BonusFlaş

BonusFlaş ile kampanyalar, kart bilgileri ve yeni nesil ödeme teknolojileri tek uygulamada!BonusFlaş ile Garanti BBVA kartlarınız ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilir, kampanyalara kolaylıkla katılabilir ve hayatınızı kolaylaştıracak ödeme alternatiflerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

BonusFlaş nedir?

BonusFlaş, Garanti BBVA kartlarınız ile ilgili işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

BonusFlaş nasıl indirilir?

 

 

Aynı zamanda bonusflas.com.tr linkine tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve kolayca indirebilirsiniz!

BonusFlaş’a nasıl giriş yapılır?

BonusFlaş uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda BonusFlaş’a, Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. BonusFlaş ile cihazınızın eşleşmesi ile tek parola ile kolayca giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BonusFlaş’ta yer alan tüm işlemler 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilir.

Nasıl parola alınır?

BonusFlaş’ı kullanmaya başlamak için dijital parolanız olması gerekmektedir. BonusFlaş’tan cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. BonusFlaş ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 • Yapabileceğiniz İşlemler
  • Kampanyalara Katılım

   BonusFlaş’ta sürekli yenilenen zengin kampanya içeriğiyle en cazip kampanyalara tek tıkla katılabilirsiniz. Kampanya detayını inceleyip, kampanyanın geçerli olduğu işyerlerini haritadan görüntüleyebilirsiniz. Kampanya katılımınızdan sonra «Hemen Katıl»   butonu «Kampanya Takip» adını alacaktır. Kampanya Takip butonuna tıklandığında ilgili kampanya statüsü ve kazanılan ödüllerin görüntülenebilir 

   Favorilerim / Kampanya Favorileme

   Kampanya ‘Favorile’ seçeneği ile favori kampanyalarınızı belirleyebilir, ‘Favorilerim’ menüsünden favorilediğiniz kampanyalarınızı inceleyebilirsiniz.

   Kampanya Takip

   Katıldığınız kampanyaları Kampanya Takip ekranından inceleyebilir, kampanyaya dahil işlemlerinizi, kampanya kapsamında kaçıncı işleminizi yaptığınızı ve ne kadar ödül kazandığınızı görüntüleyebilirsiniz. ‘Kaçırdığım Kampanyalar’ sekmesinden ise geçmişte katılabileceğiniz kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

   Kampanya Arama

   Kampanya arama özelliği ile dilediğiniz Marka, Sektör, AVM veya Kampanya türüne göre kampanya araması yapabilir, ilgili kampanyaları görüntüleyebilir ve kampanya detayına ulaşabilirsiniz.

  • Kart Bilgileri ve İşlemleri Görüntüleme

   Tüm Garanti BBVA kartlarınıza ait toplam limit, kullanılabilir limit, hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, dönem harcamaları, toplam dönem borcu, kullanılabilir ödül bilgilerine ulaşabilirsiniz. “Harcama Grafiği” ile TL, USD veya EUR para birimlerinde veya seçtiğiniz sektörde ekstre tutarlarınızı ve harcamalarınızı karşılaştırabilirsiniz. Dönem harcamalarınızı ayrıntılı olarak görüntüleyebilir, ödemelerinizi rahatlatmak için uygun işlemlerinize ek taksit veya erteleme talebinde bulunabilirsiniz.

   Ekstre Görüntüleme

   Güncel TL, USD veya EUR ekstrenizi ve geçmiş dönem ekstrelerinizi inceleyebilir, son ekstrenizden kalan borç ve son ekstrenizden kalan minimum ödeme tutarı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

   Gelecek Ödemeler

   Gelecek ekstre dönemlerinde yapacağınız TL, USD veya EUR taksitli ödemelerinizi inceleyebilirsiniz.

   Limit Artırma

   Limit artırım talebinde bulunabilir, talebinizin sonucunu Daha Fazlası menüsünde Başvuru ve Takip adımından izleyebilirsiniz.

