Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Yatırım Bankacılığı ve Finansman

    Finansman alternatiflerinizi Garanti BBVA'dan seçin.

    Enerji ve Satın Alım Projeleri Finansmanı

    • Enerji Projeleri Finansmanı

     Enerji sektörü son yıllarda yerli ve yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği sektörlerin başında geliyor. Ülkemiz için stratejik öneme sahip bu sektördeki yatırımların finansmanına odaklanmış ekibimiz, deneyimi ve bilgi birikimiyle ön plana çıkıyor. 

    • Satınalım Projeleri Finansmanı

     Satın Alım Finansmanı ekibimiz ile stratejik ve finansal yatırımcıların şirket satın alım işlemlerinde ihtiyaç duydukları uzun vadeli kredi desteğini sağlıyoruz. 

    Kurumsal Finansman

    • Danışmanlık

     Kurumsal şirketler için en etkili çözümler Garanti BBVA'dan!

    • Halka Arzlar

     Türkiye’nin hem hacimsel hem de adetsel olarak en iyi kurumsal finansman kuruluşu Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., halka arzlarda yardımcınız oluyor.

    • Proje ve Fizibilite Değerlendirme

     Fizibilite raporları hazırlanması için danışmanlık, yeni yatırım veya proje planlayan şirketlere yönelik olarak verilir. 

    Ulaştırma ve Altyapı Projeleri

    • Liman Projeleri

     Ülkemizin 2000’li yılların başından bu yana hızla yükselen dış ticaret hacmi olarak artan önemi,  ticari liman yatırımlarına önem kazandırıyor. Ülkemizin ihtiyaçlarını doğru ve zamanında değerlendirerek liman yatırımlarına ve liman özelleştirmelerinin finansmanına destek veriyoruz.

    • Havalimanı Projeleri

     Ulaşımda kalkınmanın en önemli göstergesi olan havalimanı projeleri, ülkemizde kamu-özel sektör işbirliği modeli ile başarılı sonuçlar verdi. Biz de 2004 yılından bu yana sektöre ve yatırımcılara finansman sağlamaya devam ediyoruz.

    • Köprü ve Otoyol Projeleri

     Ulaştırma sektöründe ağırlıklı payı karayolu taşımacılığının aldığı ülkemizde, çağdaş bir karayolu altyapısının varlığı hem can ve mal kaybını engellemek, hem de kalkınmayı desteklemek açısından önemli rol oynuyor.

    Yapılandırılmış Finansman Hizmetleri

    • Ülke Kredileri

     Hermes/Coface/Sace /SERV ve benzeri kuruluşlar İhracat Kredi Kuruluşları’dır (Export Credit Agency /ECA). Ülkelerindeki ihracatçıların yatırım malı ihracatını teşvik etmek amacıyla sigorta/kredi veren bu kurumlar, alıcılara orta ve uzun vadeli kredi verilebilmesini sağlarlar.

    • GSM 102 İşlemleri

     GSM-102 programları ABD Tarım Bakanlığı’na bağlı ’Commodity Credit Corporation’ (CCC) tarafından yürütülmekte olup, Amerikan tarımsal ürün ihracatının artırılmasını hedeflemektedir.

    • Diğer Finansman Seçenekleri

     Garanti BBVA olarak, güvenli yatırım yapmak isteyen şirketlere sunduğumuz finansman seçenekleriyle, onların büyümelerine destek oluyoruz. Siz de şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bankacılık hizmetlerinden yararlanabilir, hedeflediğiniz başarıyı kısa zamanda yakalayabilirsiniz.

    Diğer Projelerin Finansmanı

    • Diğer Projelerin Finansmanı

     Gayrimenkul, ulaştırma, altyapı ve enerji sektörlerinin yanında, medya, telekomünikasyon, sağlık, çimento, demir ve çelik sektörlerinde de geniş tecrübeye sahibiz. 

    Proje ve Satın Alım Finansmanı / Yatırım Bankacılığı ve Finansman

    Proje ve Satın Alım Finansmanı / Yatırım Bankacılığı ve Finansman Birimimiz, Türkiye’de bu alanda kurulan ilk birimdir. 1999’dan bu yana ihtiyaçlarınıza en uygun proje finansmanı ürün ve hizmetlerini sunmak için çalışıyoruz.

    Çalışma prensibimiz; güçlü mali yapımız ve uzman kadromuzla, projelerinizin hayata geçirilmesi sürecinde en önemli destekçiniz olmak.

    Hedefimiz; teknik bilgi birikimimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını en hızlı ve en doğru şekilde karşılamak.

    En önemli gururumuz finanse ettiğimiz projelerle Türkiye’nin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak.

    Bizleri farklı kılan pek çok özelliğimiz var.

    Sektörel Uzmanlaşma

    Faaliyet gösterdiğiniz sektörün özelliklerine göre çözümler üretmek için dört ayrı ekiple sektörel ve yapısal uzmanlaşma üzerine odaklanıyoruz. Enerji, gayrimenkul, altyapı yatırımları ve satın alım finansmanı alanlarında uzman kadrolarımız ile Türkiye’nin önemli yatırımlarına finansman sağlıyoruz.

    Uluslararası Standartlar

    Güçlü yönetim kadromuz, dünya finans piyasasındaki yüksek itibarımız ve geniş bilgi birikimimiz sayesinde uluslararası standartlarda finansman yapıları oluşturuyoruz.

    Alandaki yüksek yetkinliğimiz ile uluslararası finans çevreleri tarafından proje ve satın alım finansmanı alanında, dünyanın önde gelen finans dergilerinden EMEA Finance Dergisi tarafından verilen Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Proje Finansmanı Kuruluşu da dahil olmak üzere 90’in üzerinde uluslararası ödüle layık görüldük.

    Müşteri ve Proje İhtiyaçlarına Uygun Finansman Modelleri

    Her projenin kendine özgü ihtiyaçlarını kavrayıp projeye en uygun finansman modelini geliştiriyoruz. Yüksek montanlı ve stratejik önem taşıyan enerji, altyapı yatırımları gibi projelere kalıplaşmış finansman yapıları yerine amaca göre yapılandırılmış çözümler sunuyoruz.

    Yüksek Finansman Gücü ve Ürün Çeşitliliği

    Sağlam mali yapımız sayesinde yüksek tutarlı projelere önemli miktarda kredi verebiliyoruz. Aynı zamanda geniş ürün yelpazemiz sayesinde projeler kapsamında gerek duyulan tüm bankacılık ürünlerini sağlayabiliyoruz.

    Geniş Hizmet Anlayışı

    İş geliştirme ekiplerimizle paralel faaliyet gösteren hukuk, sürdürülebilirlik ve izleme ekiplerimizle yatırımcılara verdiğimiz desteği projenin her aşamasında sürdürüyoruz. İzleme ekibimizin sunduğu kredi temsilciliği, teminat temsilciği ve hesap yönetim hizmetleri ile projenin hayata geçirilmesi ve devamlılığı aşamasında da sizin yanınızda yer alıyoruz.

    Sürdürülebilir Büyümeye Destek

    Sektördeki tüm oyuncuların yarınlara daha iyi bir dünya bırakmak için üzerine düşeni yerine getirmesi gerektiğine inanıyoruz. Sorumlu bankacılık prensibi ile projelerin çevresel ve sosyal etkilerini dikkatle inceliyor ve değerlendiriyoruz. Sağladığımız kredilerle hayata geçirilen projelerin ülkenin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacak, çevreyle dost projeler olmasına özen gösteriyoruz.

    Bankamızın sürdürülebilirlik ile ilgili faaliyetlerinin detayları için tıklayın.