bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    e-Ticaret

    İnternette alışveriş yapmak isteyenler Garanti BBVA'yı tercih ediyor.

    • Garanti Tahsilat Sistemi

     Garanti Tahsilat Sistemi (GTS); müşterilerinden kredi kartı ile aylık olarak düzenli ödeme alan veya yüksek hacimlerde mail order işlem yapan üye işyerlerimiz için önerdiğimiz ürünümüzdür.

    • Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

     Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, web sitesinde mağaza altyapısı olup, kredi kartları bilgilerinin girildiği güvenli ödeme sayfasına sahip olmayan Üye İşyerleri için Garanti BBVA tarafından sunulan bir hizmettir.

    • Sanal Kart

     İnternetten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız Garanti BBVA Sanal Kredi Kartları’nı kullanabilirsiniz. Sanal Kredi Kartları’nın limitini kendiniz belirler ve telefon veya internet üzerinden risksiz alışveriş yaparsınız.

    • Sanal POS

     Garanti BBVA Sanal POS, internet üzerinden yapılan satışlarda kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için oluşturulan güvenli bir ödeme çözümüdür.

    • UGP (3D Secure)

     İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.

    • Garanti Seyahat Hattı

     Garanti Seyahat Hattı, Garanti BBVA kredi kartlarının size sunduğu ayrıcalıklardan yalnızca biri. Tatil planlamalarınızda 0 212 310 23 36 Garanti Seyahat Hattı’nı arayarak uçak ve otel bedellerini 6 aya varan taksitlerle tek telefonla rahatça alabilirsiniz.