DeğişkenFaizli Mortgage

Faizlerde düşüş bekliyorum, bu yüzden kredi faizimin vade boyunca düzenli olarak güncellenmesini istiyorum. Arada sırada faiz dalgalanmaları olursa da, beni rahatsız etmez, diyenlere.

.

Önümüzdeki dönemde faizlerin düşmesini bekliyor ve kredi taksitlerinizin ona göre değişmesini istiyorsanız Değişken Faizli Mortgage tam size göre!

Değişken Faizli Mortgage ile kredi faiziniz, tercihinize göre her 1, 3, 6 veya 12 ayda bir, bulunulan aydan bir önceki ayda TÜİK tarafından açıklanan TÜFE (Tüketici Fiyatları Endeksi) yıllık yüzde değişim oranı baz alınarak hesaplanan Banka’nın güncel Değişken Faizli Mortgage faiz oranına göre otomatik olarak güncellenir.

Sizi hemen aramamızı ister misiniz?

 • Özellikler

  • TL cinsinden kullanabilirsiniz.
  • Maksimum kredi vadesi 240 aydır.
  • Erken ödeme/kapamalarda erken ödeme ücreti talep edilmemektedir.
  • Banka’nın açıkladığı güncel Değişken Faizli Mortgage faiz oranı geçerlidir.
  • Sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.
  • Teminat olarak satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullandırılmaktadır.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Konut Kredim için en uzun vade nedir?

  Garanti BBVA olarak sunduğumuz konut kredisi ürünlerinin maksimum vadesi KOBİ müşteriler için 120 ay (10 yıl), bireysel müşteriler için 240 aydır. (20 yıl) Size en uygun vadeyi, kullanacağınız kredi miktarına ve ödeme gücünüze göre belirlemeniz uygun olacaktır.

   

  Konut bedelinin en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?

  Satın alacağınız konut için bankamızla anlaşmalı olan SPK-BDDK lisanslı ekspertiz firmalarının belirleyeceği ekspertiz değerinin maksimum %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

   

  Konut Kredisine nasıl başvurabilirim?

  İnternet sitemizde yer alan linkteki başvuru formunu doldurarak, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Konut Kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

  Konut kredisi başvurusunun ilk adımı için yalnızca kimlik numaranızla başvuruda bulabilirsiniz. İlerleyen adımlarda tapu ve gelir belgeniz istenecektir.

   

  Konut Kredisi kullanımında bankanın aradığı teminatlar nelerdir?

  Kredi kullanımında satın almış olduğunuz konut üzerine, bankamız tarafından kredi riskini karşılayacak tutarda birinci derece ipotek tesis edilmektedir.

İlginizi çekebilir...

Online Morgage Uzmanı

Online Mortgage Uzmanı size en uygun teklifi anında öğrenebilirsiniz.

Mortgage Uzmanı Garanti
Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Dask

Deprem Sigortası zorunlu, yaptırması kolay!

Dask