Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Acil Tedavi Sigortası

    Sağlığınız ve paranız Acil Tedavi Sigortası ile güvence altında!

    Hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruyan Acil Tedavi Sigortası Garanti BBVA’da!

    Acil Tedavi Sigortası* ile acil tedavi ihtiyaçlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Sigorta kapsamında dahili ve cerrahi yatış, yemek, oda ve yoğun bakım masraflarınız teminat limitleri dahilinde karşılanır. Siz de Acil Tedavi Sigorta hizmetinden yararlanabilir, hem sağlığınızı hem de bütçenizi uygun fiyat seçenekleriyle koruyabilirsiniz.
    Acil Tedavi Sigortası ile ilgili detaylı bilgiyi 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi veya size en yakın Garanti BBVA şubesi üzerinden alabilirsiniz.
    * Acil Tedavi Sigortası bir Eureko Sigorta A.Ş. ürünüdür.
    ** 23.10.2013’te yayımlanan 28.800 sayılı Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliğinde tarif edilen “Ömür boyu yenileme garantisi veya herhangi bir yenileme güvencesi” Acil Tedavi Sigortası’nı kapsamamaktadır.
    • Özellikler ve Teminatlar

     Sigortaya Özel Hizmetler
     Acil Tedavi Sigortası yaptırmanız halinde size verilen sigorta kartı ile acil tedavi dışındaki sağlık kontrollerinizde de anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimlerden faydalanabilirsiniz.
     Sigorta kapsamında acil tedavi gerektiren durumlara ilave olarak aşağıdaki tedavi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
     • Telefon ile Tıbbi Danışmanlık: 0 (212) 286 48 33 numaralı Acil Tedavi Hizmetleri hattı üzerinden hekimler tarafından verilen 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmette reçete düzenlenmez ve ilaç tavsiye edilmez. Bu hizmet kapsamında aile bireyleriniz de bu hizmetten yararlanabilir.
     • Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti: Gerekli durumlarda aramanız halinde bulunduğunuz yere acilen ambulans talep edebilir ve tüm donanıma sahip ambulanslarda hekim tarafından tedavi alabilirsiniz. Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti ile ihtiyaç duyulması durumunda hemen en uygun hastaneye nakliniz gerçekleştirilir ve tedaviye hastanede devam edilebilir. Bu hizmet dahilinde acil durumlar için kullanılan ilaçlar ve sarf malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.
     • Medikal Bilgi Köprüsü ve Hastane Organizasyonu: Acil durumlarda size ulaşım sırasında ambulans, hasta yakını, doktoru ve tedavi kurumu (hastane vb.) arasında iletişim sağlanır ve gerekli bilgilendirmeler yapılır. Sağlık sorununuz için özel bir donanım gerekmesi halinde size ve yakınınıza ilgili alternatifler sunulur ve kurumda yerinizin önceden hazırlanması sağlanır.

     Teminatlar

     Aşağıdaki teminatlardan acil tedavi gerektiren 27 durumda faydalanabilirsiniz.
     • Acil Cerrahi Yatış Teminatı: Tanımlanan acil durumdan kaynaklanan ve yatış ya da cerrahi müdahale gerektiren hallerde yatışa veya cerrahi müdahaleye ilişkin operatör, ameliyathane, anestezist, narkoz, asistans, ilaç ve sarf malzeme giderleri yıllık limit kapsamında karşılanır.
     • Acil Dahili Yatış Teminatı: Tanımlanan acil durumlarda hastanede yatış gerektirmeyen ortopedik ve cerrahi müdahalelere ilişkin doktor ve konsültasyon bedeli, oksijen, anestezi, dikiş, alçı uygulaması, doktorca kullanılması gerekli ortopedik destekleyici, sargı, bandaj benzeri giderler, MR, röntgen, elektrokardiyografi, laboratuvar testleri ve hasta bakım hizmetleri ile ilgili giderler yıllık limit kapsamında karşılanır.
     • Oda Yemek Teminatı: Tanımlanan acil durumlarda hastanede yatmak zorunda kaldığınız her tam gün için yemek-oda (standart tek yataklı oda) ücreti ve hemşirelik hizmetlerine ilişkin giderler yıllık limit kapsamında karşılanır.
     • Yoğun Bakım Teminatı: Tanımlanan acil durumlar dahilinde yoğun bakım hizmetlerine ilişkin giderler yoğun bakım ünitesinde geçirmek zorunda kaldığınız her tam gün için yıllık limit kapsamında karşılanır.