Fatura Ödemeve Talimat

Fatura Bilgilerini Hatırlıyoruz

.

Faturalarınızı ödemek istiyor ve fatura bilgilerini hatırlamıyorsanız, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı “Ödemeler” menüsü “Fatura” adımına girmeniz yeter. Garanti BBVA sizin yerinize daha önceden ödemiş olduğunuz fatura bilgilerini hatırlayarak ödemelerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece fatura öderken gerekli olan, uzun tesisat numaraları, abone numaraları, sözleşme numaraları, üye işyeri numaraları gibi bilgileri ezberlemenize gerek kalmaz. Üstelik, ödeme yaparken “Otomatik Fatura Ödeme Talimatı” verebilir ve faturalarınızın takibini Garanti BBVA’ya alabilirsiniz.

 • Özellikler
  • Son iki ay içerisinde manuel olarak ödemiş olduğunuz ve fatura ödeme talimatı vermediğiniz faturalar, Ödeme menüsü Fatura adımı Fatura/Abone No ile Ödeme bölümünde listelenmektedir.
  • İlgili listeden ödemek istediğiniz faturayı seçebilir, fatura bilgilerini girmenize gerek kalmadan ödeme yapabilir ve ödeme anında otomatik ödeme talimatı tanımlayabilirsiniz.

  Hem ödeme hem de talimat vermek istiyorsanız, “ŞİMDİ ÖDEVE OTOMATİK ÖDEME TANIMLA” seçeneğine tıklayarak faturanızın hem ödenmesini hem de otomatik fatura ödeme talimatı tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

  Sadece ödeme yapmak istiyorsanız, “ŞİMDİ ÖDE” seçeneğine tıklayarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

  • Fatura bilgilerinizin yanında, daha önce faturayı ödediğiniz hesap/kart bilgilerini de hatırlıyoruz. Ödeme/talimat anında hesap/kart bilgilerine otomatik olarak dolu bir şekilde ekranda yer veriyoruz. Bu sayede işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Üstelik, ilgili ekranda fatura ödeme işlemi yapmasanız bile daha önce ödemiş olduğunuz faturalar için yeni bir borç gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Gelir Güvencesi

"İşsiz kalırsam, faturalarımı nasıl ödeyeceğim?" sorusuna son veriyoruz.

Gelir Güvencesi

HGS ve OGS Ödemeleri

HGS ve OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

HGS ve OGS Ödemeleri

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.