Garanti Portföy Beşinci Serbest Fon

Birikimlerini para piyasası araçlarında düşük risk alarak değerlendirmek isteyen nitelikli* yatırımcılar için para piyasası fonlarına alternatif yatırım imkanı!

.

Garanti Portföy Beşinci Serbest Fon,

  • Para piyasası araçlarına yatırım yapmak isteyen,
  • Düşük risk algısına sahip,
  • Günlük getiri hassasiyeti yüksek,
  • Garanti BBVA Nitelikli Yatırımcıları için uygundur.

Para piyasası fonlarına alternatif, daha esnek yapıya sahip bir yatırım aracı olarak sunulmaktadır.
Fon yatırım öngörüsü doğrultusunda ağırlıklı olarak kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçlarına, para piyasası araçlarına ve bunlara dayalı türev ürünlere yatırım yaparak sermaye kazancı sağlamayı amaçlamaktadır. Fonun likidite veya vade açısından bir yönetim kısıtlaması yoktur. Fon uygun gördüğü durumlarda Repo/Ters Repo pazarındaki işlemler ile menkul kıymet tercihli ve/veya pay senedi repo pazarında işlemler yapmak suretiyle borçlanma gerçekleştirebilir, bu işlemlerden temin ettiği kaynakları para ve/veya sermaye piyasası araçlarına yatırabilir.

Fon broşürünü buradan inceleyebilirsiniz.

* Sadece Nitelikli Yatırımcılar içindir. Nitelikli Yatırımcılar, en az 1 milyon TL tutarında Türk ve/veya yabancı para ve sermaye piyasası aracına sahip olan gerçek ve tüzel kişilerdir.

**Garanti BBVA olarak; Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’nin kurucusu ve yöneticisi olduğu yatırım fonlarının alım satımına aracılık hizmeti verilmektedir.

İlginizi çekebilir...

Yatırım Sepeti

Birikimleriniz, size en uygun Yatırım Sepeti'nde büyüsün.

Yatırım Sepeti
Smart Fonlar

Size uygun SMART Fonu seçin!

Smart Fonlar
Fon Biriktiren Hesap

Düzenli yatırım ödemelerinizi kredi kartınızla yapın.

Fon Biriktiren Hesap