Paracard Bonus Troy

Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

.

Troy; “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” isminin kısaltmasıdır. Troy Logolu Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlıdır. Troy logolu Paracard Bonus’unuzu kullanarak alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.

  • Paracard Bonus - Troy ile yurt içinde Garanti BBVA ATM’lerinden ve diğer banka ATM’lerinden para çekebilirsiniz.
  • Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı Paracard Bonus - Troy ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paracard Bonus - Troy ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak güvenli alışveriş yapar, kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ne bildirimde bulunarak ya da bu durumu şubenize yazılı olarak ileterek kartınızı güvence altına alırsınız.
  • Paracard Bonus - Troy’unuzu internet alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. 3D Secure uygulamasıyla birlikte güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.
  • Paracard Bonus - Troy yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerine kapalıdır.
  • Troy logolu Paracard Bonus’unuzun şifresini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden “Kart şifresi almak istiyorum” diyerek veya 3340’a SMS* göndererek alabilirsiniz.
  • Troy Logolu Paracard Bonus’a Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden başvuru yaparak ücretsiz sahip olabilirsiniz.

*SMS şifre almak için DSIFRE yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini, birer boşluk bırakarak anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini ve kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 / CVC2 değerinin ilk 2 hanesini yazarak 3340’a gönderin.

BonusFlaş ile Paracard Bonus kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

İlginizi çekebilir...

Otomatik Fatura

Garanti BBVA'dan otomatik ödeme talimatı verin, fatura takip derdinden kurtulun.

Otomatik Fatura
Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.
e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap