bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Bonus Platinum

    Paracard Bonus Platinum ile ayrıcalıklısınız!

    Paracard Bonus Platinum ile ayrıcalıklısınız!

    Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

    Paracard Bonus Platinum* bir ATM kartından çok daha fazlasını sunuyor. Alışverişte para yerine geçen kartınız ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

    Paracard Bonus Platinum’unuz ile yurt içinde Garanti BBVA ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden para çekebilirsiniz. Paracard Bonus Platinum müşterilerimize özel yurt içinde diğer bankaların ATM’lerinden para çekmek ücretsizdir.
    Yurt dışında Mastercard/Maestro/Cirrus ve Visa/Electron logolu ATM’lerden de ücretli** olarak para çekebilirsiniz.
    Paracard Bonus Platinum temassız özelliklidir. 750 TL ve altı işlemlerinizde POS’a şifre girmenize gerek kalmadan ‘trink’ diye öder geçersiniz. Ayrıca Paracard Bonus Platinum’unuz ile internet üzerinden 3D secure alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız çipi sayesinde daha güvenli alışveriş imkanı sağlar.
    • Özellikler

     Paracard Bonus Platinum şifrenizi aşağıdaki kanallardan kolayca alabilirsiniz.

     • BonusFlaş ; BonusFlaş’ı indirip "Yeni Kart Şifresi Al" kısmına tıklayarak kart şifrenizi kolayca alabilirsiniz.
     • SMS ; SIFRE yazıp, kartınızın son 6 hanesini, Anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a göndererek alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ; 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda "Kart şifresi almak istiyorum" diyerek alabilirsiniz.
     • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ; Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na giriş yapıp önce kartlar sekmesine, sonra kart şifre işlemlerine tıklayarak alabilirsiniz.

     *Paracard Bonus Platinum karta Miles&Smiles Platinum, Miles&Smiles Prive, American Express Card, American Express Gold Card, Platinum Card, The Centurion Card sahibi ve Bankamızda 200 bin TL ve üzeri vadeli mevduatı bulunan müşterilerimiz başvurabilir.

     ** Yurt dışı işlem ücretlerine https://www.paracardbonus.com.tr/destek/yurtdisi-kullanim linkinden ulaşabilirsiniz.