Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Fatura Ödeme

    Online fatura ödeme işlemlerinizi Garanti BBVA ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.

    Fatura ödemelerinizi Garanti BBVA Mobil ve İnternet'ten kolayca yapabilirsiniz!

    Elektrik, su, doğal gaz, telefon, internet, cep telefonu, dijital TV gibi üyeliklerinizin fatura ödeme işlemlerini Garanti BBVA Mobil ve İnternet ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

    Online fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Garanti BBVA Mobil üzerinden İşlemler > Ödemeler > Fatura > Fatura Ödeme adımlarını takip edebilir veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden Ödeme > Fatura adımlarını izleyebilirsiniz.
    Henüz Garanti BBVA’da hesabınız yoksa bankaya gitmeden Garanti BBVA Mobil’den online banka hesabı açma işleminizi gerçekleştirebilir, hızlıca müşterimiz olabilirsiniz.
    • Telefon Faturası Ödeme

     Telefon faturalarınızı ödemenin en hızlı ve en kolay yolu Garanti BBVA’da! Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneliklerinizin telefon fatura ödeme işlemlerini ister hesabınızdan, ister kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz faturalarınızın ödeme tarihlerini unutmamak için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

    • İnternet Faturası Ödeme

     İnternet faturanızı mı ödemek istiyorsunuz? TTNET, Superonline, Vodafone, TurkNet gibi aboneliklerinizin internet fatura ödeme işlemlerini Garanti BBVA Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan gerçekleştirebilirsiniz.

    • Diğer Fatura Ödeme

     Garanti BBVA Mobil veya İnternet Bankacılığı üzerinden birçok şehirdeki elektrik faturası ödeme (ör; gediz elektrik fatura ödeme, uludağ elektrik fatura ödeme, enerjisa fatura ödeme), su faturası ödeme (ör; iski fatura ödeme, izsu fatura ödeme), doğalgaz faturası ödeme (ör; igdaş fatura ödeme, aksa doğalgaz fatura ödeme) işlemlerini ve daha bir çok farklı kurumun aboneliklerini içeren fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

    Sıkça Sorulan Sorular

    İnternet faturası nasıl ödenir?

    Telefon faturası nasıl ödenir?

    Telefon faturası borç sorgulama nasıl yapılır?

    İnternet faturası borç sorgulama nasıl yapılır?

    Fatura ödeme için kredi kartından ücret alınır mı?

    Faturalarıma otomatik ödeme talimatı verebilir miyim?

    Cep telefonuyla fatura ödeme yöntemleri nelerdir?

    Telefon faturamı nasıl görebilirim?