bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Güvenli Alım Satım Sistemi

    Tüm motorlu kara taşıtları için 2. el araç alım-satımda Garanti BBVA Güvenli Alım Satım Sistemi ile işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin!

    Türkiye Noterler Birliği Sistemi ile entegre çalışan Güvenli Alım Satım Sistemi ile Noterlerde gerçekleştireceğiniz 2. el araç alım satım tescil işlemlerinize ait para transferlerinizi, nakit taşımaya gerek olmadan Garanti BBVA İnternet ve Mobil 'den güvenli, kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
    Güvenli Alım Satım Sistemini kullanabilmek için satıcının bankamız müşterisi olması gerekmektedir. Alıcı bankamız müşterisi olmasa bile bu sistemden yararlanabilmektedir.
    • Detaylar

     Satış işleminin başlaması için önce satıcı sonrasında ise bankamız müşterisi olan alıcının Garanti BBVA İnternet ve Mobil’den Ödemeler – Güvenli Alım Satım menüsünden bilgi girişi yapması gerekmektedir. Alıcı bankamız müşterisi değil ise satıcının bilgi girişini tamamlaması sonrasında SMS ile bilgilendirilecektir. Bilgi girişlerinin tamamlanması sonrasında 2. el araç satış bedeli alıcı hesabından banka tarafından belirlenen havuz bir hesaba aktarılır. Sistem üzerinden Noterde tescil işleminin tamamlandığı bilgisi bankamıza iletildiğinde satıcı hesabına 2. el araç satış bedeli aktarılır.

     *İnternet ve Mobil üzerinden 7/24 işlem başlatılabilir. Tatil günlerine denk gelen işlemler için nöbetçi noterler aracılığı ile işlem yapılması mümkündür.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Sıkça Sorulan Sorular