Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Bonus Troy

    Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

    Alışverişin kolay, kazançlı ve güvenilir yolu Troy logolu Paracard Bonus Troy ile tanışın!

    Troy kart nedir?

    Türkiye'nin ilk ve tek yerli ödeme sistemi olan Troy, Bankalararası Kart Merkezi tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Banka kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kart olarak kullanılabilir.

     

    Açılımı, “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” olan Troy, yurt içinde kullanılan bir ödeme sistemidir. Garanti BBVA Paracard Bonus Troy, kredilendirmeyi ya da taksitlendirmeyi düşünmediğiniz alışverişleriniz için nakit ödemeden daha kolay, kazançlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunar. Paracard Bonus Troy ile alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarla Bonus Program Ortakları’nda ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
    BonusFlaş ile Paracard Bonus Troy kart bilgilerinize ve kampanyalara tek uygulama üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    • Özellikler

     • Paracard Bonus Troy ile yurt içindeki yaygın ATM ağımızdaki herhangi bir noktadan ve diğer bankalara ait ATM’lerden para çekebilirsiniz.
     • Vadesiz mevduat hesabınız ile ilişkilendirilmiş, bir başka deyişle söz konusu hesabınıza bağlı Paracard Bonus Troy ile tüm bankacılık işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.
     • Paracard Bonus Troy ile size ait şifrenizi kullanarak güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız çalınırsa ya da kaybolursa 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak veya şubenize yazılı bildirimde bulunarak kartınızı güvence altına alabilirsiniz.
     • 3D Secure uygulaması ile entegre çalışan Paracard Bonus Troy sayesinde internette güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
     • Paracard Bonus Troy ile yurt dışında alışveriş yapamaz ve para çekemezsiniz.
     • Paracard Bonus Troy kartınızın şifresini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden “Kart şifresi almak istiyorum” diyerek alabilirsiniz. Ayrıca 3340’a SMS* göndererek de kart şifrenizi alabilirsiniz.
     • Paracard Bonus Troy kartınıza Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ya da size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edip başvuru yaparak ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz..

     * SIFRE yazıp kartınızın son altı hanesini, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk iki harfini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk iki hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a göndererek Paracard Bonus Troy kartınızın şifresini alabilirsiniz.

     ATM Kullanımı
     Başka Banka ATM Para Çekme

     Bakiye Sorma: 0,27 TL ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.)

      

     Nakit Çekme: 1.04 TL + yatırılan tutarın %1.15’i ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.) 

     Başka Banka ATM Para Yatırma Para Yatırma: 1.04 TL + yatırılan tutarın %1.15’i ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.)