Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Sanal Kart

    Sanal Kart ile internet üzerinden alışverişleriniz hiç olmadığı kadar güvenli.

    İnternetten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız Garanti BBVA Sanal Kredi Kartları’nı kullanabilirsiniz. Sanal Kredi Kartları’nın limitini kendiniz belirler ve telefon veya internet üzerinden risksiz alışveriş yaparsınız.

    İnternette alışveriş yapmak istediğinizde önce Garanti BBVA Sanal Kart’ınıza herhangi bir hesabınızdan para transferi yapmalısınız. Garanti BBVA Sanal Kart’ın limiti sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Garanti BBVA Sanal Kart’ınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Kart Başvuruları menüsünden Sanal Kart’ınızı hemen oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Tüzel müşterimizseniz Garanti BBVA Mobil/İnternet parolanızı size en yakın Garanti BBVA şubesinden alabilirsiniz.

    BonusFlaş ile Sanal Kart kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

    • Özellikler

     Sanal Kart hem alıcı, hem de satıcı için tam güvenlik sağlar:

     • Garanti BBVA Sanal Kart için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
     • Garanti BBVA Sanal Kart birçok sanal mağazada indirimli alışveriş yapmanızı da sağlar.
     • Hem alıcı, hem de satıcı açısından tam güvenlik sağlayabilmek amacıyla Garanti BBVA tarafından geliştirilmiştir.
     • Sanal kartınızın limiti ’0’ olsa bile yapacağınız deneme amaçlı alışverişler sonrasında Visa ve Mastercard kuralları gereği iş yerleri için tanımlanmış olan ve ülkelere göre farklılık gösteren işlem limitleri dahilinde sanal kredi kartınıza borç gelebilir. Bu nedenle sanal kredi kartınıza bir borç geldiği taktirde işlem tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde itirazlarınızı Garanti BBVA Mobil veya İnternet aracılığıyla tarafımıza iletmeniz halinde tutarları size iade edilebilecektir.