Miles&Smiles

Miles&Smiles Kredi Kartı Garanti'den!

.

2000 yılından beri Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles Garanti’nin ayrıcalıklarla dolu dünyası sizi bekliyor.

Özel markalarda yüzlerce ayrıcalık sadece Miles&Smiles Garanti kredi kartlarında. Miles&Smiles Garanti kredi kartlarına "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, Garanti BBVA Mobil’den, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Miles&Smiles Garanti Kredi Kartları bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

 • Özellikler

  Dünyanın milini kazanın…

  • Miles&Smiles Garanti kredi kartlarınız ile tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
  • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; Miles&Smiles Gold American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 444 0 849 ve thy.com.tr’den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.
  • Miles&Smiles’da kötü sürprizlere yer yok. Son dakikada bile Miles&Smiles Yolcu Programı ile uçak biletinin fiyatını düşünmeden millerinizle bilet alabilir; sabit mil değerleriyle uçmanın keyfini çıkarırsınız. Dilerseniz limitli yer kapasiteli ödül bileti alarak çok daha az mil harcar, dilerseniz yer garantili ödül bilet alarak uçakta yer olduğu sürece uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarınız için gerekli mil değerlerini öğrenmek için tıklayın.
  • Biriken millerinizi, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz.
  • Avans Mil ile ödül biletinizi hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere uçun…

  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade edebilirsiniz.
  • Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında  dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile her yerde hizmet lüksü!

  • Miles&Smiles American Express ile Garanti BBVA Pos’undan yapacağınız tüm restoran alışverişlerinizde hesabın yarısı kadar ekstra restoran mili kazanabilirsiniz.
  • Seyahatle ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmet için Miles&Smiles Özel Bankacılık sahiplerine özel Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz: 0212 310 23 33
  • Kapsamları değişen seyahat sigortaları ile her bir sigorta ürünü için farklı olmak üzere 50.000 Euro’ya kadar güvence altındasınız. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  • American Express® ile yüzlerce markada %10-15 arası özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

   

 • Kredi Kartı Çeşitleri

  Miles&Smiles Gold ile:

  • Tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
  • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; American Express ile %15 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları Miles&SmilesYolcu Programı statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız. Üstelik, biriken millerinizi, Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı’nda üst statüye geçmek için kullanabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 ve www.thy.com.tr ’den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.
  • Avans Mil ile ödül biletinizi  hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz. 18 ay boyunca alışverişlerinizden biriktireceğiniz millerle avansınızı kapatabilirsiniz. 
  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade edebilirsiniz.
  • Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
  • Sabiha Gökçen Havalimanında indirimli vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şöför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Kapsamlı seyahat sigortaları ile güvenli seyahat edersiniz.
  • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.

  Miles&Smiles Platinum ile:

  Miles&Smiles Gold kredi kartlarına ek olarak;

  • American Express® ile %25 daha fazla mil kazanır,
  • Tüm dünyada Seyahat Hizmetleri’nden faydalanırsınız.
  • Otel, restoran ve yüzlerce seçkin markada %10-15 oranında özel indirimlerden yararlanırsınız.
  • Dünyada 700’den fazla havalimanında lounge hizmetinden özel ayrıcalıklar ile faydalanabilirsiniz.
  • Dar kapsamlı seyahat sigortasına ücretsiz sahip olursunuz.

  Miles&Smiles Privé ile:

  Miles&Smiles Platinum’a ek olarak;

  • Tüm dünyada Seyahat Hizmetleri’nden faydalanırsınız.
  • 50.000 mil’e kadar avans mil kullanabilme hakkına sahip olursunuz.
  • Geniş kapsamlı seyahat sigortasına ücretsiz sahip olursunuz.
 • Faiz ve Ücretler

  Ürün

  Yıllık Kart Ücreti

  Yıllık Ek Kart Ücreti

  Miles&Smiles Gold Mastercard

  287 TL

  143,5 TL

  Miles&Smiles Platinum Mastercard

  418 TL

  208,5 TL

  Miles&Smiles Privé Mastercard

  531 TL

  265 TL

  Miles&Smiles Gold American Express

  142,5 TL

  70,5 TL

  Miles&Smiles Platinum American Express

  222 TL

  110,5 TL

  Miles&Smiles Privé American Express

  351,5 TL

  175,5 TL

   

   

  Ürün

  Akdi Faiz

  Gecikme Faizi

  Nakit Avans Faizi

  Nakit Avans Ücreti

  Limit Aşım Faizi

  Miles&Smiles Gold

  %1,80

  %2,10

  %1,80

  % 1,00 

  %1,80

  Miles&Smiles Platinum

  %1,80

  %2,10

  %1,80

  % 1,00 

  %1,80

  Miles&Smiles Privé

  %1,80

  %2,10

  %1,80

  % 1,00 

  %1,80

  *Akdi faiz kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz  kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır. 

 • Hizmetler

  Seyahat Hizmetleri

  Siz sadece gideceğiniz yeri hayal edin, gerisini Miles&Smiles Garanti kredi kartına bırakın. Seyahat hizmetleriyle, A'dan Z'ye her şeyi Miles&Smiles Garanti kredi kartı sizin için planlar size sadece gideceğiniz yeri hayal etmek kalır.Miles&Smiles Garanti kredi kartlarınız ile Seyahat Hattı’nı arayarak otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, araç kiralayabilir, uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Hem de tek bir telefonla, dilerseniz taksit ve adresinize bilet teslimi kolaylığıyla...Detaylı bilgi için tıklayın.

  Havalimanı Hizmetleri

  Miles&Smiles Platinum ve Privé kredi kartlarınız, size dünyada 700'den fazla havalimanında lounge kapılarını özel ayrıcalıklarla açıyor, size keyifli anlar yaşatıyor. Aracınızı park etmekle vakit kaybetmeyin Sabiha Gökçen'de %40 indirimli otopark ücreti ile vale park etsin. 

  Seyahat Sigortaları

  Yurt dışında Miles&Smiles Platinum ve Prive kredi kartınızla; seyahat iptalleri, bagaj gecikme, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar ve kayak sigortalarınızla güvence altındasınız. Üstelik, Schengen vizesi alırken, ayrıca seyahat sigortası yaptırmanıza gerek kalmaz. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Asistan yanınızda!

  Asistan’la acil durumlarda arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz. Asistan en gerekli olduğu zaman yanınızda olur.

  Asistan size sadece bir telefon uzaklığında: 0212 213 33 33

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Ek Kartlar ile ilgili bilgi alabilir miyim?

  Ek kart taleplerinizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333'ü arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Şubeleri’nden ulaşabileceğiniz Ek Kart istek formlarını doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Ek kart başvurunuz onaylandığında asıl kartınızın adresine gönderilmektedir.

  Detaylı bilgiRefakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  Detaylı bilgiMiles&Smiles Garanti kredi kartları ile yapacağım harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları sahibi ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.

  Detaylı bilgiEk kartımın millerini kendi kartıma aktarabilir miyim? Kazanılan milleri kart sahibi dışında başka biri de kullanabilir mi?

  Asıl kart ve ek kart hamillerinin yaptıkları harcamalar tek ekstrede gösterilmektedir.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Takstili Nakit Avans

Uygun taksitlerle taksitli nakit avans!

Takstili Nakit Avans
e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap
Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.