AlışverişKredisi

Garanti BBVA'dan Online Alışveriş Kredisi

.

Alışveriş sırasında ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında kullanabileceğiniz krediler Garanti BBVA’da! Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde ister internetten, ister de mağazadan anında kredinizi kullanabilrsiniz.

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin! E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi ertelemeyin, hayalinizdeki ürüne tam da istediğiniz anda sahip olun.

Hızlı Kredi Süreciyle Evrak İşleriyle Uğraşmayın

Alışveriş Kredisi, anlaşmalı firmalardan satın alacağınız akıllı telefon (cep telefonu)tabletgibi elektronik cihazlar başta olmak üzere her türlü ürün için uygun şartlarla hızlı çözümler sunuyor. 750 TL ile 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizde saniyeler içerisinde kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir, hayalinizdeki ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan taksit imkânı ve uygun faiz oranları da Alışveriş Kredisi ile sizleri bekliyor.

Öncelikli İhtiyaçlarınız İçin Uygun Kredi

Akıllı telefon veya laptop gibi elektronik cihazlar günümüzde lüks tüketimden çok öncelikli ihtiyaç halini almış durumda. Gündelik yaşamda ve iş hayatında her an ihtiyaç duyduğumuz bu ürünleri satın almak için Alışveriş Kredisi, her bütçeye  uygun kredi çözümlerini sunuyor. Üstelik cep telefonu veya akıllı telefon gibi ürünlerde sunulan taksit imkanları bu ürünlerdeki peşin ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Yalnızca birkaç kolay adımla kredi başvurusu işlemlerinin yapılabildiği Alışveriş Kredisi, bankaya gitmeye gerek kalmadan evinizin konforunda alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Anlaşmalı Firmalar:

 • Detaylı Bilgi

  Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleriyle anlaşması bulunan Garanti BBVA, yalnızca elektronik cihazlar özelinde değil, her türlü ürün kategorisinde yapacağınız alışverişlerinizde yanınızda! Cep telefonutablet veya bilgisayar ürünlerinde 3 aydan 6 aya kadar taksit imkânı sunulurken, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 36 aya kadar geniş bir yelpazede taksit yaptırma fırsatı sizleri bekliyor.

  Alışveriş Kredisi ile yapacağınız online alışverişlerinizde sizden herhangi bir sigorta/tahsis ücreti ve  gelir belgesi gibi evraklar istenmiyor.

  Hızlı Başvuru ile Anında Kredi

  Alışveriş Kredisi, hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor. Siz de geniş taksit imkanları ve hızlı kredi sürecinin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde Alışveriş Kredisi hizmetini kullanabilir, hayalinizdeki ürüne hiç vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • Garanti BBVA müşterisi gittigidiyor.com, N11 ve genpa.com.tr üzerinden “Alışveriş Kredisi ile Ödeme” seçeneğini seçerek Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndaki kredi başvuru ekranına yönlendirilir.
  • Başvuru sırasında girilen kredi tutarı minimum satın alınacak sipariş tutarı kadar olmalıdır. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 15.000 TL’dir. Kredi vadesi cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinde 3-6 ay aralığında, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 36 aya kadar seçilebilir.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti BBVA İnternet/Mobil üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kullanılan kredi tutarı müşterinin kredili sanal kartına otomatik olarak tanımlanır.
  • Müşteri ödeme onayı vererek kredi tutarının ilgili e-ticaret sitedeki alışverişinde kullanılması için aktarılır.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri alışverişini ödemeye kredi ile devam edemez. Tekrar ilgili e-ticaret sitesi sayfasına yönlendirilir ve alışverişini tamamlaması için başka bir ödeme yöntemi seçmesi gerekir.
  • Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;
  • Garanti BBVA Mobil uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti BBVA kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak sağ üst köşede yer alan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

  Kampanya kapsamında cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 36 aya kadar  maksimum 15.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. Kampanyadan sadece Garanti BBVA bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan yapılabilir. Garanti BBVA İnternet/Mobil’i olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

   

 • Mağazada Kredi

  Mağazada Kredi ile anlaşmalı firmalardan 750 TL ile 15.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde, ödeme esnasında mağazadan çıkmadan  alışverişinizi anında taksitlere bölebilir, ürünlerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

  • Lydia, Troy, Pupa ve Gürgençler mağazalarından yapılacak Apple markalı ürünlerde 3-6 ay vade ile,
  • Atasay mağazalarında ise 3-4 ay vade ile alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Nişantaşı Hastanesinde 36 ay vadeye kadar sağlık harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • Kampanya Atasay mağazalarında ve Lydia, Troy, Pupa ve Gürgençler mağazalarından yapılacak Apple markalı ürünlerde ve Nişantaşı Hastanesinde geçerlidir.
  • Garanti BBVA müşterileri Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden “Başvurular - Kredi / Avans Hesap Başvurusu - İhtiyaç Kredisi Başvurusu” adımlarını takip ederek ihtiyaç kredi başvurusunda bulunabilirler.
  • Başvuru sırasında kredi tutarı ve vade seçildikten sonra “Promosyon kodu kullanmak istiyorum” seçeneği işaretlenmeli ve açılan alana mağazadaki satış danışmanlarının yönlendirdiği promosyon kodu yazılmalıdır. Kampanya seçimi yapılmamalıdır.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti BBVA İnternet/Mobil üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kredinin hesaba aktarılması sonrasında POS cihazı üzerinden satış işlemi gerçekleştirilir.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri kredi ile alışveriş yapamaz.
  • Herhangi bir nedenle kredi akışında müşteri şubeye yönlendirilirse Garanti BBVA Mobil/İnternet üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilemez, müşterinin en yakın şubeye yönlendirilmesi gerekir.


  Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;

  • Garanti BBVA Mobil uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti BBVA kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak garantibbva.com.tr’de sağ üst köşede yer alan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

  Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 6 ay vadeye kadar maksimum 15.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. Kampanyadan sadece Garanti BBVA bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan yapılabilir. Garanti BBVA Mobil/Garanti BBVA İnternet Bankacılığıi olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

   

İlginizi çekebilir...