bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Bonus Troy

    Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

    Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

    Troy; “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” isminin kısaltmasıdır. Troy Logolu Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlıdır. Troy logolu Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.
    BonusFlaş ile Paracard Bonus kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Özellikler

     • Paracard Bonus - Troy ile yurt içinde Garanti BBVA ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden para çekebilirsiniz.
     • Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı Paracard Bonus - Troy ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
     • Paracard Bonus - Troy ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak güvenli alışveriş yapar, kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ne bildirimde bulunarak ya da bu durumu şubenize yazılı olarak ileterek kartınızı güvence altına alırsınız.
     • Paracard Bonus - Troy’unuzu internet alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. 3D Secure uygulamasıyla birlikte güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.
     • Paracard Bonus - Troy yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerine kapalıdır.
     • Troy logolu Paracard Bonus’unuzun şifresini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden “Kart şifresi almak istiyorum” diyerek veya 3340’a SMS* göndererek alabilirsiniz.
     • Troy Logolu Paracard Bonus’a Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden başvuru yaparak ücretsiz sahip olabilirsiniz.

     *SIFRE yazıp, kartınızın son 6 hanesini, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk 2 harfini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a göndererek alabilirsiniz.