Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Tek Ekran Teknolojisi

    Garanti BBVA Mobil ve İnternet aracılığıyla tüm banka hesaplarınız ve POS hareketleriniz Tek Ekran’da!

    Esnaf, KOBİ ve Ticari müşterilerimiz, başka bankalarda bulunan hesap ve POS’larına ait bilgi ve hareketlerini Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten Tek Ekran’da anında görüntüleyebilirsiniz.

    Müşterilerimiz, Garanti BBVA Mobil ve İnternet’te “Hesap ve Ürün” menüsü altındaki “Hesap” veya “Üye İşyeri” adımlarına tıklayarak Garanti BBVA’da ve diğer bankalarda bulunan hesaplarını veya POS hareketlerini anlık olarak görüntüleyebilir, özet halinde toplam bakiyeyi görebilir ve dilerse Excel formatında bilgisayarlarına ve mobil cihazlarına indirebilir. Ayrıca diğer banka hesaplarından işlem de yapabilirler.

    • Avantajlar

     Tek Ekranın Avantajları Nelerdir ?

     • Tüm bankalardaki hesap ve POS bilgileriniz ile ilgili hesap ve POS’larınıza ait hareketlerinizi Garanti BBVA Mobil ve İnternet aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten diğer banka hesaplarınızdan para transferi işlemi başlatabilirsiniz!
     • Farklı bankacılık uygulamalarına girerken kullandığınız giriş bilgilerinizi aklınızda tutmanıza gerek kalmadan tek uygulama üzerinden finansal durumunuzu toplu şekilde takip edebilirsiniz.
     • Hesap ve POS hareketlerinizi Excel formatında bilgisayarınıza indirebilir, raporlama süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
    • Detaylar

     Tüm banka hesaplarımı ve POS’larımı Tek Ekran’da görebilmek için ne yapmalıyım?

     • Dijital kanallarda yetkilendirme:

     Yetkilendirme Yöneticisi tanımı bulunan Tüzel müşterilerimiz Garanti BBVA İnternet üzerinden kendilerine veya diledikleri kullanıcılara ilgili yetkileri verebilir. Yetkilendirme Yöneticisi tanımı olmayan Tüzel müşterilerimiz ise Müşteri İlişkileri Yöneticilerinden kendilerine veya diledikleri firma kullanıcısına gerekli yetki tanımlarının yapılmasını isteyebilirler.

     Başka banka hesap veya POS entegrasyon yetkisi ile başka banka hesap veya POS hareketleri görüntüleme yetkisi ayrı ayrı veya birlikte olacak şekilde istenen kullanıcılara verilebilmektedir.

     Şahıs firması müşterilerimiz için ayrıca yetki tanımlamasına gerek bulunmamaktadır.

     • Başka banka hesaplarını görüntüleme ve entegrasyon:

     Garanti BBVA Mobil ve İnternet’te Tek Ekran’da görmek istediğiniz diğer Banka’yı, Profilim>>Diğer Banka Ayarları menüsünden ekleyebilirsiniz.

     İlgili tanımlar sonrasında Hesap ve Ürün>>Hesap adımından Diğer Bankalar sekmesine tıklayarak Garanti BBVA hesaplarınızı görebildiğiniz gibi diğer bankalarda bulunan hesaplarınızı da anlık olarak Tek Ekran’da görüntüleyebilir, toplam bakiyenizi izleyebilir ve dilerseniz hesap hareketlerinizi toplu şekilde Excel formatında indirebilirsiniz. Ayrıca diğer banka hesaplarınızdan para transferi işlemi de başlatabilirsiniz.

     Hesap Entegrasyonu için :

     *Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Entegrasyonunu tamamlamış bankalar ile açık bankacılık kapsamında anında entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

     *BKM Entregrasyonunu tamamlamamış bankalarla ise:

     • Garanti BBVA İnternet’te tek ekranda görmek istediğiniz diğer Banka’yı, Profilim/ Diğer Banka Ayarları menüsünden ekleyin.

     • Diğer Banka’ya online hesap hareketi talebinizi iletin.

     • Diğer Banka’dan size iletilen formu, Garanti BBVA İnternet’te Banka ekleme adımında verilen “Başvuru Kılavuzu”na uygun olarak doldurun ve talimatı ilgili Banka’ya iletin.

     • Diğer Banka tarafından size iletilen kullanıcı adı ve şifre bilgilerini Profilim/ Diğer Banka Ayarları menüsünde “Giriş Bilgileri Ekle” adımından ekleyin.

     • Başka banka POS’larını görüntüleme ve entegrasyon:

     Üye işyeri/POS için ise Hesap ve Ürün>>Üye işyeri menüsünden Diğer Bankalar sekmesini tıklayarak, başka bankada olan POS’larınızın gün sonu tutarı ve hesaba geçecek tutar bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Müşteri İlişkileri Temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

     POS Entegrasyonu için :

     • Garanti BBVA İnternet’te tek ekranda görmek istediğiniz diğer Banka’yı, Profilim/ Diğer Banka Ayarları menüsünden ekleyin.

     • Diğer Banka’ya POS Hareketleri Raporu talebinizi iletin.

     • Diğer Banka tarafından size iletilen kullanıcı adı ve şifre bilgilerini Profilim/ Diğer Banka Ayarları menüsünden “Giriş Bilgileri Ekle” adımından ekleyin.