Anında Ekstre

Kredi kartı ekstreleriniz için Anında Ekstre seçeneklerinden birini tanımlayarak hem Çanakkale – Doğandere'de kurulan Bonus Ormanı'na katkıda bulunabilir hem de ağaçların kesilmesine engel olabilirsiniz!Bu sayede ekstrelerinize daha hızlı ulaşırken kolaylıkla arşivleyebilirsiniz!

Anında Ekstre seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için tercih ettiğiniz ekstre tipine tıklayabilirsiniz.

 • Dijital Ekstre

   Dijital Ekstre’nin Faydaları

   • Dijital ekstrenize ekstreniz kesildiği anda bulunduğunuz her yerden ulaşabilirsiniz.
   • Ekstre tutarınızı öğrenmek için posta sürecini beklemenize gerek kalmaz.
   • Ekstreleriniz kolaylıkla arşivlenmiş olur. Böylece daha sonra ihtiyacınız olduğunda ekstrenizi aramak zorunda kalmazsınız.
   • Dijital ekstreye geçtiğinizde kağıt tüketiminizi azaltarak doğayı korumuş olursunuz.
 • E-Ekstre

   E-Ekstre’nin Faydaları

   • E-Ekstre ile ekstreniz kesildiğinde tarafınıza e-posta ile gönderilir ve bulunduğunuz her yerden ulaşabilirsiniz.
   • Ekstre tutarınızı öğrenmek için posta sürecini beklemenize gerek kalmaz.
   • Ekstreleriniz e-posta adresinizde arşivlenmiş olur. Böylece daha sonra ihtiyacınız olduğunda ekstrenizi aramak zorunda kalmazsınız.
   • E-Ekstre’ye geçtiğinizde kağıt tüketiminizi azaltarak doğayı korumuş olursunuz.

    

 • Sıkça Sorulan Sorular

   Hangi Kanallardan Başvurulur?

   Garanti BBVA Mobil

   Garanti BBVA Mobil’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan Profil ve Ayarlar bölümüne girdikten sonra, Tanımlamalar -> Anında Ekstre Tercihleri adımına giderek kartlarınız için Dijital Ekstre veya E-Ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta isminizin bulunduğu alana tıklayıp, açılan menüde Profilim adımını seçerek Anında Ekstre Tercihleri bölümünden Dijital Ekstre veya E-Ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.

   BonusFlaş

   BonusFlaş uygulamanızda Daha Fazlası bölümünde Ayarlar adımına girip Kart Ayarları sekmesine tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için Dijital Ekstre veya E-Ekstre bölümünden tanımlamanızı yapabilirsiniz.

   SMS

   Sahip olduğunuz tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini e-posta ile almak için KABUL yazıp e-posta adresinizi ve doğum yılınızı 3340’a göndererek (Örneğin: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

   Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini Dijital Ekstre ile almak için DIJITAL yazıp doğum yılınızla birlikte 3340’a göndererek (Örneğin: DIJITAL 1970) başvuru yapabilirsiniz.

   Garanti BBVA Şubeleri

   Garanti BBVA Şubeleri’ne kimliğiniz ile başvurarak Dijital Ekstre veya E-Ekstre talebinizi iletebilirsiniz.

    

   Kart ekstrem bana neden ulaşmadı?

   Ekstrenizin size ulaşmadığı durumlarda bankadaki iletişim bilgilerinizi (basılı ekstre alıyorsanız fiziki adresinizi, e-ekstre alıyorsanız mail adresinizi) kontrol edebilirsiniz.

   İsterseniz e-ekstre tanımlaması yaparak ekstrenizin posta yoluyla gelmesini beklemeden mail olarak alabilirsiniz.

   • Garanti BBVA Mobil > Hesap ve Kart > Kartlar > Kartın seçimi > Kart Ayarları > Anında Ekstre Tercihleri adımından,
   • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı > Kart > Kredi Kartı > Kartın seçimi > Kart Bilgileri > E-Ekstre Tanımlama adımından,
   • BonusFlaş > Daha Fazlası > Ayarlar > Kart Ayarları E-ekstre Tanımlama/Güncelleme adımından,
   • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi ve kredi kartı şifresiyle Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden
   • Şubelerimizden e-ekstre tanımlayabilir, iptal edebilir ya da adresinizi değiştirebilirsiniz.

   İsterseniz dijital ekstre tanımlaması yaparak ekstrenizi kesildiği an BonusFlaş, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil'den görüntüleyebilirsiniz. Dijital ekstrenizi BonusFlaş > Daha Fazlası > Ayarlar > Kart Ayarları > Kartın seçimi > Dijital Ekstre Tanımlama adımından tanımlayabilirsiniz, bu durumda basılı ekstre almazsınız ve kağıt israfını önleyip doğayı korumamıza yardımcı olursunuz.

    

   Eski tarihli kredi kartı ekstrelerimi nasıl alabilirim?

   Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi ve kredi kartı şifresiyle Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden son 1 yıl, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve BonusFlaş’tan son 2 yıla ait ekstrelerinizi görüntüleyebilir ve tanımlı mail adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. 2 yıl ve üzeri ekstre talepleriniz için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.