bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    CepPOS

    Garanti BBVA CepPOS, akıllı cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren üye iş yeri satış uygulamasıdır.

    Android cep telefonlarının NFC özelliğini kullanarak temassız kartlar ve mobil cüzdanlar ile hızlı ve güvenli bir şekilde temassız ödeme almalarını sağlar. CepPOS’u, mobil ödeme özellikli (NFC) Android telefona sahip olan KOBİ ve mikro ölçekteki şahıs firması niteliğindeki iş yerleri kullanabilecektir.

    Uygulamaya Garanti BBVA Internet şifresi ile kolayca login olunabilmektedir. Ödeme fonksiyonu ile, temassız işlem limiti (750 TL) dahilinde, temassız kredi kartı/banka kartından veya mobil cüzdanlardan kolayca şifresiz temassız ödeme alınabilir. İstenirse işlemler iptal / iade edilebilir. Satışlar CepPOS altındaki “İşlemler” menüsünden anlık takip edilebilir, blokesi çözülüp hesaba geçen tutarlar işyerleri tarafından izlenebilir. İş yeri çalışanları kullanıcı olarak tanımlanabilir ve ödeme almaları sağlanabilir. CepPOS ile yapılan satışlar aynı gün içerisinde (işlemden ort. 3 saat sonra) işyerlerinin hesabına otomatik olarak geçer.

    Garanti BBVA CepPOS’a başvurmak için “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir veya CepPOS uygulaması içindeki başvuru sayfasından kısa birkaç bilgiyle giriş yapabilir, 444 0 333 Garanti BBVA Çağrı merkezi üzerinden yapılacak aramayla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.