Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    KOBİ İhtiyaç Kredisi

    Esnaf ve KOBİ’lerin her türlü finansman ihtiyaçları için 36 aya kadar vadelerle uygun ödeme seçenekli ticari taksitli esnaf ve KOBİ kredisi Garanti BBVA’da!

    KOBİ İhtiyaç Kredisi'ne kolay ve hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz!

    Esnaf ve KOBİ’lerimizin her türlü finansman, yatırım ve bireysel ihtiyaçları için uygun ödeme seçenekli taksitli ticari kredi Garanti BBVA’da! Siz de 36 aya varan vadelerle KOBİ destek kredisine şimdi başvurun, ihtiyacınızı anında karşılayın.

    Üstelik şahıs işletmesi esnaf ve KOBİ’ler artık şubeye gitmekle vakit kaybetmeden, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yapmış olduğu başvurularını tamamlayabilir ve hesabına aktarılan parayı kullanmaya başlayabilir.

    KOBİ İhtiyaç Kredisi Hesaplama

    Esnaf ve KOBİ'ler… İhtiyacınız ne olursa olsun Garanti BBVA’ya gelin, KOBİ kredisi ve esnaf kredisi ile hayallerinizi yarına ertelemeyin! KOBİ kredisi, ticari kredi ve esnaf kredisi hesaplama işlemlerini kolayca gerçekleştirin, avantajlı kredi faiz oranları ve size en uygun ödeme planı ile her türlü ihtiyacınız için kredinize hemen başvurun.

    • Özellikler

     • Taksitli kredi kapsamında minimum 1 ay maksimum 36 ay vadeli KOBİ kredisi kullanılabilir.
     • Taksitli kredi kapsamında Garanti BBVA şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli kredi kullanımı için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limiti bulunmamaktadır. Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden yapılacak olan taksitli ihtiyaç kredisi kullanımı için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limiti 100.000 TL’dir.
     • KOBİ kredileri, esnaf kredileri ve ticari krediler aylık eşit taksitli olarak kullanılabilir.
     • Şahıs işletmesi KOBİ’ler, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil veya Garantibbva.com.tr’den taksitli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.
     • Tarım sektöründe faaliyet gösteren “Çiftçi” belgesine sahip müşteriler ve tüzel KOBİ müşterileri Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil veya Garantibbva.com.tr’den KOBİ İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunamazlar.
     • KOBİ destek kredisi, esnaf kredisi ve ticari kredi başvurusunda belge talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentası dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemlerini tamamlaması gerekmektedir
     • KOBİ destek kredisi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir.
     • Başvuruların onaylanma durumu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir.
     • Garanti BBVA Mobil ya da İnternet’ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri, bankacılık hizmet sözleşmesi ve imzasının bulunması gerekmektedir.
     • Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
     • Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

     Şahıs firmaları ve tüzel firmalar ticari taksitli kredi kullanabilirler. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Ticari taksitli kredi örnek ödeme tablosu eşit taksitli kredi seçeneğine göre hesaplanmış olup ödemesiz dönemli kredi seçenekleri için şube ile görüşebilir, https://www.garantibbva.com.tr/isim-icin adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”; tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücretine BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez . Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.