Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    444 OTOM

    Türkiye’nin ilk taşıt kredisi hattı ile tanışın: 444 OTOM! (444 68 66)

    Hayallerinizi süsleyen otomobili uzman desteğe almadan ve detaylı hesap kitap yapmadan almak istemiyorsanız Garanti BBVA 444 OTOM daima yanınızda!

    444 OTOM’a Türkiye’nin her şehrinden 444 68 66 numaralı telefonu arayarak rahatça ulaşabilirsiniz. Otomobil kredisi konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızdan konuyla ilgili bilgi alabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. 444 OTOM tarafından aranmak istiyorsanız sayfanın yan tarafında gördüğünüz 444 OTOM Beni Arasın butonuna tıklayarak açılan penceredeki formu doldurabilirsiniz.

    444 OTOM’da size yardımcı olmaya her zaman hazır müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede talep etmeyi düşündüğünüz kredi tutarını ve vade bilgilerini mutlaka paylaşmalısınız. Ayrıca satın almayı planladığınız aracın marka, model ve üretim yılı bilgilerini de müşteri temsilcimize aktarmanız gerekmektedir. Tüm bunlara ek olarak hayalinizdeki otomobil ikinci el bir araç ise plaka ve motor/şasi numarası bilgilerini de müşteri temsilcimize söyleyerek söz konusu bilgiler ışığında kredi başvurunuzun ön değerlendirme sonucunu dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.

    Olumlu ön değerlendirme sonucu aldığınız takdirde tek yapmanız gereken müşteri temsilcimizin sizinle paylaştığı belgelerle birlikte size en yakın şubemizi ya da anlaşmalı bayilerimizden birini ziyaret etmek.

    * 444 OTOM üzerinden otomobil kredisi başvurusu yapmak için 18 yaş ve üzerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir. Başvuru sırasında Garanti BBVA müşterisi olma şartı aranmamaktadır.