Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kredi Kartı Limit Artırma

    Garanti BBVA'ya ait kredi kartınızın limitini artırmak için kolayca talebinizi oluşturabilirsiniz.
    Kredi kartı limitiniz, kartınızın size ulaştığı zarfta ve ekstrenizin üzerinde yer almaktadır. Limitinizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA ATM'lerinden görüntüleyebilirsiniz. Kredi kartı için ödeme yaptığınızda, müşteri limitiniz ödediğiniz tutar kadar kullanıma açılacaktır.
    Müşteri limiti; birden fazla Garanti kredi kartınız olması durumunda, kartlarınızı tek bir limit üzerinde takip edebilmeniz için tanımlanan limittir.
    Kredi Kartı Limit Artırma Talebi Verebileceğiniz Kanallar
    BonusFlaş : BonusFlaş uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla kart bilgileri > kartın seçimi > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.
    Garanti BBVA Mobil : Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla hesap ve kart > kartlar > kartın seçimi > nakit ve ödeme çözümleri > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.
    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı : Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra kart > kredi kartı > kartın seçimi > limit artır adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan de düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.
    SMS:Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)
    Garanti BBVA şubeler: Size en yakın Garanti BBVA şubesine gelerek kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit artış talebiniz, taleplerin geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Limit artış talebinizin sonucunu ekstrenizden takip edebilir veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.
    Düzenli limit artış talebi:  Limitinizin düzenli olarak artırılmasını isterseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan ve Garanti BBVA Mobil'den ve şubelerimizden düzenli limit artışı onayı verebilirsiniz.
    *Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit çekime ve limit artışına kapatılır; bir takvim yılı içinde art arda üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.
     

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular