Mortgage Uzmanı Garanti BBVA

Konut kredisinde öncü banka.

.

Konut satın almak, hayatınız boyunca yapacağınız en önemli yatırımlardan biri. Doğru konutu bulmanız kadar, size uygun finansman seçeneklerini değerlendirmeniz, konut kredisi kullanmaya karar vermeniz, ihtiyaçlarınıza en uygun konut kredisi ürünü ve ödeme planını seçmeniz de aynı derecede önemli.

Tüm bu karar sürecinde bütçenize en uygun evi ve konut kredisi ürününü belirleyebilmek için farklı seçenekleri değerlendirmeniz gerekiyor.

Merak etmeyin! Garanti BBVA, özel eğitimli ve sertifikalı Mortgage Uzmanları ile birlikte size en uygun konut kredisini sunabilmek için bu sürecin her anında yanınızda.

 • Neden Uzmanız

  • Özel eğitimli, sertifikalı Mortgage Uzmanları
  • Türkiye’nin ilk ve tek mortgage çağrı merkezi 444 EVİM - 444 3846
  • Mortgage ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz web sitesi garantimortgage.com
  • En geniş ürün yelpazesi
  • En kolay ve en hızlı başvuru ve kredi kullanımı
  • Uygun faiz oranları
  • 20 yıla varan vade seçenekleri
  • Kişiye özel ödeme planları
  • Konutunuza güvenilir ve doğru ekspertiz
  • Türkiye’nin önde gelen konut projeleri
  • Türkiye’nin önde gelen emlak ofisleri
 • Ek Hizmetler

  Kira ödemekten yoruldunuz, artık kendi eviniz olsun istiyorsunuz. Mortgage Uzmanı Garanti ile şimdi kendi evinize sahip olabilirsiniz. Üstelik hayalinizdeki evi Garanti BBVA’nın anlaşmalı olduğu  birçok proje arasından seçebilir, özel indirimli faiz oranlarından ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  Garanti BBVA’nın anlaşmalı olduğu projeler için tıklayın.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Konut Kredim için en uzun vade nedir?

  Garanti BBVA olarak sunduğumuz konut kredisi ürünlerinin maksimum vadesi KOBİ müşteriler için 120 ay (10 yıl), bireysel müşteriler için 240 aydır. (20 yıl) Size en uygun vadeyi, kullanacağınız kredi miktarına ve ödeme gücünüze göre belirlemeniz uygun olacaktır.

  Bununla birlikte, mevcut faiz seviyelerinde 120 aylık vadenin üzerine çıkmamanız, toplam faiz yükü ve taksit tutarları arasındaki fark göz önüne alındığında sizin için daha avantajlıdır. 10 yılın üzerine çıkıldığında kredinizin vadesi uzamakla birlikte, taksit tutarları arasında kayda değer bir fark oluşmamaktadır.

   

  Konut Kredisi kullanımında bankanın aradığı teminatlar nelerdir?

  Kredi kullanımında satın almış olduğunuz konut üzerine, bankamız tarafından kredi riskini karşılayacak tutarda birinci derece ipotek tesis edilmektedir.

   

  Konut bedelinin en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?

  Satın alacağınız konut için bankamızla anlaşmalı olan SPK-BDDK lisanslı ekspertiz firmalarının belirleyeceği ekspertiz değerinin maksimum %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

   

  Konut Kredisine nasıl başvurabilirim?

  İnternet sitemizde yer alan linkteki başvuru formunu doldurarak, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Konut Kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

  Konut kredisi başvurusunun ilk adımı için yalnızca kimlik numaranızla başvuruda bulabilirsiniz. İlerleyen adımlarda tapu ve gelir belgeniz istenecektir.

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Online Morgage Uzmanı

Online Mortgage Uzmanı size en uygun teklifi anında öğrenebilirsiniz.

Mortgage Uzmanı Garanti
Ev Sigortası

Evinizde oluşabilecek zararları garanti altına alın, aklınız evinizde kalmasın!

Ev Sigortası