Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Emeklilik

    KOBİ Emeklilik Planı, emeklilikte rahat etmenizi, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı ve bu tasarruflarınızı yatırıma çevirmenizi sağlayan özel bir emeklilik sistemidir.

    Yatırımlarınızla elde ettiğiniz birikimi emekliliğiniz sırasında ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar.

    Küçük ve orta büyüklükte işletme sahiplerine Kobi emeklilik planı ile özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

    Üstelik, 1 Ocak 2013 tarihinde hayata geçen yeni düzenlemelerle birlikte Bireysel Emeklilik Sistemi artık çok daha avantajlı! Başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısı uygulaması sayesinde sisteme yatıracağınız katkı payı tutarının %25’i kadar ek bir tutar sözleşmenize bağlı devlet katkısı hesabınızda biriktirilir. Örneğin, siz her ay 200 TL’lik bir ödeme gerçekleştiriyorsanız, devlet de bunun üzerine 50 TL katkı sağlar ve birikim hesabınıza 250 TL olarak yansır. Devlet katkısı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

    *Bir katılımcıya bir yılda ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin %25’i ile sınırlıdır.

    Grup Emeklilik

    Şirketiniz için Garanti BBVA Emeklilik'ten Grup Emeklilik!

    Grup Emeklilik Planları, çalışanların aktif çalışma hayatında yapılacak küçük tasarruflarla, emeklilik dönemlerinde düzenli gelir elde etme fırsatı yaratan; ek bir gelirle yaşam standartlarının artırılmasını amaçlayan ve çalışanlarınızın bireysel emeklilik planında sahip olacağı tüm bireysel hakları onlara daha avantajlı koşullarla sağlayan emeklilik planlarıdır.

    Grup Emeklilik