bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Acil Tedavi Sigortası

    Acil Tedavi Sigortası ile hem sağlığınızı hem de paranızı koruyun.

    Artık hem bütçenizi, hem de sağlığınızı koruma altına alan bireysel sigorta seçeneği  var.
    Acil Tedavi Sigortası, acil tedavi ihtiyaçlarınızı garanti altına alır ve dahili/cerrahi yatış, oda-yemek ile yoğun bakım masraflarınızı teminat limitleri dahilinde karşılar. Siz de acil tedavi hizmetlerinden uygun fiyat koşullarıyla faydalanma imkanı sunan Acil Tedavi Sigortası ile sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.
    Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine uğrayabilirsiniz.
    *Acil Tedavi Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
    23.10.2013 tarihli 28.800 sayılı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliği’nde tarif edilen “Ömür boyu yenileme garantisi veya herhangi bir yenileme güvencesi” bu üründe verilmemektedir.
    • Özellikler ve Teminatlar

     Sigortaya Özel Hizmetler
     Acil Tedavi Sigortası ürününe sahip olarak, ürün açılışı sonrasında size verilecek olan özel sigorta kartı ile, acilf tedaviler haricindeki sağlık kontrolleri için anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimlerden yararlanabilirsiniz.
     Acil tedavi gerektiren durumların yanı sıra aşağıda belirtilen acil tedavi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
     • Telefon ile Tıbbı Danışmanlık: Acil Tedavi Hizmetleri’ne ait (212) 286 48 33 numaralı telefondan görevli doktorlar tarafından 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti verilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez. Sizinle birlikte aile bireyleriniz de bu hizmetten yararlanabilir.
     • Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti: Sizin aramanız halinde bulunduğunuz yere acilen ambulans iletilir. Tedaviniz, gerekli donanıma sahip ambulanslarda doktorlar tarafından yapılır. Gerekli görülürse, uygun hastaneye ulaştırılır ve tedavinizin uygulanması sağlanır. Acil durumlarda kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri bu hizmet dahilinde ücretsiz olarak karşılanır.
     • Medikal Bilgi Köprüsü ve Hastane Organizasyonu: Size ulaşım esnasında tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını veya doktoru arasında gerekli iletişim sağlanır ve bilgilendirmeler yapılır. Sağlık durumunuz belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumdaysa, size ve yakınınıza bu konudaki alternatifler sunulur ve hastanedeki yerinizin önceden hazırlanmasını sağlanır.

     Teminatlar

     Acil tedavi gerektiren 27 durum dahilinde aşağıda yer alan teminatlardan yararlanabilirsiniz.
     • Acil Cerrahi Yatış Teminatı: Tanımlanan acil durum nedeni ile cerrahi müdahale veya yatış gerektiren durumlarda, cerrahi müdahale veya yatışa ilişkin ameliyathane, operatör, anestezist, asistans, narkoz ilaç ve sarf malzeme giderleri belirlenen yıllık limit dahilinde ödenir.
     • Acil Dahili Yatış Teminatı: Tanımlanan acil durumlarda hastanede yatmanızı gerektirmeyen cerrahi ve ortopedik müdahalelere ait konsültasyon ve doktor ücreti, oksijen, anestezi, alçı, dikiş uygulaması, kullanılması doktorca gerekli olan ortopedik destekleyiciler, bandaj, sargı vb. giderler, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, laboratuvar testleri hasta bakım hizmetleri giderleri belirlenen yıllık limit dahilinde ödenir.
     • Oda Yemek Teminatı: Tanımlanan acil durumlarda hastanede yattığınız her tam gün için oda-yemek ücreti (standart tek yataklı oda) ve hemşirelik hizmetlerine ait giderler belirlenen yıllık limit dahilinde ödenir.
     • Yoğun Bakım Teminatı: Tanımlanan acil durumlarda hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiğiniz her tam gün için yoğun bakım hizmetleri ait giderler belirlenen yıllık limit dahilinde ödenir.