HarcadıkçaBiriktir

Kredi kartınızla hem harcayın, hem de biriktirin...

.

Kazandığınızı harcamayı seviyor, ancak para biriktiremediğiniz için kaygılanıyor ve düzenli olarak para biriktirmek istiyorsanız, Harcadıkça Biriktir tam size göre.
Harcadıkça Biriktir ile kredi kartı harcamalarınız üzerinden, her ay belirlediğiniz oranda birikimi, Kolay Birikim hesabınızda değerlendirebilirsiniz. Birikim tutarınızı kredi kart ekstresinden takip eder, kolayca ödersiniz.

Garanti BBVA Mobil’de İşlemler menüsünden Akıllı İşlemler adımına tıklayarak Harcadıkça Biriktir'i kolaylıkla tanımlayabilirsiniz.

 • Özellikler

  • Harcadıkça Biriktiri, Birikim Hedefi veya mevcut Kolay Birikim hesaplarınıza sonradan tanımlanabilirsiniz.
  • Harcadıkça Biriktir birikim tutarını %1, %5, %10 veya %20  olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, maksimum birikim tutarı tanımlayarak kartınızdan aktarılacak tutar için üst sınır belirleyebilirsiniz.
  • Harcadıkça Biriktir birikim tutarı, kredi kartınıza alışveriş olarak yansıtılır. Birikim tutarı, kartınızın son ödeme tarihinde birikim hesabınıza aktarılır ve günlük faizle değerlenmeye başlar.
  • Birikim tutarı, kartınızda yeterli limit varsa tahsil edilir. Kısmi tahsilat yapılmaz. Kartınızda limit aşımına neden olmaz.
  • Harcadıkça Biriktir hesaplanması ve birikim yapılabilmesi için ilgili ay yapılan harcamalar toplamı en az 100 TL olmalıdır.
  • Yalnızca asıl kart sahipleri Harcadıkça Biriktir talimatı verebilir. Ek kartlar için Harcadıkça Biriktir tanımlaması yapılamaz.
  • Harcadıkça Biriktir işlemlerinden ödül (bonus/mil/MR) kazanılmaz.
  • Örnek: Birikim oranını %10 olarak belirlediyseniz ve kredi kartı ekstresinde harcama tutarı 100 TL ise, Harcadıkça Biriktir tutarı 10 TL olarak hesaplanır ve ekstreniz 110 TL olarak kesilir. 10 TL birikim tutarınız ekstrenin son ödeme tarihinde birikim hesabınıza aktarılır.
  • Bir önceki dönem minimum ödeme tutarı ödenmeyen kartlar için ilgili ayda Harcadıkça Biriktir hesaplanmaz.
  • Harcadıkça Biriktir ile aile bireylerinizin, çocuklarınızın, torunlarınızın birikimlerine de katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Garanti BBVA Internet veya şubelerimizden birikimlerine katkıda bulunmak istediğiniz kişilerin Kolay Birikim Hesabı’nı seçmek ve bu hesaba Harcadıkça Biriktir emri vermek.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Harcadıkça Biriktir tanımlayamayacağım kart tipleri hangileridir?

  Ek kartlara, ticari kartlara, sanal kartlara, bağlı (companion) kartlara Harcadıkça Biriktir tanımlanamaz.

  Detaylı bilgiHarcadıkça Biriktir tanımlamasında hesaplamaya dahil edilmeyen harcamalar var mı?

  Nakit çekim, tüketici kredisi işlemleri, yatırım ürünleri, kredi kartı alacak işlemleri, başka banka borç transfer ücreti, OGS ücreti, kart aidatı ve banka tarafından ilerleyen dönemlerde belirlenebilecek diğer işlemler ile EUR ve USD ekstrelerde yer alan işlemler dahil edilmez.

  Detaylı bilgiHarcadıkça Biriktiri nasıl iptal edebilirim?

  Harcadıkça Biriktiri Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya şubelerimizden iptal ettirebilirsiniz.

  Detaylı bilgiAynı hesaba en fazla kaç karttan Harcadıkça Biriktir tanımlayabilirim, kartıma kaç hesap için Harcadıkça Biriktir tanımlayabilirim?

  Aynı hesaba en fazla 10 farklı karttan Harcadıkça Biriktir tanımlanabilir.Her karta sadece tek bir Harcadıkça Biriktir tanımı yapılabilir.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap
Net Hesap

Türkiye'de biriktirmek ilk kez bu kadar NET.

Net Hesap
Gelecek Hesabı

Kıyıda köşede birikmişiniz olsun.

Gelecek Hesabı