Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kart Şifresi Alma İşlemleri

    Paracard Bonus ya da kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, unuttuysanız ya da güvenlik sebebiyle değiştirmek istiyorsanız işlemlerinizi Garanti BBVA Mobil, İnternet Bankacılığı, BonusFlaş ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

    Merak Ettikleriniz
    • Kart şifremi nereden alabilirim?
    • Kredi kartı şifremi nereden değiştirebilirim?
    • Kart şifremi unuttuysam ne yapmam gerekir?
    • Kart şifrem bloke oldu, ne yapmalıyım?

    Şifre işlemlerinizle ilgili tüm sorularınızın yanıtı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

    • Garanti BBVA Mobil’deki Hesap ve Kart > Kartlar adımından kartınızı seçtikten sonra Kart Ayarları > Kart Şifre İşlemleri adımlarını izleyebilirsiniz.
    • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden Kart > Kart Şifre İşlemi adımını takip edebilirsiniz.
    • BonusFlaş’tan Daha Fazlası > Kart Şifre Belirleme adımını takip ederek şifrenizi alabilirsiniz.
    • 444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni aradıktan sonra "Kart şifresi alacağım" diyerek kart şifre alma adımına geçebilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi belirlemek için Kart Numarası > Kart Son Kullanma Tarihi > CVV (kredi kartının arka yüzündeki son 3 hane) > Cep Telefonu Numarası girildikten sonra telefonunuza gelen SMS ile doğrulama işlemini tamamlayarak kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.
    • SIFRE yazıp kartın son 6 hanesi, kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340'a gönderebilirsiniz. Şifre almak için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
    • Kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, Garanti BBVA ATM'lerinde iki farklı yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

    SMS ile şifre belirleme: Bankamıza kayıtlı cep telefonu numaranızı girdikten sonra cep telefonunuza SMS ile gelen 6 haneli şifreyi giriniz. Bu adımdan sonra kart şifrenizi belirleyebilirsiniz.

    Şifrematik ile şifre belirleme: Şifrematik veya Cep Şifrematik ile ürettiğiniz 6 haneli şifreyi girdikten sonra kart şifrenizi belirleyebilirsiniz.

    • Şube çalışanı tarafından kimlik kontrolü ve telefon numarası seçimi gerçekleştirildikten sonra PIN oluşturduğunuza dair onay vermeniz durumunda, şifreniz SMS ile size gönderilir. Kredi kartı şifrenizi belirledikten sonra henüz şifresini belirmediğiniz kartlarınız bulunuyorsa, bu kartlarınızın şifresini, şifresini almış olduğunuz kartınız ile 444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan eşitleyebilirsiniz.
    • Kredi kartınızı yurt dışında şifrenizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz ülkelerde chip&PIN sistemine geçildiyse ülkemizde kullandığınız gibi mevcut şifreniz ile kartınızı kullanmaya devam edersiniz. Bu sisteme geçmeyen ülkelerde ise sizden eskiden olduğu gibi imzanız istenecektir.
    • Eğer SMS almakta sorun yaşıyorsanız, SIM kart bloke kaldırma işlemi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. gibi bir cümleyle link çıkışı sağlanmalıdır.