalı bordrolu çalışansa işsiz kalması; serbest meslek sahibiyse  kaza veya hastalık sonucu hastanede yatması durumunda belirlenen limitler dahilinde kredi taksidi ödenir.

  İşsizlik Teminatı

  Bir işyerinde çalışırken, herhangi bir kasıt ve kusur olmaksızın istek dışı işinizi kaybederseniz kredi borçlarınız güvence altına alınır. İşsizlik teminatından yararlanmak için hasar anında aynı işyerinde aralıksız 180 gün çalışmış özel sektör bordrolu çalışanı olmanız gerekmektedir. Sigorta başlangıç tarihinden itibaren aynı iş yerinde 90 gün çalışmış olmanız, işsiz kaldığınız tarihten itibaren ise en az 30 gün boyunca işsizliğinizin devam etmesi gerekmektedir.

  Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı

  Serbest meslek sahibi, emekli, ev hanımı ya da diğer meslek gruplarındansanız, hastalık veya kaza sonucu hastalık neticesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tam teşekküllü bir hastanede iki (2) tam günden az olmamak üzere yatmanız durumunda oluşacak gelir kaybını teminat altına alan Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı’ndan yararlanabilirsiniz. Sigorta başlangıç tarihinizden itibaren 90 gün bekleme süresi vardır, en az 2 gün aralıksız hastanede yatmış olma koşulları aranmaktadır.

  Tekrar Hak ediş

  İşsizlik tazminatınızın yeniden ödenebilmesi için, aynı iş yerinde 120 gün çalışmış olması ve bu süre boyunca sigortalılığın devamı gereklidir. Gündelik hastane tazminatınızın yeniden ödenebilmesi için, aynı sebeple hastaneye yatışlarda iki yatış arasında en az 120 gün, farklı sebepten yatışlarda ise en az 30 gün geçmiş olması gereklidir.

  Diğer Detaylar ve Teminat Kapsamı Dışındaki Haller 

  Diğer detaylar ve teminat kapsamı dışındaki halleri görmek için tıklayınız.

  En Yakın Şube 

   

İlginizi çekebilir...

Görünmez Kaza Sigortası

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.
Geniş Garantili Aile Sigortası

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.
İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı