Bonus Ek Hizmetler

.

Bonus'un hayatınıza katacak başka artıları da var.

Ekstra Bonus

Bonus her zaman kazandırır. Kampanya dönemlerinde yaptığınız harcamalarda ekstra bonus kazanırsınız.

Garanti Seyahat Hattı

Bonus size vakit kazandırır. İhtiyacınız olduğunda 0 212 310 23 36 Seyahat Hattı’nı arar ve uçak biletinizi 6 aya varan taksitlerle tek telefonla rahatça alırsınız. Uçak biletinizle ilgili bilgiler e-postanıza veya SMS ile cep telefonunuza gönderilir, işleminiz çabucak hallolur.

Bonus Gezi

Bonus seyahat asistanınız gibi çalışır. Hayalinizdeki tatili organize eder, en uygun fiyat ve taksit seçeneklerini bulur, size sadece tatilin keyfini çıkarmak kalır.

Garanti Asistan

Bonus yardımseverdir. Garanti BBVA Asistan’la arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz (ücretli olarak). İhtiyacınız olduğunda 0212 213 33 33’ü aramanız yeterli. Detaylı bilgi için https://www.bonus.com.tr/garanti-asistan sayfasına bakabilirsiniz.

Anında Bilgi Servisi

Bonus’unuz ile ilgili merak ettiğiniz her şeye; son ödeme tarihi, güncel borç bilgisi, kullanılabilir limit gibi bilgilere 3340’tan anında ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Bonus’unuzla ilgili işlemleri internetten hızla ve kolayca kendiniz yapmak isterseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı kullanabilirsiniz.

 • Bonus Card ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı kullanarak yapabilirsiniz.
 • Bonus Card ödemelerinizi dilerseniz kendiniz takip ederek, dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz.
 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı müşterisi değilseniz kredi kartı şifreniz ile, form doldurmadan, anında Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifrenizi alıp kart borcunuzu ödeyebilir, tüm bankacılık ve yatırım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Bonus tutarı yurtdışı harcamalarında nasıl hesaplanır?

  Yurtdışı harcamaları TL'ye çevrilir ve normal bonus yüzdesinden bonus hesaplanır. Detaylı bilgi

 • Bonus'um varken Aynalı Bonus istersem eski kart numaram değişir mi, nasıl başvururum?

  Aynalı Bonus için başvuruyu: şubelerdeki başvuru formları, 444 0 334 Alo Bonus ,garantibbva.com.tr, bonus.com.tr ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Bonus Card değişikliğinde önemli hatırlatmalar

  Mevcut Bonus Card'ınızı Bonus Şeffaf ile değiştirdiyseniz veya değiştirmeyi düşünüyorsanız önemli hatırlatmalarımızı okumanızda fayda var. Detaylı bilgi

 • Bonus Sanal Master'a nasıl başvurulur, özellikleri neler?

  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı müşterisiyseniz ve Bonus'unuz varsa Bonus Sanal Master'ı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi