Miles&Smiles

Miles&Smiles Kredi Kartı Garanti'den!

.

2000 yılından beri Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı Miles&Smiles Garanti’nin ayrıcalıklarla dolu dünyası sizi bekliyor.

Özel markalarda yüzlerce ayrıcalık sadece Miles&Smiles Garanti kredi kartlarında. Miles&Smiles Garanti kredi kartlarına "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, Garanti BBVA Mobil’den, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Miles&Smiles Garanti Kredi Kartları bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

 • Özellikler

  Dünyanın milini kazanın…

  • Miles&Smiles Garanti kredi kartlarınız ile tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
  • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; Miles&Smiles Gold American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 444 0 849 ve thy.com.tr’den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.
  • Miles&Smiles’da kötü sürprizlere yer yok. Son dakikada bile Miles&Smiles Yolcu Programı ile uçak biletinin fiyatını düşünmeden millerinizle bilet alabilir; sabit mil değerleriyle uçmanın keyfini çıkarırsınız. Dilerseniz limitli yer kapasiteli ödül bileti alarak çok daha az mil harcar, dilerseniz yer garantili ödül bilet alarak uçakta yer olduğu sürece uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarınız için gerekli mil değerlerini öğrenmek için tıklayın.
  • Biriken millerinizi, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles’da üst statüye geçmek için kullanabilir, üst statüye geçerek alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz.
  • Avans Mil ile ödül biletinizi hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere uçun…

  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade edebilirsiniz.
  • Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında  dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile her yerde hizmet lüksü!

  • Miles&Smiles American Express ile Garanti BBVA Pos’undan yapacağınız tüm restoran alışverişlerinizde hesabın yarısı kadar ekstra restoran mili kazanabilirsiniz.
  • Seyahatle ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmet için Miles&Smiles Özel Bankacılık sahiplerine özel Seyahat Hattı’nı arayabilirsiniz: 0212 310 23 33
  • Kapsamları değişen seyahat sigortaları ile her bir sigorta ürünü için farklı olmak üzere 50.000 Euro’ya kadar güvence altındasınız. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  • American Express® ile yüzlerce markada %10-15 arası özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

   

 • Kredi Kartı Çeşitleri

  Miles&Smiles Gold ile:

  • Tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.
  • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; American Express ile %15 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Türk Hava Yolları Miles&SmilesYolcu Programı statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25; Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız. Üstelik, biriken millerinizi, Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı’nda üst statüye geçmek için kullanabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları yurt içi satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 444 0 849 ve www.thy.com.tr ’den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.
  • Avans Mil ile ödül biletinizi  hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz. 18 ay boyunca alışverişlerinizden biriktireceğiniz millerle avansınızı kapatabilirsiniz. 
  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade edebilirsiniz.
  • Millerinizi, uçuşlarınız için değerlendirmenin yanında dilerseniz alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
  • Sabiha Gökçen Havalimanında indirimli vale parking, havalimanı shuttle, araç kiralama, özel şöför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Miles&Smiles Garanti kredi kartları sahiplerine Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale noktasında otopark ücretinden %50 indirim sağlanır.
  • Kapsamlı seyahat sigortaları ile güvenli seyahat edersiniz.
  • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.

  Miles&Smiles Platinum ile:

  Miles&Smiles Gold kredi kartlarına ek olarak;

  • American Express® ile %25 daha fazla mil kazanır,
  • Tüm dünyada Seyahat Hizmetleri’nden faydalanırsınız.
  • Otel, restoran ve yüzlerce seçkin markada %10-15 oranında özel indirimlerden yararlanırsınız.
  • Dünyada 700’den fazla havalimanında lounge hizmetinden özel ayrıcalıklar ile faydalanabilirsiniz.
  • Dar kapsamlı seyahat sigortasına ücretsiz sahip olursunuz.

