Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Esnaf ve KOBİ'lere Özel

    Esnaf ve KOBİ'lerin yüzünü güldüren krediler, işinizi büyüten hizmetler Garanti BBVA'da!

    Garanti BBVA Maaş Ödemeleri ve Tarıma Destek

    • Garanti BBVA Maaş Ödemeleri

     Çalışan sayınız kaç olursa olsun maaş ödemelerinizi Garanti BBVA aracılığı ile yapabilir, kurumunuza ve çalışanlarınıza sağladığımız avantajlardan faydalanabilirsiniz.

    • Tarıma Destek

     Türkiye’de tarımda sanayileşmeyi ve modern tarımı teşvik etmek amacıyla geliştirdiğimiz yeni finansal ürünlerle, üretim ve üretim sonrası dönemlerde tarımsal işletmelerin yanında olmaya devam ediyoruz.

    Kadın Girişimci Bankacılığı ve Garanti BBVA Partners

    • Kadın Girişimci Kredisi

     Uluslararası Finans Kurumu (IFC) ile kadın girişimcilere özel Türkiye’nin ilk sosyal bono ihracını gerçekleştirdik. 75 milyon ABD Dolar’lık sosyal bono ile kadın girişimcilere işletme sermayesi olarak kullanmak üzere 450.000 TL’ye kadar finansman sağlıyoruz.

    • Kadın Girişimci Yarışması

     Türkiye'de, kadın girişimcilere yönelik çeşitli çalışmalar yürüten ilk özel banka olan Garanti BBVA, girişimcilik konusuna büyük önem veren, konuyu sayfalarına taşıyan Ekonomist Dergisi ve Türkiye'de kadın girişimciliği ve liderliğini geliştirmeyi hedefleyen sivil toplum örgütü KAGİDER'in iş birliğiyle 14. kez düzenlenen "Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması"

    • Kadın Girişimci Buluşmaları

     Garanti BBVA olarak kadın girişimciliğini büyüten ve geliştiren çalışmalara öncelik veriyoruz. Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile birlikte düzenlediğimiz “Kadın Girişimci Buluşmaları” ile Türkiye’nin kalkınmasının ve ekonomisinin itici gücü olan kadın girişimcilerin yeni iş birlikleri kurarak yeni pazarlara açılmasını amaçlıyoruz.

    • Kadın Girişimci Yönetici Okulu

     Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlemiş olduğumuz Kadın Girişimci Yönetici Okulu ile iş sahibi kadınlarımızın, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmayı hedefliyoruz.

    • Kadın Girişimci Destek Programı

     Garanti BBVA olarak uzun yıllardır, sürdürülebilir ekonomik kalkınma ve toplumsal gelişim için kadınların ekonomiye daha çok ve aktif katılımının önemini biliyor, her fırsatta bunun altını çiziyoruz.

    • Ticaretin Kadınları Platformu

     Ekonomiye güç katan kadın girişimcileri desteklemek amacıyla, KAGİDER’in (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) öncülüğünde hayata geçen “Ticaretin Kadınları Platformu” için iş birliği yaparak kadın girişimcilere önemli bir alan açıyoruz.

    • Hepsiburada Kadın Girişimci İşbirliği

     Garanti BBVA olarak 15 yıldır kesintisiz olarak kadın girişimciliğini büyüten, geliştiren ve kadın girişimcilerin güçlenmesine destek olan çalışmalara öncülük ediyoruz.

    • Garanti BBVA Partners

     Yeni iş kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan, yenilikçi fikirlerini anlatmak için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilerin ihtiyaç duyduğu destekler Garanti BBVA Partners’da!

    • KOBİ Girişim Dergisi

     Ekonomist’in eki olarak her ayın ilk haftasında yayınlanan KOBİ GİRİŞİM’de, işletmeleri yakından ilgilendirecek yeni eğilimler, iş süreçlerini kolaylaştıracak yenilikler, insan kaynakları yönetimi, bilişim altyapısı ve daha bir çok konuda haberler ve araştırmalar yer alıyor.

    Avantajlar Dünyası/Yardımcı Bilgiler

    • Avantajlar Dünyası

     Eureko Sigorta’dan aktif sigorta poliçesi bulunan KOBİ’lere özel avantajlı hizmetler Garanti BBVA’da!

    • Findeks Paketleri

     Esnaf ve KOBİ’lerimizin finansal durumu, Risk ve Çek raporu ile ilgili tüm sorularının cevapları Findeks paketleri ile artık Garanti BBVA’da!

    • Kredi Risk ve Çek Raporu

     Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından düzenlenen, bireysel ve ticari ilişkilerinizde güvenle kullanabileceğiniz Kredi Risk ve Çek raporlarını Garanti BBVA şubelerinden ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kolaylıkla temin edebilirsiniz.