MoneyBonus

Money, paradan sonra en büyük icat. Hem bonus hem de money kazandıran kredi kartı!

.

Hem bonus hem Money kazandıran, market alışverişinizi rahatlatan ve tüm Bonus üye işyerlerinde bonus ayrıcalıklarını yaşatan yepyeni bir kredi kartı! Money Bonus ile Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında size özel avantajlardan yararlanır, bol bol Money biriktirir ve ürüne özel anında indirim alırsınız. Money Bonus Türkiye’de bir ilk! Money Bonus’a "Başvur" butonuna tıklayarak anında başvurabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Money Bonus kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin

 • Özellikler

  • Money Bonus ile Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında alışveriş yaptıkça money kazanırsınız.
  • Bu mağazalardan Money Bonus ile aldığınız ürünlerde anında indirim alırsınız.
  • Bu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde günün şanslı kişilerinden biri olursanız, Money Bonus alışverişinizi size hediye eder, siz de bedava alışverişin keyfini yaşarsınız.
  • Money Bonus aynı zamanda bir Bonus kredi kartıdır. Bütün Bonus üye işyerlerinde Bonus’un tüm kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkânından, faydalanırsınız. Kısacası bütün Bonus ayrıcalıklarına bu kart ile de sahip olursunuz.
 • Faiz ve Ücretler

  Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli* Alışveriş Faizi** Gecikme Faizi** Nakit Avans Faizi Nakit Avans Ücreti Limit Aşım Faizi
  Money Bonus141,50 TL70,50 TL% 1,25% 1,55% 1,25% 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)% 1,25
  Money Bonus Gold164,00 TL82,00 TL% 1,25% 1,55% 1,25% 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)% 1,25
  Money Bonus Platinum185,00 TL92,50 TL% 1,25% 1,55% 1,25% 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)% 1,25

  Son güncelleme : 28/10/2020 06:03

  Yasa gereği alınan KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15, BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) ise %5 oranındadır.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Alışverişte hem Money Club Kart'ın hem de Money Bonus'un yanımda olması gerekiyor mu ve iki taraftan da indirim ya da puan kazanır mıyım?

  Money Bonus'unuzun yanınızda olması ve kartınızı alışveriş öncesinde kasiyere vermeniz yeterlidir. Çünkü Money Bonus tüm Money Club Kart özelliklerini barındırır.

  Detaylı bilgiMoney Bonus'un Migros ve grup marketlerinde bana sağlayacağı avantaj nedir?

  Migros ve grup mağazalarında hem biriktirdiğiniz Money puanlarınızı hem de bonusunuzu kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgiMoney Bonus kampanyaları ve çekleri hakkında bilgi alabilir miyim? Bedava alışveriş nasıl kazanılıyor? Kazandığım ayrıcalıkları ekstrede görebilir miyim?

  Money Bonus'a özel kampanyaları Migros ve Macrocenter mağaza içi duyurulardan, Migroskop katalogundan, Migros mobil uygulamasından, BonusFlaş uygulamasından, http://www.money.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Bonus Trink Sticker

Beklemek yok, şifre yok, bozuk para derdi yok.

Beklemek yok, şifre yok, bozuk para derdi yok.
Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.

Başınıza beklenmedik durumlar gelse bile kart ödemeleriniz aksamasın.