AlışverişKredisi

Garanti BBVA'dan Online Alışveriş Kredisi

.

Alışveriş sırasında ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında kullanabileceğiniz krediler Garanti BBVA’da! Anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerinizde ister internetten, ister de mağazadan anında kredinizi kullanabilrsiniz.

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin! E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde istediğiniz ürünleri Alışveriş Kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi ertelemeyin, hayalinizdeki ürüne tam da istediğiniz anda sahip olun.

Hızlı Kredi Süreciyle Evrak İşleriyle Uğraşmayın

Alışveriş Kredisi, anlaşmalı firmalardan satın alacağınız akıllı telefon (cep telefonu)tabletgibi elektronik cihazlar başta olmak üzere her türlü ürün için uygun şartlarla hızlı çözümler sunuyor. 500 TL ile 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde (Üst limit firma bazında değişiklik göstermekte olup maksimum 30.000 TL dir.) saniyeler içerisinde kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir, hayalinizdeki ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik 36 aya varan taksit imkânı ve uygun faiz oranları da Alışveriş Kredisi ile sizleri bekliyor.

Öncelikli İhtiyaçlarınız İçin Uygun Kredi

Akıllı telefon veya laptop gibi elektronik cihazlar günümüzde lüks tüketimden çok öncelikli ihtiyaç halini almış durumda. Gündelik yaşamda ve iş hayatında her an ihtiyaç duyduğumuz bu ürünleri satın almak için Alışveriş Kredisi, her bütçeye  uygun kredi çözümlerini sunuyor. Üstelik cep telefonu veya akıllı telefon gibi ürünlerde sunulan taksit imkanları bu ürünlerdeki peşin ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Yalnızca birkaç kolay adımla kredi başvurusu işlemlerinin yapılabildiği Alışveriş Kredisi, bankaya gitmeye gerek kalmadan evinizin konforunda alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Anlaşmalı Firmalar:

 • Detaylı Bilgi

  Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleriyle anlaşması bulunan Garanti BBVA, yalnızca elektronik cihazlar özelinde değil, her türlü ürün kategorisinde yapacağınız alışverişlerinizde yanınızda! Cep telefonutablet veya bilgisayar ürünlerinde 3 aydan 6 aya kadar taksit imkânı sunulurken, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 36 aya kadar geniş bir yelpazede taksit yaptırma fırsatı sizleri bekliyor.

  Alışveriş Kredisi ile yapacağınız online alışverişlerinizde sizden herhangi bir sigorta/tahsis ücreti ve  gelir belgesi gibi evraklar istenmiyor.

  Hızlı Başvuru ile Anında Kredi

  Alışveriş Kredisi, hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyor. Siz de geniş taksit imkanları ve hızlı kredi sürecinin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde Alışveriş Kredisi hizmetini kullanabilir, hayalinizdeki ürüne hiç vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • Garanti BBVA müşterisi gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com, mediamarkt.com.tr, carrefoursa.com.tr, genpa.com.tr, generalmobile.com/tr, shop/samsung.com/tr, vatanbilgisayar.com.tr ve sanalmagaza.com.tr üzerinden “Alışveriş Kredisi ile Ödeme” seçeneğini seçerek Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndaki kredi başvuru ekranına yönlendirilir.
  • Başvuru sırasında girilen kredi tutarı minimum satın alınacak sipariş tutarı kadar olmalıdır. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 30.000 TL’dir. (Üst limit firma bazında değişiklik göstermekte olup maksimum 30.000 TL dir). Kredi vadesi cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinde 3-6 ay aralığında, diğer ürün kategorilerinde 3 aydan 36 aya kadar seçilebilir.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti BBVA İnternet/Mobil üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kullanılan kredi tutarı müşterinin kredili sanal kartına otomatik olarak tanımlanır.
  • Müşteri ödeme onayı vererek kredi tutarının ilgili e-ticaret sitedeki alışverişinde kullanılması için aktarılır.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri alışverişini ödemeye kredi ile devam edemez. Tekrar ilgili e-ticaret sitesi sayfasına yönlendirilir ve alışverişini tamamlaması için başka bir ödeme yöntemi seçmesi gerekir.
  • Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;
  • Garanti BBVA Mobil uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti BBVA kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak sağ üst köşede yer alan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.
  • Örnek maliyet; Kredi tutarı 5.000 TL, Vade 12 ay, Faiz Oranı 2,39, Aylık Taksit 498,36 TL, Tahsis Ücreti 0 TL, Yıllık Toplam Maliyet Oranı(%) %40,39, Kredinin Toplam Maliyeti 5.980,35 TL'dir.
  • Hepsiburada'da Apple Watch ürünlerine özel kampanya ile Garanti BBVA alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

  Örnek Maliyet: Kredi tutarı 5.000 TL -18 ay, %2,25 faiz - aylık taksit 354,39 TL, toplam geri ödeme 6.378,87 TL. Yıllık maliyet 37,6708% , aylık maliyet - 3,1392%

  Örnek Maliyet: Kredi tutarı 5.000 TL- 12 ay %2,09 faiz - aylık taksit 487,68 TL, Toplam geri ödeme 5.852,12 TL. yıllık maliyet 34,6128% , aylık maliyet - 2.8844%
   

  Kampanya kapsamında cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 36 aya kadar  maksimum 30.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. (Üst limit firma bazında değişiklik göstermekte olup maksimum 30.000 TL dir). Kampanyadan sadece Garanti BBVA bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan yapılabilir. Garanti BBVA İnternet/Mobil’i olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

   

 • Mağazada Kredi

  Mağazada Kredi ile anlaşmalı firmalardan 500 TL ile 30.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde :(Firma özelinde limitler değişkenlik gösterebilmektedir.), ödeme esnasında mağazadan çıkmadan  alışverişinizi anında taksitlere bölebilir, ürünlerinizi kolayca satın alabilirsiniz.