   Nakit Ürünleri Kullanma

   ‘Nakit Kullan’ seçeneği ile ihtiyacınıza göre  taksitli nakit avans veya nakit avans kullanabilir, dilediğiniz tutarı hesabınıza anında gönderebilirsiniz.

  • Harcama Kontrol

   Tanımladığınız ekstre tutarı, ilgili sektöre ait harcama, tek işlem tutarı gibi harcama kontrol tanımlarınızı takip edebilir, yeni harcama kontrol tanımları yapabilirsiniz.

   Bildirimler

   Hatırlatma ve kampanya bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  • Hayatınızı kolaylaştıracak ödeme çözümleri için BonusFlaş’ı kullanabilirsiniz.

   Kredi Kartı Borç Ödeme

   Tek tek ya da toplu olarak kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

   GarantiPay ile Ödeme

   Geçerli e-ticaret siteleri ve mobil uygulamalarda GarantiPay ile ödeme seçildikten sonra kart bilgilerinizi paylaşmadan, BonusFlaş üzerinden işleminizi onaylayarak e-ticaret harcamalarınızı yapabilirsiniz. GarantiPay işlemi yaptığınız esnada birikmiş bonuslarınızı kullanabilmek için, GarantiPay işlemine başlamadan önce Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile BonusFlaş’a giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

   Mobil Temassız Ödeme

   Eğer cep telefonunuz Android 4.4 ve üzeri versiyonsa, BonusFlaş’ı kullanarak temassız ödeme alan POS cihazlarında cep telefonunuzla ödeme yapabilirsiniz.

   Mobil ödeme işlemi yapabilmek için önce kartınıza mobil ödeme tanımı yapmanız gerekmektedir.  Dilediğiniz karta mobil ödeme tanımı yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

   QR ile Ödeme

   QR ile ödeme özelliği ile kartınız yanınızda olmasa da, uygun POS cihazlarında POS’tan çıkan QR’ı BonusFlaş’tan okutup, saniyeler içinde ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda kampanyalar ekranında sağ üstte yer alan QR ikonuna tıklayarak da BonusFlaş’tan QR ile ödeme işlemi yapabilirsiniz. İşlem esnasında birikmiş bonuslarınızı da kullanabilirsiniz.

   BP Araçta Ödeme

   Geçerli BP istasyonlarında akaryakıt ödemenizi aracınızdan inmeden BonusFlaş’tan yapabilirsiniz. İşlem esnasında birikmiş bonuslarınızı da kullanabilirsiniz. Akaryakıt Dolum Şekli olarak Depo Tam Dolum ya da Tutar Girerek Dolum seçenekleri ile dilediğiniz tutarda ödeme yapabilirsiniz.

   Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

   MTV ödemelerinizi sadece üç adımda BonusFlaş’tan gerçekleştirebilir, BonusFlaş’a özel uygulanan taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

   3D Secure – Mobil Onay

   İnternet harcamalarınızı SMS ile şifre almaya ihtiyaç duymadan BonusFlaş’tan 3D Secure Mobil Onay seçeneği ile onaylayabilirsiniz.

  • 1. Ayarlar

   Kart Ayarları

   Kart Şifre İşlemleri

   Kart şifrenizi oluşturulabilir, mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    

   Ödeme Bilgileri Değişiklik

   Ödeme haftası değişikliklerinizi yapabilirsiniz.

    

   Sanal Kart Oluşturma / Limit Güncelleme

   Seçtiğiniz kredi kartınıza bağlı olarak internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir sanal kart oluşturabilir, sanal kart limitini değiştirebilirsiniz.

    

   Geçici Kart Kapama

   Seçtiğiniz kredi kartınızı geçici olarak nakit çekime ve alışverişe kapatabilirsiniz.

