bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    444 OTOM

    Türkiye'nin ilk Taşıt Kredisi Hattı; 444OTOM (444 6866)

    Hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyor ancak danışmadan, hesap yapmadan almak istemiyorsanız 444 OTOM bir alo kadar yakınınızda!

    444OTOM’a Türkiye’nin her yerinden 444 6866’yı arayarak ulaşabilirsiniz. Otomobil kredisinde uzmanlaşmış ekibimiz aracılığıyla telefonda bilgi alabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. 444OTOM’un sizi aramasını dilerseniz, hemen yanda bulunan “444OTOM Beni Arasın” butonuna tıklayarak açılan formu doldurabilirsiniz.

    Müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede; talep ettiğiniz kredi tutarı ve vade bilgilerinin yanı sıra satın almayı düşündüğünüz aracın marka ve model bilgilerini, ikinci el araçlar için plaka ve motor/şasi numarası bilgilerini paylaşarak hızlıca başvuru oluşturabilir, başvurunuzun ön değerlendirme sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

    Ön değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda tek yapmanız gereken, Müşteri Temsilcimizin size ilettiği ilgili belgeler ile birlikte şube veya anlaşmalı bayilerimize uğramak.

    *444OTOM aracılığıyla başvuru yapmak için 18 yaşın üzerinde TC vatandaşı olmanız yeterlidir. Başvuru yapmak için Garanti BBVA müşterisi olunması şartı bulunmamaktadır.