Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kadın Girişimci Bankacılığı

    Kadın Girişimcilerimizin yanındayız!

    • Kadın Girişimci Destek Programı

     Garanti BBVA olarak uzun yıllardır, sürdürülebilir ekonomik kalkınma ve toplumsal gelişim için kadınların ekonomiye daha çok ve aktif katılımının önemini biliyor, her fırsatta bunun altını çiziyoruz.

    • Kadın Girişimci Kredisi

     Uluslararası Finans Kurumu (IFC) ile kadın girişimcilere özel Türkiye’nin ilk sosyal bono ihracını gerçekleştirdik. 75 milyon ABD Dolar’lık sosyal bono ile kadın girişimcilere işletme sermayesi olarak kullanmak üzere 450.000 TL’ye kadar finansman sağlıyoruz.

    • Kadın Girişimci Yarışması

     Türkiye'de, kadın girişimcilere yönelik çeşitli çalışmalar yürüten ilk özel banka olan Garanti BBVA, Ekonomist Dergisi ve Türkiye'de kadın girişimciliği ve liderliğini geliştirmeyi hedefleyen sivil toplum örgütü KAGİDER'in iş birliğiyle düzenlenen "Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Yarışması"

    • Kadın Girişimci Buluşmaları

     Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile birlikte düzenlediğimiz “Kadın Girişimci Buluşmaları” ile Türkiye’nin kalkınmasının ve ekonomisinin itici gücü olan kadın girişimcilerin yeni iş birlikleri kurarak yeni pazarlara açılmasını amaçlıyoruz.

    • Kadın Girişimci Yönetici Okulu

     Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlemiş olduğumuz Kadın Girişimci Yönetici Okulu ile iş sahibi kadınlarımızın, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmayı hedefliyoruz.

    • Ticaretin Kadınları Platformu

     Ekonomiye güç katan kadın girişimcileri desteklemek amacıyla, KAGİDER’in (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) öncülüğünde hayata geçen “Ticaretin Kadınları Platformu” için iş birliği yaparak kadın girişimcilere önemli bir alan açıyoruz.

    • Hepsiburada Kadın Girişimci İşbirliği

     Garanti BBVA olarak 15 yıldır kesintisiz olarak kadın girişimciliğini büyüten, geliştiren ve kadın girişimcilerin güçlenmesine destek olan çalışmalara öncülük ediyoruz.