AraÖdemeli Mortgage

Belirli aylarda daha fazla taksit ödeyerek toplam taksit tutarımı azaltsam, diyenlere

.

Eğer belli dönemlerde prim, ikramiye alıyorsanız ya da ek gelir elde ediyorsanız Ara Ödemeli Mortgage tam size göre! Ara Ödemeli Mortgage ile, tercihinize göre baştan belirlediğiniz sıklıklarla ara ödeme yapabilir ve bu dönemler dışındaki aylık taksit ödemelerinizi düşürebilirsiniz.

Sizi hemen aramamızı ister misiniz?

 • Özellikler

  • Konut kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.
  • Maksimum kredi vadesi 240 aydır.
  • Size en uygun ödeme planını kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Kredi kullanımı esnasında Garanti BBVA’da geçerli olan Sabit Faizli Mortgage faiz oranı uygulanır.
  • Sadece mesken alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.
  • Teminat olarak, satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte şubelerimiz gerekli gördüklerinde kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’i kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • Sabit faizli kredilerde, kredi taksitlerinin bir ya da birden fazlasının erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade 36 ayı aşmıyorsa, ödenen anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Konut Kredim için en uzun vade nedir?

  Garanti BBVA olarak sunduğumuz konut kredisi ürünlerinin maksimum vadesi KOBİ müşteriler için 120 ay (10 yıl), bireysel müşteriler için 240 aydır. (20 yıl) Size en uygun vadeyi, kullanacağınız kredi miktarına ve ödeme gücünüze göre belirlemeniz uygun olacaktır.

   

  Konut bedelinin en fazla ne kadarı için kredi kullanabilirim?

  Satın alacağınız konut için bankamızla anlaşmalı olan SPK-BDDK lisanslı ekspertiz firmalarının belirleyeceği ekspertiz değerinin maksimum %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

   

  Konut Kredisine nasıl başvurabilirim?

  İnternet sitemizde yer alan linkteki başvuru formunu doldurarak, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Konut Kredisi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

  Konut kredisi başvurusunun ilk adımı için yalnızca kimlik numaranızla başvuruda bulabilirsiniz. İlerleyen adımlarda tapu ve gelir belgeniz istenecektir.

   

  Konut kredisini hangi döviz cinsleri üzerinden kullanabilirim?

  89/14391 sayılı Kararname’nin eki, Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 sayılı Karar’ın 17’nci maddesinde yapılan ve 16.06.2009 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan değişiklikle, TC uyruklu gerçek kişiler için dövize endeksli kredi kullandırımları engellenmiştir. Alınan karar gereği, TC uyruklu vatandaşların TL dışında herhangi bir döviz cinsinden konut kredisi kullanması mümkün değildir. Ancak yabancı uyruklu ve yurtdışı yerleşik kişiler için uygun bulunması halinde USD/EUR/GBP döviz cinsinden dövize endeksli kredi kullanılabilir.

İlginizi çekebilir...

Online Morgage Uzmanı

Online Mortgage Uzmanı size en uygun teklifi anında öğrenebilirsiniz.

Mortgage Uzmanı Garanti
Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Dask

Deprem Sigortası zorunlu, yaptırması kolay!

Dask