Trend SerbestFon

Trend Serbest Fonla Piyasa Trendlerini Yakalayın!

.

Fon, portföy yöneticisinin yerel ve global piyasalardaki trendleri yakından takip ederek, makroekonomik faktörlerin analizi ve piyasa öngörüsü doğrultusunda seçeceği bir veya birden fazla temaya dayalı yerli/yabancı ortaklık paylarına, borsa yatırım fonlarına ve diğer sermaye piyasası araçlarına yatırım yaparak orta uzun vadede TL bazında yüksek getiri elde etmeyi amaçlamaktadır.

Ana strateji, belirlenen temalara, portföy zamanlamasını efektif olarak kullanarak orta-uzun vadeli yatırım yapılması yönündedir.

Fon portföy dağılımının değişen piyasa koşullarına göre dinamik olarak değiştirilmesi suretiyle sermaye kazancı elde etmeyi hedeflemektedir.

Trend Serbest Fonun belirlenen ilk teması: Pandemi Süreci ile Birlikte Değişen Dünyamız ve Yeni Yatırım Fırsatları

Bu kapsamda fon; Sağlık alanında bio-tech, genetik, aşı - ilaç şirketleri, Dijital Teknolojiler ve Teknoloji Atılımı sunan fintech’ler, bulut sistemler, sibergüvenlik gibi alanlar, Sosyal ve Demografik olarak değişen eğlence anlayışımız dijital eğlence -videolar, e-spor, oyunlar-, Temiz/Yeşil Enerji alanlarına yatırım yapan şirketler, Elektrikli Araçlar gibi geniş bir yatırım evrenine yatırım yapar.

 

Yatırımcı Profili

 • Yerel ve global trendlerine merak duyan
 • Alternatif alanlarda yatırım yapmak isteyen
 • TL bazında getiri elde etmeyi hedefleyen
 • Birikimlerini değerlendirirken orta- uzun vadeli düşünen
 • Belirli bir risk algısına sahip yatırımcılara yöneliktir

Fon broşürünü buradan inceleyebilirsiniz .

*Garanti BBVA olarak; Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’nin kurucusu ve yöneticisi olduğu yatırım fonlarının alım satımına aracılık hizmeti verilmektedir.

 • Özellikler

  Garanti Portföy Trend Serbest Fon

  İşlem Saatleri: 13:30'a kadar verilen alım emirleri T+1 günü fiyatı ile T+1 gününde, 13:30'dan sonra verilen alım emirleri ise T+2 günü fiyatı ile T+2 gününde gerçekleşir.

  13:30'a kadar verilen satış emirleri T+1 günü fiyatı ile T+3 gününde, 13:30'dan sonra verilen satış emirleri ise T+2 günü fiyatı ile T+4 gününde gerçekleşir.

  Fon TEFAS’ta işlem görecektir.
  Alt limit tutarı bulunmamaktadır.

İlginizi çekebilir...

Yatırım Sepeti

Birikimleriniz, size en uygun Yatırım Sepeti'nde büyüsün.

Yatırım Sepeti
Yatirim Uzmani Garanti BBVA

Yatirim Uzmani Garanti BBVA, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti BBVA
Fon Biriktiren Hesap

Düzenli yatırım ödemelerinizi kredi kartınızla yapın.

Fon Biriktiren Hesap