  • Nişantaşı Hastanesinde 36 ay vadeye kadar sağlık harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.
  • Acıbadem Hastanelerinde 36 ay vadeye kadar sağlık harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.
  • Koçtaş Mağazalarında 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • CarrefourSA Hiper Marketlerde 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Yataş Mağazalarında ( YataşBedding, EnzaHome, Divanev) 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Belirli Samsung Mağazalarında 12 ay vadeye kadar Cep Telefonu ve Tablet alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz*. 
  • Belirli Arçelik Bayilerinde 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Solarçatı’dan çatı GES kurulumu hizmeti alırken 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Doğtaş-Kelebek Mağaza ve bayilerinde 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Belirli İzocam Bayilerinde bina yalıtım hizmeti alırken 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Bauhaus Kozyatağı mağazasında 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • D&R mağazalarında Alışveriş Kredisi kullanarak 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Viessmann’dan çatı GES kurulumu hizmeti ve Kombi, Klima alımlarınızda 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • DRK Solar ’dan çatı GES kurulumu hizmeti alırken 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • A101 Mağazalarında Elektronik, Mobilya, Giyim ve Beyaz Eşya alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. 
  • Defacto Mağazalarında 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Vivense Mağazalarında 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • İstikbal, Bellona, Mondi Home, Doqu Home, Gümüşsuyu Halı mağaza ve bayilerinde  36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Vestel mağazalarında Alışveriş Kredisinden yararlanarak alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Gürgençler mağazalarında Alışveriş Kredisinden yararlanarak alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Alba Elektrik Ulaşım mağazalarında 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Bosch, Profilo ve Siemens bayilerinde 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Fuji Film mağazalarında  alışverişinizi 36 ay vadeye kadar  taksitlendirebilirsiniz.
  • Teol Dil olullarında eğitim harcamalarınızı 36 ay vadeye kadar  taksitlendirebilirsiniz.
  • Belirli ABB bayilerinde e-şarj ünitesi satın alırken 36 ay vadeye kadar alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Gizerler mağazalarında 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.
  • Belirli KVK bayilerinde 12 ay vadeye kadar Cep Telefonu ve Tablet alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.*
  • Belirli markalarda aracınızın servis masraflarını 36 ay vadeye kadar alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

  *Ürünlerde yasal vade koşulları geçerlidir.

   

  Kampanya Detayları

  • Kampanya Nişantaşı Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, CarrefourSA Hiper Market, Koçtaş, Yataş, Solarçatı, Doğtaş-Kelebek, belirli İzocam bayilerinde, Bauhaus Kozyatağı, Viessmann ve DRK Solar, D&R Akasya AVM ve İstinye Park mağazasında, A101 mağazalarında, Vestel mağazalarında, Gürgençler mağazalarında, Alba Elektrik Ulaşım mağazalarında, Bosch, Profilo ve Siemens bayilerinde, belirli Arçelik ve Samsung mağazalarında  geçerlidir.
  • Garanti BBVA müşterileri Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden “Başvurular - Kredi / Avans Hesap Başvurusu - İhtiyaç Kredisi Başvurusu” adımlarını takip ederek ihtiyaç kredi başvurusunda bulunabilirler.
  • Başvuru sırasında kredi tutarı ve vade seçildikten sonra “Promosyon kodu kullanmak istiyorum” seçeneği işaretlenmeli ve açılan alana mağazadaki satış danışmanlarının yönlendirdiği promosyon kodu yazılmalıdır. Kampanya seçimi yapılmamalıdır.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti BBVA İnternet/Mobil üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kredinin hesaba aktarılması sonrasında POS cihazı üzerinden satış işlemi gerçekleştirilir.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri kredi ile alışveriş yapamaz.
  • Herhangi bir nedenle kredi akışında müşteri şubeye yönlendirilirse Garanti BBVA Mobil/İnternet üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilemez, müşterinin en yakın şubeye yönlendirilmesi gerekir.


  Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması olmayan müşterilerimiz için;

  • Garanti BBVA Mobil uygulamasını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti BBVA kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak garantibbva.com.tr’de sağ üst köşede yer alan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

  Kampanya kapsamında cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde 3 aydan 6 aya kadar, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3 aydan 36 aya kadar  maksimum 30.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. (Üst limit firma bazında değişiklik göstermekte olup maksimum 30.000 TL dir). Kampanyadan sadece Garanti BBVA bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan yapılabilir. Garanti BBVA İnternet/Mobil’i olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

   

İlginizi çekebilir...