2. El Otomobiller

Bankamızca satışa sunulan araçlar ile ilgili olarak, daha önce açıkartırma  yöntemi ile yapılan araç satışlarımız hakkında detaylı bilgilere artık ARAÇLAR /Garanti BBVA Araçları Arama Modülü’nü kullanarak ulaşabilirsiniz. Satılık araçlarımızdan kendi kriterlerinize uyanları aşağıdaki seçeneklerden bir veya bir kaçını belirleyerek listeleyebilir veya menkullerimizin tamamını "Ara" butonuna basarak görüntüleyebilirsiniz.

Satış Ön Koşulları

Bankamız devlet ihale yönetmeliğine tabi olmadığından satışa sunulmuş olan araçları satıp satmamakta veya dilediği bedelle, dilediğine satmakta serbesttir.
Belirlenen baz satış fiyatları endikatif fiyatlar olup, kesin satış fiyatları  teklif verme yöntemi sonucunda belirlenmektedir. Bankamız satışa konmuş araçların baz satış fiyatlarını istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın genel ekonomik konjonktür paralelinde olmak üzere revize edebilir. Araçların satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir.
Belirlenen baz satış fiyatları peşin ödeme içermekte olup, bankamızca kredilendirilmesi yoluyla desteklenmesinin istenmesi halinde bankamızın olağan kredilendirme süreci yaşanacaktır. Bu gibi alıcı talepleri bankamız kredi tahsis mercilerince, kredi prosedürlerimiz çerçevesinde değerlendirilecektir.
Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bankamız, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır.
Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye’de bulunmayan modellere ve model özelliklerine, donanımlarına, aksesuarlarına sahip olabilir. Kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.
Bankamız, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın modelleri, donanımı, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Teklif sahipleri menkulü mevcut durumu ile  görmüş, beğenmiş ve kabul etmiş sayılacak olup; bu konularda eksik, ayıp, farklılık vb. gibi nedenlerle bankamızdan herhangi bir itiraz ve talepte bulunmayacaktır.
Bankamızdan satın alacak olduğunuz araçlar için mevzuat gereği fatura düzenlenemeyecek olup, ödemeler mukabilinde dekont verilecektir.

243 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile Bankaların, müşterilerine sundukları hizmetler ve yaptıkları satış işlemlerine ilişkin kayıtlarının dayanağı olarak, fatura yerine, dekont düzenlemeleri hükme bağlanmıştır. Buna göre, bankalar, yaptıkları bütün hizmetler ve satışlar dolayısıyla lehlerine tahakkuk eden tutarları, düzenledikleri dekontlarla belgelemektedirler.
Araçlara tarafımızdan tramer sorgusu yapılmamıştır.
Satışı onaylanan aracı katı satış sözleşmesi yapılmadan teslimat yapılmaz.
Bankamız web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Bankamızın  sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Bankamız, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir.

Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya diğer içerikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir. Bunları görüntüleme hariç, Bankamızın önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Bilgi ve Talepleriniz için İletişim Bilgileri

Satınalma talepleri bankamızın yurt içi - Satınalma talepleri bankamızın yurt içi - dışı tüm şubelerimize, temsilciliklerimize, bölge müdürlüklerimize , Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’ne yazılı ve Teklif Verme Formu ile yapılabilecektir
Menkuller hakkında detaylı bilgi Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’nden alınabilecektir. İdari İşler Servisimize ( 212 ) 318 29 93 – ( 212 ) 318 20 51 – ( 212 ) 318 20 49 numaralı telefonlardan ulaşabilir, İdariİslerGrubu@garanti.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Otomobil araması yapmak için tıklayın.