    

   E-ekstre Tanımlama / Güncelleme

   Seçtiğiniz kredi kartınıza e-ekstre tanımlayabilirsiniz.

    

   Dijital Ekstre Tanımlama

   Kredi kartı ekstrelerinizi posta ya da e-mail ile almak istemezseniz, BonusFlaş’ta ve diğer dijital kanallarda ekstrelerinizi PDF olarak görüntüleyebilmek için bu tanımı yapabilirsiniz.

    

   Telefon ve Posta Yolu ile Alışveriş (MO/TO)

   Kartınızı MO/TO alışverişlere açıp kapatabilirsiniz.

    

   İnternet Üzerinden Alışveriş

   Kartınızı internet alışverişlerine açılıp kapatılabilir.

    

   Yurt dışı Alışveriş

   Kartınızı yurt dışında yapılacak alışverişlere ve nakit çekim işlemlerine kapatabilirsiniz.

    

   2. Bildirim Ayarları

   Harcama Bildirim Ayarları

   Ekstre tutarınız, aylık harcama tutarınız, aylık sektörel harcama tutarınız, tek işlem tutarınız ve yurt dışı kullanımı için belirlediğiniz tutara erişildiğinde ya da kartlarınızın limiti belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde ücretsiz olarak bilgilendirilirsiniz.

    

   Kampanya Bildirimleri

   Kampanya bildirim ayarlarınızı değiştirerek bildirimlerinizi açıp kapatabilirsiniz.

    

   Finansal Teklif Bildirimleri

   Finansal teklif bildirim ayarlarınızı değiştirerek bildirimlerinizi açıp kapatabilirsiniz.

    

   Bildirim Sesi

   Uygulama bildirim sesini açıp kapatabilirsiniz.

    

   3. Adresler

   Yeni adres ekleyebilir, tercih ettiğiniz adresinizi seçerek adres düzenlemesi yapabilirsiniz.

    

   4. Cihaz Eşleştirmesini Kaldır

   Tek parola ile kolayca giriş yapmanızı sağlayan cihaz eşleştirme özelliğini kaldırabilirsiniz.

    

   5. Başvuru ve Takip

   Kart Başvurusu

   Garanti müşterisi olmasanız bile kart başvuru seçeneği ile istediğiniz kredi kartına başvurabilirsiniz.

    

   Kart Başvuru Takip

   Kart başvuru talebinde bulunduysanız, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ve başvuru sonucunuzu bu aşamadan takip edebilirsiniz.

    

   Limit Başvuru Takip

   Limit artırım talebinde bulunduysanız, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ve başvuru sonucunuzu bu aşamadan takip edebilirsiniz.

    

   Kartımı Bulamıyorum

   Kartınızı 24 saat için geçici olarak kapatabilir veya hemen kapatıp yenileyebilirsiniz.

    

   Rötarda Mil Başvuru Takip

   Shop&Fly kart sahibi iseniz, Shop&Fly kartınız ile shopandfly.com.tr’den aldığınız uçuşlarda rötar olması durumunda bu alandan ekstra mil talebinde bulunabilirsiniz.

 • Günlük İşlem Limit ve Saatleri

   BonusFlaş’ta yer alan tüm işlemler, 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilir.

   Bireysel kredi kartları için,

   Taksitli nakit avans ve Taksitli Para işlemleri işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 20.000 TL tutarında kullanılabilir. Nakit avans işlemi işlem başına minimum 10 TL tutarında kullanılabilir.

   Ticari kredi kartları için,

   Taksitli nakit avans ve Taksitli Para işlemleri işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 30.000 TL tutarında kullanılabilir. Nakit avans işlemi işlem başına minimum 10 TL tutarında kullanılabilir.

 • Güvenlik

   Biz ne yapıyoruz?

   BonusFlaş aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. BonusFlaş işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz. 

   Siz ne yapmalısınız?

   Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

   • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
   • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
   • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
   • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
   • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
   • BonusFlaş açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin.