Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Otomatik Ödeme Talimatı - Garantili Otomatik Fatura

    Faturalarınızın ödeme tarihlerini unutuyorsanız, Garanti BBVA'ya otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli.

    Otomatik ödeme talimatı verin, ödemelerinizi dert etmeyin!

    Garantili Otomatik Fatura’yla elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, kablo TV, dijital TV gibi düzenli ödemelerinizin tarihini takip etmeniz, işlem gerçekleştirmek için uzun kuyruklarda beklemeniz gerekmez. Ödeme tarihlerinizi Garanti BBVA sizin yerinize takip eder, ödemelerin zamanında yapılmasını sağlar.

    Üstelik Avans Hesap sayesinde hesabınızda para olmasa dahi faturalarınız ödenir. Otomatik ödemede bir aksilik olursa, gecikme faizini Garanti BBVA öder.*
    *Bankamızdan kaynaklanan, bakiye yetersizliği dışında bir nedenden kaynaklı olarak faturanızın ödenmesinde aksaklık olması durumunda gecikmeden kaynaklanan cezalar bankamız tarafından ödenecektir.
    • Garantili Otomatik Fatura talimatı vermek için Garanti BBVA Mobil üzerinden İşlemler > Ödemeler > Fatura adımlarını takip edebilir veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden Ödemeler > Fatura adımlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA şubelerinden ya da 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
    • Henüz Garanti BBVA’da hesabınız yoksa bankaya gitmeden Garanti BBVA Mobil’den online banka hesabı açma işleminizi gerçekleştirebilir, hızlıca müşterimiz olabilirsiniz.
    • Özellikler

     • Otomatik ödeme talimatıyla ödemelerinizi hesap bakiyeniz yeterliyse hesabınızdan, değilse Avans Hesap limitinizden yapabilirsiniz. Garanti BBVA Avans Hesabı’nız varsa, hesabınızda para olmasa dahi fatura, taksit ve kira gibi düzenli ödemeleriniz için hazır kredi limitiniz var demektir. Limitiniz dolmuşsa kredi kartınızın nakit avans limitinden ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Hesabınıza para yatırdığınızda krediniz otomatik olarak kapanır ve sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.
     • Tüm faturalarınızı kredi kartınızdan otomatik olarak ödeyebilir, ayrıca bonus/mil kazanabilirsiniz.
     • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri’ni tanımladığınızda hesabınızda para olmadığı için ödenmeyen otomatik faturalarınızdan kısa mesaj ya da e-mail aracılığıyla haberdar olabilirsiniz.
     • Nüfus cüzdanı, gelir belgeniz ve Garantili Otomatik Fatura talimatı vermek istediğiniz faturayla şubelerimizden talimat verebilirsiniz.
     • Kredi kartıyla yapılan elektrik, su, doğal gaz, telekomünikasyon, internet, TV aboneliği gibi kurumlara ait otomatik ödemelerde, ödeme gününden kredi kartınızın son ödeme tarihine kadar fatura tutarı üzerinden aylık kredi kartı güncel akdi faiz oranına kadar faiz yansıtılır, ayrıca bu tutara KKDF ve BSMV eklenir. Otomatik ödemelerde hesap kesim tarihi sonrasında erken kapama yapılamamaktadır. Site aidatı, kredi ödemesi, resmi ve özel diğer kurumlara, 3. kişilere yapılan düzenli ödemelerden, minimum 2 TL olmak üzere, ödeme tutarının %2,5 oranına kadar (KKDF ve BSMV dahil) ücret tahsil edilir.

    Diğer Ödemeler ve Kampanyalar

    Daha Önce Ödediğiniz Fatura İle Ödeme