bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garantili Otomatik Fatura

    Fatura takip derdinden kurtulmak için otomatik ödeme talimatı vermeniz yeter!

    Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, kablo TV, dijital TV gibi faturalarınızın ödeme tarihlerini Garanti BBVA sizin yerinize takip eder. Böylece uzun kuyruklarda beklemenize, faturalarınızın ödeme tarihlerini takip etmenize gerek kalmaz.

    Üstelik Avans Hesap sayesinde hesabınızda para olmasa bile faturalarınız ödenir. Otomatik ödemede bir aksilik olursa, gecikme faizini de Garanti BBVA öder.*
    *Bankamızdan kaynaklanan, bakiye yetersizliği dışında bir nedenle faturanızın ödenmesinde aksaklık olması durumunda gecikmeden kaynaklanan cezalar tarafımızdan ödenecektir.
    • Garanti BBVA Mobil’deki İşlemler > Ödemeler > Fatura adımından, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndaki Ödemeler > Fatura adımından,  Garanti BBVA şubelerinden ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi'nden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
    • Henüz Garanti BBVA’da hesabınız yoksa şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olabilir, hesabınızı anında açabilirsiniz.
    • Özellikler

     • Hesap bakiyeniz yeterliyse hesabınızdan, değilse Avans Hesap limitinizden fatura ödemelerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz. Avans Hesabı’nız varsa, hesabınızda para olmasa da fatura, taksit ve kira ödemeleriniz için hazır kredi limitiniz var demektir. Limitiniz dolmuşsa kredi kartınızın nakit avans limitinden ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Hesabınıza para yatırdığınızda krediniz otomatik olarak kapanır ve sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.
     • Tüm faturalarınızı kredi kartınızdan otomatik olarak ödeyebilir, Bonus/Mil kazanabilirsiniz.
     • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri tanımladığınızda hesabınızda para olmadığı için ödenmeyen otomatik faturalarınızı kısa mesaj ya da e-mail ile anında öğrenebilirsiniz.
     • Nüfus cüzdanı, gelir belgeniz ve otomatiğe bağlatacağınız fatura ile şubelerimizden talimat verebilirsiniz.
     • Kredi kartı ile yapılan elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon, internet, TV aboneliği gibi kurumlara ait otomatik fatura ödemesinde, ödeme gününden kredi kartınızın son ödeme tarihine kadar fatura tutarı üzerinden aylık kredi kartı güncel akdi faiz oranına kadar faiz yansıtılır ve bu tutara KKDF ve BSMV eklenir. Otomatik fatura ödemelerinde hesap kesim tarihi sonrasında erken kapama yapılamamaktadır. Site aidatı, kredi ödemesi, resmi ve özel diğer kurumlara, 3. kişilere yapılan düzenli ödemelerden minimum 2 TL olmak üzere, ödeme tutarının %2,5 oranına kadar (KKDF ve BSMV dahil) ücret tahsil edilir.

    Diğer Ödemeler ve Kampanyalar

    Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

    Daha Önce Ödediğiniz Fatura İle Ödeme