Garanti BBVAMobil İşlemleri

.

Garanti BBVA Mobil ile Bireysel Emeklilik İşlemlerinizi Gerçekleştirmek Çok Kolay!

Bireysel Emeklilik Başvurusu

İşlemler menüsü, Başvurular adımı altından “Bireysel Emeklilik Başvurusu”na tıklayarak Bireysel Emeklilik Sistemi’ne hemen katılabilirsiniz.

Mevcut BES Sözleşmeniz için İşlemler

Mevcut bireysel emeklilik sözleşmeleriniz için, Hesap ve Kart menüsündeki “Bireysel Emeklilik Sözleşmesi” adımından sözleşme seçimi yaparak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

“Bireysel Emeklilik Sözleşmesi” adımı üzerinden, seçmiş olduğunuz sözleşmeniz ile ilgili görüntüleme ve işlem yapabilirsiniz. “BES Bilgileri” butonuna tıklayarak; sözleşme, yatırım ve ödeme bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz katkı payı değişikliği, ödeme işlemi ve ödeme aracı değişikliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fon dağılım değişikliği ve diğer işlemleriniz için ise; eğer Garanti BBVA Emeklilik Mobil Bankacılık telefonunuzda yüklü ise doğrudan uygulamaya, eğer yüklü değil ise Garanti BBVA Emeklilik İnternet Bankacılığı'na tekrar parola girmenize gerek kalmadan direkt geçiş yapabilir, işlemlerinize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir...

 • BES İşlemleri

  BES sözleşmeleriniz ile ilgili Garanti Emeklilik İnternet/Cep Şubesi üzerinden yapılacak işlemler için başlığa tıklayın!

 • Otomatik BES İşlemleri

  Otomatik BES sözleşmeleriniz ile ilgili Garanti Emeklilik İnternet/Cep Şubesi üzerinden yapılacak işlemler için başlığa tıklayın!

Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?

 • Bireysel Emeklilik Sistemi'nden emekliliğe hak kazanmadan ayrılabilir miyim?

  Bireysel Emeklilik Sistemi'nden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz ancak bu durumda emekli olmanın getirdiği avantajlardan yararlanamazsınız. Detaylı bilgi

 • Bireysel Emeklilik Sistemi katılımcının hakkını nasıl koruyor?

  Emeklilik şirketleri, Hazine Müsteşarlığı, SPK, bağımsız aktüeryal denetçiler, bağımsız dış denetim ve şirket iç denetçisi tarafından sürekli denetimden geçmektedir. Detaylı bilgi

 • Bireysel Emeklilik Sistemi'ne ne kadar ödeme yapılıyor?

  Bireysel Emeklilik Sistemi'nde, ödeyeceğiniz katkı paylarınızı bütçenize, gelecekte almak istediğiniz emekli maaşı veya toplu paraya göre siz belirlersiniz. Detaylı bilgi

 • BES birikimimi nereden takip edebilirim?

  Garanti BBVA Emeklilik'teki bireysel emeklilik sözleşmelerinizle ilgili tüm detayları Garanti BBVA Emeklilik İnternet/Cep Bankacılığı'ndan takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi