Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Motosiklet Kredisi

    Sıfır ve ikinci el motosikletinize kavuşmanızı sağlayacak motosiklet kredisi Garanti BBVA'da!

    Motosiklet Kredisi ile hep hayalini kurduğunuz motosiklete sahip olmak çok kolay!

    Garanti BBVA Motosiklet Kredisi sayesinde düşlediğiniz motosiklet için ihtiyaç duyduğunuz finansmana kısa süre içinde sahip olabilir ve rüzgarı hissetmenin verdiği keyfi tüm seyahatlerinizde gönlünüzce yaşayabilirsiniz.

    Motosiklet tutkusunu ertelemek istemeyenler için Garanti BBVA olarak geliştirdiğimiz bu kredi ürünü benzersiz özellikleri ve sunduğu sayısız avantaj ile sizleri bekliyor!

    Garanti BBVA’nın yurt içindeki yaygın şube ağını ziyaret ederek yapabileceğiniz motosiklet taşıt kredisi başvurusu ile uygun ödeme şartları altında motosiklet sahibi olma şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken hayal ettiğiniz, çok beğendiğiniz motosiklet çeşitleri arasından seçiminizi yapmak ve size en yakın Garanti BBVA şubesine başvurmak.

    • Özellikler ve Avantajlar

     Garanti BBVA’nın taşıt kredisi ürünlerinden biri olan motosiklet kredisi, kolay başvuru ve uygun ödeme koşulları ile hayalinizdeki motosiklete kavuşmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip!

     • Motosiklet için taşıt kredisi sadece bazı markaların belirli model motosikletleri için kullanılabilir. Detaylı bilgi için size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz.
     • Satın almayı düşündüğünüz motosiklet için kasko zorunluluğu yoktur.
     • Garanti BBVA Motosiklet Kredisi alırken teminat göstermek için satın aldığınız motosikletin rehni yeterlidir. Kredi kapatıldığında motosiklet üzerindeki rehin otomatik olarak kalkmaktadır.
     • Kredi borcu tamamen kapatılmadığı müddetçe motosiklet rehinli kalmaya devam eder ve satış işlemi yapılamaz.
     • Motosiklet taşıt kredisi 0 km ve 2. el motosikletler için kullanılabilir.
     • Motosiklet kredisi başvurusu yapmak için şube, bayi, 444OTOM, garantibbva.com.tr gibi yaygın başvuru ağımızdaki farklı kanalları kullanabilir ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.
     • Satın almayı düşündüğünüz motosiklet bedeli 400.000 TL ve altında ise en fazla %70, 400.000 - 800.000 TL aralığında en fazla %50, 800.000 - 1.200.000 TL aralığında en fazla %30, 1.200.000 - 2.000.000 TL aralığında ise en fazla %20 kredi kullandırım oranı uygulanacaktır.
     • 0 km bireysel motor alma kredisi işlemlerinde satın alacağınız motosikletin proforma fatura değeri, 2. el motosikletler için ise araca yapılan kaskonun değeri baz alınır.
     • Bireysel amaçlı motosiklet taşıt kredisinde motosiklet bedeli 400.000 TL ve altındaki araçlar için azami vade 48 aydır. 400.000,01 - 800.000 TL aralığındaki motosikletler için azami vade 36 ay, 800.000,01 - 1.200.000 TL aralığındaki motosikletler için azami vade 24 ay, 1.200.001 - 2.000.000 TL aralığındaki motosikletler için ise 12 ay olarak belirlenmiştir.
     • 2. el motosikletler için çekmeyi düşündüğünüz Garanti BBVA Motosiklet Kredisi vadesinin ve motosikletin yaşının toplamının, motosiklet kredisi şartları doğrultusunda en fazla 144 ay olması gerekmektedir.
     • Motosiklet kredisi başvuru işlemlerinde kefil zorunlu değildir fakat Garanti BBVA gerekli gördüğü takdirde kefil gösterilmesini talep etme hakkına sahiptir.
     • Garanti BBVA, motosiklet kredisi başvuru sürecinde birçok farklı avantaj sunar. Bunlardan biri de beğendiğiniz motosikleti, anlaşmalı bayimizden ayrılmaksızın gelir akışınıza uygun ödeme planını seçerek kredi işlemlerinizi tamamlayabilmenizdir.
     • Üzerinde T.C. kimlik numaranızın yazdığı kimliğiniz ile başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA gerekli gördüğü durumlarda satın alacağınız motosikletin ruhsatını ya da geçici tescil belgesini talep edebilir. Ayrıca banka ücretli çalışanlardan gelir belgesi (size ve varsa kefilinize ait), serbest çalışanlardan vergi levhası, son üç seneye ait bilanço ve gelir tablosu (size ve varsa kefilinize ait) isteyebilir. Garanti BBVA son olarak şirket sahibi iseniz şirketinizin mali durumuna ait belgeler ve ortaklık yapısını gösteren belge gibi ek belgeleri temin etmenizi talep edebilir.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular