Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Bonus Platinum

    Paracard Bonus Platinum ile ayrıcalıklısınız!

    Paracard Bonus Platinum ile ayrıcalıklısınız!

    Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

    Paracard Bonus Platinum* bir ATM kartından çok daha fazlasını sunuyor. Alışverişte para yerine geçen kartınız ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

    Paracard Bonus Platinum’unuz ile yurt içinde Garanti BBVA ATM'lerimizden ve diğer banka ATM'leri üzerinden para yatırıp, çekebilirsiniz. Paracard Bonus Platinum müşterilerimize özel yurt içinde diğer bankaların ATM’lerinden yapılan para yatırma ve çekme işlemleri ücretsizdir.  
    Yurt dışında Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM’lerden de ücretli** olarak para çekebilirsiniz.
    Paracard Bonus Platinum temassız özelliklidir. 750 TL ve altı işlemlerinizde POS’a şifre girmenize gerek kalmadan ‘trink’ diye öder geçersiniz. Ayrıca Paracard Bonus Platinum’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız çipi sayesinde daha güvenli alışveriş imkanı sağlar.
    • Özellikler

     Paracard Bonus Platinum şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilirsiniz.

     • BonusFlaş ; BonusFlaş uygulamasını indirip, “Yeni Kart Şifre Belirleme” kısmını tıklayarak kart şifrenizi kolayca alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Mobil ; Garanti BBVA Mobil Internet’e giriş yaparak, kartlar sekmesinden kartınızı seçtikten sonra kart ayarları menüsünden kart şifre işlemini tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA ATM ; Garanti BBVA ATM’sine Paracard Bonus kartınızı takıp GSM numaranızı girdikten sonra telefonunuza gelen kodu ATM’ye girerek şifrenizi alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ; Önce kartlar sekmesine, sonra kart şifre işlemlerine tıklayarak alabilirsiniz.
     • SMS ; SIFRE yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakarak 3340’a SMS göndererek şifrenizi alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ; 444 0 333/ 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp "Kart şifresi almak istiyorum" diyerek şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

     *Paracard Bonus Platinum karta Shop&Fly Platinum, Shop&Fly Platinum American Express, Miles&Smiles Platinum, Miles&Smiles Prive, American Express Card, American Express Gold Card, Platinum Card, The Centurion Card sahibi ve Bankamızda kaynak büyüklüğü 500 bin TL ve üzeri müşterilerimiz başvurabilir.

     ** Yurt dışı işlem ücretlerine https://www.paracardbonus.com.tr/destek/yurtdisi-kullanim linkinden ulaşabilirsiniz.