Yardım ve Öneriler

Talent Camp hakkında bilgi alabilir miyim?

Üniversite öğrencilerine özel olarak tasarladığımız Talent Camp ile kariyer hayatına başlamak üzere olan üniversite öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişim sağlayacağı, potansiyelini keşfedeceği ve Garanti BBVA’yı daha yakından tanıyabileceği bir ortam sunuyoruz.
Talent Camp’e seçilen öğrenciler, 3 gün boyunca Türkiye’nin önde gelen eğitmenlerinden pek çok değişik alanda eğitim alma, üst düzey yöneticilerimizle tanışarak deneyimlerinden faydalanma ve diğer üniversitelerden gelecek katılımcılarla bir araya gelerek hoş vakit geçirme fırsatı elde ediyor. Talent Camp ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve dolu dolu geçen Talent Camp anlarını görmek için tıklayın.
İdari Bilimler veya Mühendislik bölümlerinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisiyseniz veya İdari Bilimler’de yüksek lisans yapıyorsanız ve çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahipseniz; Talent Camp’e başvurabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

    Deneyimsiz / Deneyimli tüm mülakatlarımızda adaylarımızı bankamız değerleri ve pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiler çerçevesince değerlendiriyoruz.

  2. Garanti BBVA bünyesinde çalışmak için iş başvurusu nasıl yapılıyor?

    Adaylarımız, www.garantibbva.com.tr/garantilikariyer adresinden yayınladığımız ilanlarımızı takip ederek başvuruda bulunabilir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333