Garanti BBVAMobil İşlemleri

.

Garanti BBVA Mobil ile Bireysel Emeklilik İşlemlerinizi Gerçekleştirmek Çok Kolay!

Bireysel Emeklilik Başvurusu

İşlemler menüsü, Başvurular adımı altından “Bireysel Emeklilik Başvurusu”na tıklayarak Bireysel Emeklilik Sistemi’ne hemen katılabilirsiniz.

Mevcut BES Sözleşmeniz için İşlemler

Mevcut bireysel emeklilik sözleşmeleriniz için, Hesap ve Kart menüsündeki “Bireysel Emeklilik Sözleşmesi” adımından sözleşme seçimi yaparak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

“Bireysel Emeklilik Sözleşmesi” adımı üzerinden, seçmiş olduğunuz sözleşmeniz ile ilgili görüntüleme ve işlem yapabilirsiniz. “BES Bilgileri” butonuna tıklayarak; sözleşme, yatırım ve ödeme bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz katkı payı değişikliği, ödeme işlemi ve ödeme aracı değişikliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fon dağılım değişikliği ve diğer işlemleriniz için ise; eğer Garanti Emeklilik Cep Şubesitelefonunuzda yüklü ise doğrudan uygulamaya, eğer yüklü değil ise Garanti Emeklilik İnternet Şubesi’ne tekrar parola girmenize gerek kalmadan direkt geçiş yapabilir, işlemlerinize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir...

 • BES İşlemleri

  BES sözleşmeleriniz ile ilgili Garanti Emeklilik İnternet/Cep Şubesi üzerinden yapılacak işlemler için başlığa tıklayın!

 • Otomatik BES İşlemleri

  Otomatik BES sözleşmeleriniz ile ilgili Garanti Emeklilik İnternet/Cep Şubesi üzerinden yapılacak işlemler için başlığa tıklayın!

Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?

 • Can I change the pension company?

  Yes. If you are not happy with the pension plan you have chosen and the return generated through the pension investment funds, you may change your pension company whenever you wish after your 1 year is up with the pension company which you have entered into an agreement or 1 year after your last change of company. Detaylı bilgi

 • How does the system work?

  To enroll in the Private Pension System, you may enter into an agreement with any pension company you wish. Detaylı bilgi

 • What is the Private Pension System?

  The Private Pension System is a special pension system that enables you to safely build up savings and turn these savings into an investment. Detaylı bilgi

 • What will happen to my status and contribution payments in the existing social security system?

  Enrollment in the Private Pension System will not affect your status in the social security institution that you are affiliated with. Detaylı bilgi