Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    SMART Birikim Hesabı

    SMART Birikim Hesabı ile düzenli ödemeler yapın, tasarruflarınız fona dönüşsün!

    SMART Fonlar aracılığıyla düzenli yatırım yapmanızı sağlayan SMART Birikim Hesabı, uzun vadeli yatırım portföyü oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. SMART Birikim Hesabı; Türkiye, Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve gelişmekte olan ülkelerin hisse senedi ve tahvil piyasaları, yabancı borsalardaki yatırım fonları ve altın başta olmak üzere, diğer kıymetli madenlerden oluşan geniş yelpazedeki varlıklara yatırım yapmanızı mümkün kılar. Söz konusu hesap açıldığı andan itibaren bankamızdaki Vadesiz TL Hesabı’nız veya Garanti BBVA kredi kartınız üzerinden düzenli yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

    SMART Birikim Hesabı açmak için Garanti BBVA Mobil veya İnternet Bankacılığı’nı kullanabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilirsiniz

    • Özellikler

     • Yapacağınız düzenli ödemeler ile seçmiş olduğunuz SMART Fon (SMART Temkinli / SMART Dengeli / SMART Büyüme / SMART Agresif) alınır. 
     • Bu hesaba aylık yatırmanız gereken minimum tutar 250 TL’dir.
     • Bankamızdaki Vadesiz TL Hesabı’nız veya Garanti BBVA kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek düzenli fon alımına başlayabilirsiniz.
     • Vadesiz TL Hesabı’nızdan ödeme yaparken tahsilat tarihinde geçerli olan, Garanti BBVA kredi kartından ödeme yaparken ise ilgili kartın son ödeme tarihindeki fon fiyatından alım gerçekleştirilir. Her iki yöntemde de söz konusu tarihlerdeki ödeme tutarı karşılığında alınabilen azami sayıda fon alınır. Ödeme tutarı ile alınan fon tutarı arasında fark olması durumunda, aradaki fark hesabınıza ya da kartınıza iade edilir.
     • Kredi kartından yapılan ödemelerde hesap kesim tarihi esastır. Kartın hesap kesim tarihinde, daha önce belirlediğiniz aylık ödeme tutarı karttan provizyon alınır ve SMART Birikim Hesabı blokesine aktarılır. Son ödeme tarihinde ise provizyon alıma dönüşür ve bloke kalkar.
     • Hesap açıldıktan sonra Garanti BBVA şubelerinden herhangi birini ziyaret ederek dilediğiniz zaman ödeme aracı, birikim tutarı ve fon türünde değişiklik yapabilirsiniz.