Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Paracard Bonus

    Banka kartınız Paracard Bonus olsun!

    Banka kartınız Paracard Bonus olsun!

    Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Paranın kartı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Üstelik Bonus işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanır, bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız.
    Paracard Bonus alma işlemini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Başvuru menüsü Kartlar adımı Paracard Bonus seçeneğinden ya da size en yakın Garanti BBVA şubesinden kolayca yapabilirsiniz.
    BonusFlaş ile Paracard Bonus kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!
    Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM’lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda kart şifresi almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.
    • Özellikler

     • Paracard Bonus sayesinde bankacılık işlemleriniz için şubeye gitmenize gerek kalmaz, işlemlerinizi Garanti BBVA ATM'lerini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde yaparsınız.
     • Garanti BBVA ATM'lerinin yanı sıra yurt içinde diğer banka* ATM’lerinden ve yurt dışında Mastercard/Maestro/Cirrus veya Visa/Electron logolu tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.
     • Yurt içinde veya yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz.
     • Trink özellikli kartlarınızla 750 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi tek bir dokunuşla güvenli ve hızlı öder; aynı zamanda, bonus kazanmaya da devam edersiniz.
     ATM Kullanımı
     Başka Banka ATM Para Çekme

     Bakiye Sorma: 0,27 TL ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.)

      

     Nakit Çekme: 1.04 TL + yatırılan tutarın %1.15’i ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.) 

     Başka Banka ATM Para Yatırma Para Yatırma: 1.04 TL + yatırılan tutarın %1.15’i ( Bu tutara komisyon ücretinin %5’i oranında BSMV eklenir.)
    • Avantajlar

     • Paracard Bonus ile üzerinizde nakit para taşımaya gerek kalmadan yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizi peşin olarak yapar, böylece eksik para üstü alma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
     • Yaptığınız harcama anında hesabınızdan düşer, siz de hesabınızı kolayca takip edersiniz.
     • Avans Hesabı’nız varsa, hesabınızda para yokken bile Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir veya para çekebilirsiniz.
     • Yaptığınız tüm işlemleri Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.