Yardım ve Öneriler

Hazır Flexi Seçenekleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Flexi hazır seçeneklerine, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, tüm Garanti BBVA şubelerinden veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden başvurabilirsiniz.

Seçtiğiniz paketi yıl içinde 30 TL paket değişim ücreti ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile değiştirebilirsiniz. Paketleriniz ile ilgili yapacağınız değişiklikler hesap kesim tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Kart görseli değişikliği talebiniz hemen gerçekleştirilmelidir.

 

Hazır Flexi Ücretleri

Bol Bonuslu Flexi: 75 TL
Bol Taksitli Flexi: 65 TL
Bonuslu-Taksitli Flexi: 75 TL
Azar Azar Ödemeli Flexi: 65 TL
Seçtiğiniz hazır Flexi seçeneğini başka bir Flexi seçeneği ile değiştirip daha farklı oranlara geçebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA İnternet Bankacılığı aracılığı ile "Kartını Kendin Yarat" seçeneğine de geçerek tamamen kartınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hazır Flexi seçeneklerinin standart bir kart görseli yoktur. Flexi kart görsellerinden istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Sene sonu geldiğinde kartınızın süresi otomatik olarak 1 yıl uzar.

 

İlgili sorular

  1. Ekstredeki en yüksek harcamama bakılırken o dönem yaptığım harcamalara ya da daha önceki taksitlere bakılır mı?

    Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır. Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.

  2. Flexi'yi aldığım zaman diğer kartlarıma ne olacak? Flexi'nin gold veya platinum kartı olacak mı?

    Flexi Card’ın, Bonus Card’ın ve Miles&Smiles Kredi Kartı’nın ürün özellikleri birbirinden farklıdır ve her kartın birbirinden farklı olarak sunduğu çok önemli faydalar vardır.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333