Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Business

    Paracard Business banka kartı size uygun çözümler sunar.

    Paracard Business ile size özel bankacılık çözümleri daima yanı başınızda!

    Şirket harcamalarınıza özel fırsatlar sunan Paracard Business banka kartı, bir ATM kartından çok daha fazlasıdır.

    Paracard Business şirket gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilmeniz için firmanıza ait her bir kart özelinde esnek tanımlama yapısı sunar.
    Buna ek olarak Paracard Business banka kartı ile şirket harcamalarınızdan bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusları tek bir yetkili karta transfer edebilirsiniz.
    • Özellikler

     • Paracard Business banka kartı ile yaptığınız şirket harcamalarından kazandığınız bonuslar ile Bonus İşyerleri’nde yer alan mağazalardan ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kazanılan bonusları tek bir yetkili karta aktarabilirsiniz.
     • Sayı sınırından bağımsız şekilde, her bir çalışanınız için Paracard Business banka kartı talebinde bulunabilir ve böylece çalışanlarınızın nakit ihtiyacını rahatça karşılayabilirsiniz.
     • Çalışanlarınıza tahsis ettiğiniz Paracard Business banka kartlarının yetki sınırlarını kendi şirket kurallarınız çerçevesinde tayin edebilirsiniz. Bu şekilde daha kontrollü nakit akışı sağlayabileceğiniz gibi para çekme, para yatırma, bakiye incelem ve KMH kullanımı konularında her bir kart için arzu ettiğiniz biçimde yetki tanımlaması yapabilirsiniz.
     • Belirli kartları işleme kapatabilir, tüm kartlar için ayrı ayrı olarak günlük ve aylık para çekme limitleri tanımlayabilirsiniz.
     • İsterseniz belirli kartları alışverişe tamamen kapatabilirsiniz. Ayrıca tüm kartlar için ayrı ayrı şekilde alışveriş yapılabilecek sektör, firma ve iş yerlerini belirleyebilirsiniz. Yine bu kartların günlük ve aylık alışveriş limitlerini de belirleyebilirsiniz.
     • Paracard Business banka kartı ile yaptığınız alışverişlerde kart şifrenizi kullanarak alışverişinizi daha güvenli hale getirebilir ve çalıntı durumunda maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.
     • Paracard Business banka kartını internet harcamalarında kullanabilirsiniz. 3D Secure uygulaması ile entegre şekilde çalışan kartınız ile yurt içi ve yurt dışında güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
     • Paracard Business banka kartının sahip olduğu dokun ve geç özelliği sayesinde günlük küçük tutarlı alışverişlerinizi bozuk para ihtiyacı olmaksızın hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Trink okuyucusu olan noktaların tamamında 750 TL ve altındaki alışverişlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz.
     • Paracard Business banka kartı başvurusu yapmak için size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz.