KritikHastalıklar

Garanti BBVA zor günlerinizde hep yanınızda, yarınlarınız güvence altında

.

Kritik Hastalıklar; vefat, hastalık sonucu daimi maluliyet, günümüzde en sık rastlanan kalp krizi, ya da hastalık sonucu inme geçirme veya kansere yakalanma durumuna karşı sizi ve sevdiklerinizi finansal güvence altına alır.

İhtiyaçlarınıza özel farklı teminat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgilendirme Formu’na buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine uğrayabilirsiniz.

 

*Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

** Kritik Hastalıklar Sigortası Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

 • Özellikler

  • Günümüzde en sık rastlanan tehlikeli hastalıklar olan kanser, kalp krizi, hastalık sonucu maluliyet ve hastalık sonucu inmeye karşı güvence sağlar. Hastalığa yakalanmanız durumunda elinize geçecek toplu para ile ister tedavi masraflarını, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Yaşam kaybı durumunda 50.000 TL, tehlikeli hastalık durumunda ise 40.000 TL ödeme yapılabilir.

  Vergi Avantajı 

   

  İster ücretli çalışan ister serbest meslek sahibi olun; 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63. ve 89. maddelerine göre kendiniz

  • Ücretli çalışansanız, ödediğiniz primleri, ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını,
  • Serbest meslek sahibi iseniz, ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Görünmez Kaza Sigortası

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.
Geniş Garantili Aile Sigortası

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.
İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı