Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Bayiden Anında Kredi (BAK)

    Taşıt kredinizi şubeye gitmeye gerek olmaksızın kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

    Garanti BBVA anlaşmalı bayilerimizden satın alacağınız araba veya motosikletiniz için ihtiyacınız olan taşıt kredisine şubeye gitmeden anlaşmalı bayimiz aracılığıyla başvurabilirsiniz.

    Kredinize anlaşmalı bayilerimizden başvurun, siz çayınızı bitirmeden krediniz onaylansın!

    • Özellikler

     Satın alacağınız araca karar verdiğiniz andan itibaren Bayiden Anında Kredi (BAK) sistemi sayesinde şubeye gitmeden, anlaşmalı bayilerimizde aşağıda belirttiğimiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

     • Bireysel amaçlı ve TL cinsinden taşıt kredisi kullanabilirsiniz.
     • Motosiklet, otomobil ve hafif ticari araç alımlarınız için taşıt kredisi kullanabilirsiniz.
     • Hayat sigortası, Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası (İşsizlik Sigortası), Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası’nı yaptırabilir, sigorta masraflarını kredilendirebilirsiniz.
     • Hızlı ve kolay bir süreçle aracınızı ve kendinizi güvence altına alan sigorta ürünlerine krediyle ulaşmanın yanı sıra faiz indirimi avantajından da faydalanabilirsiniz.
     • Markalara özel sunduğumuz kampanya seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
     • Cumartesi günleri ve resmi bayramlarda da başvuru yapabilirsiniz.
     • Gerekli şart ve koşullar sağlandığı durumda ortalama 30 dakikada kredi başvurunuz bankamız tarafından değerlendirilir. Bu süre bankamızın değerlendirme süreçlerine ve başvuru sahibinin evrakları temin etme süresine bağlı olarak değişebilmektedir.

     Kredi başvuruları, bizzat bankamızca değerlendirilmekte olup yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması ve bankamızın gerekli gördüğü koşulların mevcut olması kaydıyla onaylanır. Bankamız gerekli görürse ek teminat isteyebilir.

     Kredi başvurunuzu yalnızca anlaşmalı destek hizmetleri kuruluşumuz olan bayilerden yapabilirsiniz.