Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Değerli emeklilerimiz, siz de 60 aya varan, %0,99 faiz oranıyla emekli ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Garanti BBVA’dan Emekli Kredisi

Size özel emekli ihtiyaç kredisine Garanti BBVA Mobil ya da İnternet Bankacılığı aracılığıyla başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi başvurusunda bulunmak için hemen tıklayın.

Başvuru formumuzdan kredi başvurusunda bulunmak için hemen tıklayın.

Faiz Oranları

Kredi Tutarı (TL)

Faiz Oranı (%)

Vade (AY)

Taksit(TL)

Tahsis Ücreti (TL)

Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL)

Yıllık Maliyet Oranı (%)

Toplam Maliyet (TL)

10.000 0,99 60 234,01 50,00 212,50 15,4957 14.093,26

 

Örnek Hesaplama

10.000 TL kredi tutarı ve 60 ay vade için faiz oranı: %0,99 yıllık toplam maliyet %15,4957’tdi. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 212,50 TL’dir.

*Maksimum faiz oranı %1,99, yıllık maksimum maliyet oranı %33,0917’dir.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kredi risk raporunuzu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Garanti BBVA’ya taşımak ve emeklilere özel kredi avantajından yararlanmak için tıklayın.

Kredi Başvuru Süreci

  • Kredi sürecinde müşteriler şubeye yönlendirilebilir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Krediden yararlanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir.
  • Kampanya kapsamında 3-60 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilir.
  • Bireysel ihtiyaç kredileri için maksimum vade sınırı çalışan, emekliler ya da kira geliri sahiplerinde 60 ay; yalnızca şahıs şirketi ya da şirket ortağı geliri olan müşteriler için 36 aydır. Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için vade sınırı 36 aydır.
  • İhtiyaç kredisi faiz oranları müşteri özelinde, müşteri risklilik durumuna göre, başvuru ve kredi kullandırım anında değişebilir.
  • 0,99 faiz, 10.000 TL ihtiyaç kredisi, 60 ay vade için geçerli hesaplama yapılmıştır. Taksit 234,01 TL, tahsis ücreti 50 TL, toplam yıllık maliyet oranı 15,4957%, sigorta ve vergi dahil ücretler 212,50 TL’dir. Yıllık maliyet oranı efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamaya sigorta dahil edilmemiştir.
  • Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Kredi kullandırım ekranları ön izlemedir, süreçler farklılık gösterebilir. Müşterilerin Şubeye yönlendirildiği durumlar olabilir.
  • Bankamızın faiz, ücretler, vadeyi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
  • Müşteri, kredi borcu tamamen kapanana kadar maaşını başka banka veya finans kurumuna aktarılmasını talep edemez.