  Miles&Smiles Privé ile:

  Miles&Smiles Platinum’a ek olarak;

  • Tüm dünyada Seyahat Hizmetleri’nden faydalanırsınız.
  • 60.000 mil’e kadar avans mil kullanabilme hakkına sahip olursunuz.
  • Geniş kapsamlı seyahat sigortasına ücretsiz sahip olursunuz.
  • Miles&Smiles Garanti Kredi Kartı web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • Faiz ve Ücretler

  *Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz  kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır. 

 • Hizmetler

  Seyahat Hizmetleri

  Bazı Şeyleri Sizin Yerinize Başkası Yapsın, Zamanınız Size Kalsın!

  Seyahat hizmetleriyle, A’dan Z’ye her şeyi Miles&Smiles Garanti kredi kartları sizin için planlar size sadece gideceğiniz yeri hayal etmek kalır.

  Miles&Smiles Garanti kredi kartlarınız ile Seyahat Hattı’nı arayarak otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, araç kiralayabilir, uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Hem de tek bir telefonla, dilerseniz taksit ve adresinize bilet teslimi kolaylığıyla...

  Miles&Smiles Gold Seyahat Hattı: 0212 310 23 24

  Miles&Smiles Platinum Seyahat Hattı: 0212 310 23 23

  Miles&Smiles Privé Seyahat Hattı: 0212 310 23 33

  Miles&Smiles Özel Bankacılık Seyahat Hattı: 0212 310 23 33

  Miles&Smiles Business Seyahat Hattı: 0 212 310 23 23

  Havalimanı Hizmetleri

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile İstanbul  Sabiha Gökçen Havalimanında park yeri aramakla vakit kaybetmezsiniz. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ayrıcalıkları ile aracınızı park etmekle vakit kaybetmeden  Sabiha Gökçen Türk Hava Yolları İç Hat CIP lounge vale’de %40 indirimli otopark ücretinden faydalanabilirsiniz.

  Vale Hizmetleri Ücretleri:

  Garanti BBVA İndirimi %40
  Hizmet Bedeli 25 TL

   

  Vale Otopark Ücret Tarifesi

  Garanti BBVA Kredi Kartlarına

  Diğer Kartlar&Peşin

  0-1 Saat 9 TL 15,00 TL
  1-3 Saat 11,70 TL 19,50 TL
  3-6 Saat 18,30 TL 30,50 TL
  6-12 Saat 21,75 TL 36,25 TL
  12-24 Saat 29,10 TL 48,50 TL

  *Otopark ücretine ilave 25 TL vale hizmeti alınır.

  Seyahat Sigortaları

  Yurt dışında Miles&Smiles Platinum ve Prive kredi kartınızla; seyahat iptalleri, bagaj gecikme, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar ve kayak sigortalarınızla güvence altındasınız. Üstelik, Schengen vizesi alırken, ayrıca seyahat sigortası yaptırmanıza gerek kalmaz. Şartlar ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Yurt dışı seyahat sigortası İran, Irak, Suriye ve KKTC’de geçerli değildir.

  Asistan yanınızda!

  Asistan’la acil durumlarda arabanıza çekici, evinize camcı, çilingir ve tesisatçı çağırabilirsiniz. Asistan en gerekli olduğu zaman yanınızda olur.

  Asistan size sadece bir telefon uzaklığında: 0212 213 33 33

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  Detaylı bilgi

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

  Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

  Detaylı bilgi

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile yapacağım harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

  Miles&Smiles Garanti kredi kartları sahibi ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.

  Detaylı bilgi

  Statü upgrade’i nedir?

  Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programında 4 adet statü bulunmaktadır. Bu statüler Classic, Classic Plus, Elite ve Elite Plus’dır. Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programına yeni üye olan müşteriler Classic statü ile başlar, sonrasında yaptıkları uçuşlarakazandıkları statü millerine göre statülerini artırabilirler. Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı statülerindei upgrade ederek ekstra bagaj hakkı, ücretsiz upgrade gibi özel uçuş ve havalimanı hizmetlerinden yaralanır.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Miles&Smiles Kart Çeşitleri

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Hizmetler

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

CepBank Alışveriş

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.